حذف FBI Virus Hijacker

Malware

FBI Virus Hijacker چیست؟

FBI Virus Hijacker برنامه ای است که مرورگر شما از دسترسی به هر صفحه مسدود است. دلیل این ادعا می کند که برای باز کردن مرورگر خود شما مجبور به پرداخت مبلغ پول آن را به عنوان ransomware، طبقه بندی شده. این پیام است که شما کاملا جعلی است و شما هر چیزی در آن نوشته باور نمی باید، و نه شما باید هر یک از دستورالعمل ها را دنبال کنید.

FBI Virus Hijacker شبیه به برنامه های کاربردی معمولی ransomware مانند ویروس امنیت میهن، ویروس اف بی آی, اروپا قانون اجرای ویروس آژانس و دیگران است. آن کمی, با این حال، ارائه هشدار جعلی در مرورگر شما متفاوت است. به عنوان برنامه سازگار با همه آنها، هیچ راهی برای جلوگیری از آن را توسط به سادگی تعویض به دیگری وجود دارد. آنچه شما باید انجام دهید است اف بی آی ویروس را از کامپیوتر خود حذف کنید.

FBI Virus hijacker حذف FBI Virus Hijacker

دانلود ابزار حذفبرای حذف FBI Virus Hijacker

FBI Virus Hijacker چگونه کار می کند؟

هنگامی که سیستم شما آلوده به FBI Virus Hijacker می شود، شما خواهید دید پیام زیر بر روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود:

“Cyber Department
Federal Bureau of Investigation
All activities of this computer have been recorded
All your files are encrypted. Don’t try to unlock your computer!”

پیام به حالت چون شما کپی رایت و حقوق مرتبط با شکسته و شده غیرقانونی دانلود و پخش برنامه ها یا فایل های که مرورگر خود، قفل شده است می رود. علاوه بر این، شما که برای شکستن این قانون شما ممکن است مجبور به پرداخت تا $ 100.000 و یا مه حتی آزادی چهار تا نه سال محروم در معرض تهدید است. با این حال، به نظر می رسد، تقریبا جادویی تمام آن از بین می رود و اتهامات عنوان شده علیه شما کاهش یافته است اگر شما تایید پرداخت مبلغ 300$. مبلغ باید از طریق Greendot MoneyPak پرداخت. و ظاهرا، این نیز تنها راه برای باز کردن قفل رایانه است. روشن است که اطلاع رسانی کاملا جعلی است و که مجرمان اینترنتی فقط برای ترساندن شما به انتقال پول در حال تلاش است. امکانات دولت رایانه قفل نیست و قطعا جریمه از طریق سیستم های انتقال پول آنلاین مانند MoneyPak را بپذیرید. همه از این فقط کلاهبرداری که شما هنوز باید توسط فریب خورده است. به محض این که شما می توانید FBI Virus Hijacker را خاتمه دهد.

چگونه برای حذف ویروس اف بی آی

مهم FBI Virus Hijacker را از سیستم خود حذف است. پرداخت باج اصطلاح گزینه ای نیست که آن شما خوب نمی کند. راه شما می توانید FBI Virus Hijacker حذف به طور کامل وجود دارد. همه شما باید انجام دهید این است که دستورالعمل ارائه شده در زیر، دانلود ابزار حذف تروجان و اجازه دهید آن را مراقبت از سیستم شما. هنگامی که شما دانلود ضد بدافزارها, آن FBI Virus Hijacker و تمام اجزای آن خلاص خواهد شد. علاوه بر این، این برنامه خواهد شد کامپیوتر خود را از عفونت های دیگری که شما می توانید آنلاین، گرفتن حفاظت بنابراین شما لازم نیست به نگرانی در مورد مرور ایمن تر.

حذف FBI Virus Hijacker

  1. را فشار داده و نگه داشتن Ctrl + Alt + Del را باز وظیفه مدیریت ویندوز
  2. پیدا کردن روند مرورگر ربوده و پایان آن (explore.exe/firefox.exe/chrome.exe، و غیره)
  3. مرورگر خود را باز کنید و دانلود ابزار ضد تروجان
  4. آن را راه اندازی و اف بی آی ویروس را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FBI Virus Hijacker

پاسخ دهید