FBI Virus حذف

Malware

FBI Virus چیست؟

FBI Virus مخرب بسیار خطرناک است که می تواند به عنوان ransomware طبقه بندی است. FBI Virus نسخه های مختلف است و سراسر جهان پخش شده است. ایده اصلی FBI Virus قفل کردن کامپیوتر شما و تمام برنامه ها را مسدود است. سپس شما حمله توسط هشدار که به ارسال پول برای باز کردن قفل رایانه شما نگه داشتن پرسیدن. با این حال، آیا اعتماد هر هشدار و فقط به سادگی شروع به حذف FBI Virus.

چه کند FBI Virus انجام?

علامت اصلی است که نشان می دهد که اگر کامپیوتر شما در حال حاضر توسط FBI Virus آلوده است که بسیاری از سیستم های کامپیوتری خود را قفل شده است و شما زیادی برای تغییر آن نمی باشد. اگر سیستم شما توسط FBI Virus عجله تا باب شد، بنابراین شما باید به دنبال دستورالعمل های ما و FBI Virus از رایانه خود حذف اسرع. توسط مجرمان اینترنتی درباره پیام نادرست که FBI Virus به طور مداوم گزارش شما fooled نمی با. مقدار زیادی از پیام های نادرست درباره پرونده های غیرقانونی موسیقی، فیلم و یا نرم افزار است که شما دریافت است نیز بسیار معمول است علامت عفونت FBI Virus. مجرمان اینترنتی می تواند شما را به پرداخت پول به رایانه را باز کند اما نمی پرداخت هر چیزی و پاک FBI Virus از کامپیوتر شما در حال حاضر ادعا.دانلود ابزار حذفبرای حذف FBI Virus

چگونه رایانه FBI Virus آلوده دریافت می کنید؟

شما توسط FBI Virus از طریق بازدید از صفحات غیر قانونی و یا دانلود فایل های آلوده آلوده دریافت می تواند. اگر نرم افزار های امنیتی استفاده نمی همه آسیب پذیری های امنیتی می شوند. بنابراین، برای محافظت از کامپیوتر شما با جدیدترین و به روز رسانی ضد جاسوس افزار برنامه بسیار مهم است. اگر شما تعداد بازدید صفحه وب نامطمئن، اگر شما هر گونه فایل های مشکوک را دریافت و در حال حاضر تمام سیستم های خود را توسط FBI Virus مسدود شده است، با این حال، آن بدان معنی است که شما باید صبر کنید نه بیشتر و خلاص شدن از FBI Virus الان. پس از نصب، FBI Virus قفل کامپیوتر شما و شما نمی زیادی در مورد آن. هنگامی که سیستم کامپیوتر شما و تمام برنامه های قفل شده است، شما دائما با پیام ها به پرداخت جریمه اقدام غیرقانونی خود گزارش شده است. آیا پرداخت هر چیزی، ما دستورالعمل و FBI Virus از کامپیوتر شما با خیال راحت و به سرعت از بین بردن.

چگونه به FBI Virus را از رایانه خود حذف کنید؟

هنگامی که شما متوجه شده است که کامپیوتر شما توسط این بدافزار آلوده، نه صبر کنید و FBI Virus را از رایانه خود حذف. این بدافزار است بسیار خطرناک و اب زیر کاه، بنابراین آسان به آن را حذف کنید. FBI Virus قفل رایانه است که چرا شما نیاز به کامپیوتر دیگر است که اتصال به اینترنت دارد.

FBI Virus Removal ok FBI Virus حذف

برای خلاص شدن از ویروس، لطفا مراحل ارائه شده در زیر دنبال کنید:

1. نگاهی به کامپیوتر دیگر و دانلود برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس افزار مانند SpyHunter.
2. پس از دانلود, بروز رسانی SpyHunter و آن را به سی دی درایو و ساده USB قرار داده.
3. راه اندازی مجدد کامپیوتر آلوده در حالت ایمن با خط فرمان و پس از آن، قرار دادن درایو یواس بی و یا سی دی ساده که در آن شما فقط SpyHunter قرار داده اند.
4. کامپیوتر های intruded خود را دوباره راه اندازی مجدد و اجرا اسکن کامل سیستم.

اگر شما ماهر البته به اندازه کافی شما همیشه فرضيه FBI Virus می توانید امتحان کنید. که شما را به انجام:

1. راه اندازی مجدد رایانه در حالت ایمن با خط فرمان آلوده به منظور غیرفعال شد FBI Virus.
2. سپس Regedit را اجرا کنید.
3. برای مدخل ورود به سیستم جستجو و نوشتن تمام فایل هایی که explorer.exe یا خالی نیست.
4. جایگزینی پرونده ها با explorer.exe.
5. سپس شما نیاز به جستجوی رجیستری این فایل شما نوشته شده است پایین و بعد که کلید های رجیستری ارجاع پرونده ها را حذف کنید.
6. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و اجرا اسکن کامل سیستم با انتشار SpyHunter به حذف هر گونه فایل ها می تواند هنوز باقی مانده است.

همانطور که شما می توانید در حال حاضر، FBI Virus بسیار خطرناک است و می تواند تغییرات آسیب رسان به رایانه شما. بنابراین، بسیار مهم است برای حذف این ویروس به زودی ممکن است. ما به شما اطمینان اگر ما دستورالعمل که شما قادر به حذف FBI Virus و لذت بردن از کار ایمن با رایانه شما دوباره خواهد.دانلود ابزار حذفبرای حذف FBI Virus

پاسخ دهید