حذف Featured Deals

دسته‌بندی نشده

Featured Deals چیست؟

اگر آگهی های Featured Deals را در مرورگر خود ببینید به این معنی است که کامپیوتر شما آلوده است با پشتیبانی نرم افزار که با استفاده از موتورهای ویتورین یا چند پلاگین ایجاد شد. لیست این برنامه ها شامل HighLightly PriceChop SearchSnacks و بیشتر. این برنامه از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم دیگر بسیار متفاوت: آنها را وارد سیستم خود را همراه با نرم افزار و مرورگر خود را با تبلیغات مختلف پر کنید.

تبلیغات ممکن است یا ممکن است امن نباشد. هدف اصلی چنین برنامه هایی برای ترویج سایت های خود را همراه و امنیت سیستم شما دقیقا اولویت برای توسعه دهندگان خود را. اگر با این حال، آن را به یک اولویت برای شما است، شما قطعا از Featured Deals خلاص باید.

Featured Deals adware حذف Featured Deals

دانلود ابزار حذفبرای حذف Featured Deals

Featured Deals نرم افزار تبلیغاتی چگونه کار می کند؟

اگر بدانم که چگونه با پشتیبانی برنامه آلوده می کردم، باید چه نرم افزار شما را به تازگی دریافت یاد داشته باشید. نرم افزار شخص ثالث رایگان است که اغلب توسط برنامه های ناخواسته مانند adware و مرورگر هواپیماربایان همراه است. اگر شما توجه به نصب آن را پرداخت می شود شما ندانسته مجاز به برنامه های اضافی نیز نصب شود. در برخی موارد شما هم کامپیوتر خود را با کلیک کردن روی تبلیغات جعلی ترویج مرورگر و یا به روز رسانی نرم افزار دیگر آلوده می تواند. به همین دلیل مهم است که برنامه های دانلود فقط از منابع قابل اعتماد و توجه به هر مرحله از برنامه جادویی نصب است.

Featured Deals ممکن است مخرب خود، با این حال، شما باید در نظر که خراب داشت لینک می تواند به راحتی قابل تعبیه شده است به آنها. اگر شما بر روی این لینک کلیک کنید، شما را به بدافزار نفری، وب سایت هدایت. سیستم خود را آلوده به malfunctions مختلف منجر شود و می تواند منجر به از دست دادن داده ها و عواقب مالی. یکی دیگر از ویژگی های نامطلوب از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این واقعیت که آهنگ کوکی های خود و ثبت اطلاعات درباره شما رفتار آنلاین است. اگر چه این ادعا فقط جمع آوری اطلاعات شناسایی غیر شخصی شما را هرگز می تواند کاملا مطمئن باشید. ما توصیه می کنیم شما خاتمه Featured Deals مربوط به برنامه و بازگشت به مرور امن و خصوصی.

چگونه به حذف Featured Deals

اگر شما می خواهید برای از بین بردن تبلیغات Featured Deals از مرورگر خود، شما نیاز به ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که توزیع آنها را حذف کنید. اگر شما نمی دانید که برنامه مقصر است، شما می توانید دانلود اسکنر تروجان است که کمک خواهد کرد که شما آن را شناسایی. پس از آن، شما می توانید Featured Deals و نرم افزارهای مرتبط حذف دستی یا استفاده از ابزار ضد بدافزارها برای خلاص شدن از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به صورت خودکار. اگر شما گزینه اول را انتخاب می کنید شما می توانید دستورالعمل ارائه شده در زیر مقاله استفاده کنید. اگر با این حال، شما دانلود remover مخرب، شما قادر خواهید بود تا نه تنها Featured Deals را پاک کنید، اما نیز اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر شما در آینده محافظت باقی می ماند.

راهنمای در مورد حذف Featured Deals

ویندوز ایکس پی

  • شروع > کنترل پنل > افزودن یا حذف برنامه ها
  • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع > کنترل پنل > حذف یک برنامه
  • برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

  • جستجو > کنترل پنل > حذف یک برنامه
  • در این برنامه راست کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Featured Deals

پاسخ دهید