FBI PayPal Virus حذف

Malware

آیا می دانید چه FBI PayPal Virus

اگرچه بنظر می رسد که اگر کامپیوتر شما توسط اف بی آی مسدود شده است، شما باید غیر مستقیم FBI PayPal Virus سرزنش. این عفونت ransomware است که می تواند بر روی کامپیوتر نفوذ پس از باز کردن پیوست های ایمیل اسپم، نصب کدک های ویدئویی جعلی یا برای دیگر کلاهبرداری مجازی به اجزای سازنده تروجان روی کامپیوتر خود دانلود پاییز است. حتی قفل کردن کامپیوتر خود را نشان می دهد شما در حال برخورد با ransomware در واقع، شما نیاز به حذف عفونت تروجان مخرب به دسترسی را بازیابند. نیازی به گفتن نیست، این آسان برای حذف FBI PayPal Virus از کامپیوتر است که فلج شده است.

رابط ransomware غیر مستقیم به دلیل اعتبار غیرقانونی متصل اف بی آی بسیار گمراه کننده است. ترفند قدردانی توسط ایمیل پیوست – fine@fbi.gov که در واقع توسط schemers خود اداره می شود. پلیس و یا بخش های معتبر دیگر چیزی برای انجام با قفل کردن کامپیوتر شما، به همین دلیل است که شما باید چشم پوشی از خواسته به پرداخت جریمه نقدی از 100 دلار از طریق Moneypak و یا پی پال است. تحریم از حبس یا جریمه بزرگ مرعوب هستند؟ این است یک تاکتیک ترساندن استفاده کلاهبرداران اینترنتی که برای فریب شما را به پرداخت جریمه نقدی، زمانی که در واقع شما باید حذف تروجان. اینجا چند عصاره های مهم:

You have been violating Copyright and Related Rights Law. (Video, Music, Software) and illegally using or distributing copyrighted content, thus infringing Article 1, Section 2, Clause 8, also known as the
Copyright of the Criminal Code of United States of America.
Article 1, Section 2, Clause 8 of the Criminal Code provides for a fine of 200 to 500 minimal wages or a deprivation of liberty for 2 to 8 years.

To unblock the computer, you must pay the fine through MoneyPak of $100.

FBI PayPal Virus دستورالعمل حذف

اگر شما در امریکا زندگی شما نه تنها نیاز به حذف FBI PayPal Virus اما همچنین برای حفاظت از کامپیوتر شما در برابر ویروس بخش جرایم اینترنتی اف بی آی اف بی آی Moneypak ویروس و نسخه های دیگر را تهدید ransomware مخرب. ما نشان می دهد که شما عفونت و حذف نرم افزار های امنیتی معتبر را در همان زمان که شما می توانید با نصب SpyHunter استخدام. ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی مطمئن و قانونی این ransomware را حذف کرده و اطمینان حاصل شود که هیچ عفونت شما خسته.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FBI PayPal Virusremoval instructions en FBI PayPal Virus حذف

Incoming search terms:

پاسخ دهید