Federal Computer Crime Unit Virus حذف

Malware

Federal Computer Crime Unit Virus اسپم ransomware کامپیوتر است که ساختگی هشدار ، که وانمود می شود از واحد فدرال جرائم رایانه ای بلژیک و ایالات که کامپیوتر شما به علت آن درگیر بودن با توزیع مواد مستهجن مسدود شده است، نمایش داده خواهد شد و حق کپی رایت مطالب است. Federal Computer Crime Unit Virus نسخه پرونده های خود را به دیسک سخت. آن نام نمونه فایل .exe (تصادفی) است. سپس آن را ایجاد کلید جدید راه اندازی با نام Federal Computer Crime Unit Virus و ارزش .exe (تصادفی). شما همچنین می توانید آن را در لیست فرآیندهای خود را با نام (تصادفی) .exe یا Federal Computer Crime Unit Virus پیدا کنید. Federal Computer Crime Unit Virus شما را از کامپیوتر شما و برنامه های کاربردی ، قفل هر زمان که شما سعی کنید برای ورود به سیستم عامل ویندوز یا حالت ایمن با شبکه، بنابراین آن جای قفل صفحه درخواست شما را به پرداخت جریمه نقدی غیر موجود از 100 یورو در فرم کد Ukash یا PaySafecard نمایش داده خواهد شد.علاوه بر این ها، به این هشدار واقعی تر به نظر می رسد این ویروس همچنین دارای توانایی برای دسترسی به وب کم نصب شده به طوری که هشدار نشان می دهد آنچه در اتاق اتفاق می افتد.

اعلان جعلی از واحد جرم کامپیوتری فدرال پیغام زیر نمایش داده خواهد شد:

Federal Computer Crime Unit Virus Federal Computer Crime Unit Virus حذف Federal Computer Crime Unit Virus است چیزی بیش از کلاهبرداری و شما باید هر گونه هشدار که این نرم افزار مخرب ممکن است تولید کند و این ransomware تروجان را از رایانه خود حذف را نادیده گرفت.
تحت هیچ شرایطی شما هیچ پولی برای مجرمان اینترنتی واحد جرم کامپیوتری فدرال, به عنوان این می تواند منجر به سرقت هویت, و اگر شما, شما باید تماس با شرکت کارت اعتباری شما و مجادله بیان برنامه اومدی و ویروس کامپیوتری است اتهام باید ارسال.

چگونه گسترش می یابد Federal Computer Crime Unit Virus?

راه که این ransomware اسپرد قربانی به قربانی متفاوت است. آن ممکن است به سیستم خود را از طریق تغییر مسیر اب زیر کاه و به دوستان خود کامپیوتر از طریق اسکنر جعلی دریافت کنید. راه آن کاملا چرخید بستگی به رفتار خود را مرور و نوع وب سایت شما بیشتر گشت و گذار. در حالی که شما در حال دیدن هر وب سایت ربوده و یا مشکوک و یا برخی از وب سایت حلال داشتن محتویات مخرب تعبیه شده در آن به سیستم خود بگیرید ممکن است. نه تنها اگر شما را دریافت و سپس همچنین این ransomware به سیستم خود را در هیچ زمانی می توانید که هر یک از سایتهای تورنت مخرب stuff. جدای از آن کشنده تروجان ها و پیوست های ایمیل مخرب همیشه وجود دارد برای گسترش این نوع از برنامه های کاربردی فریبکارانه است.

نحوه حذف Federal Computer Crime Unit Virus از کامپیوتر

پس از این ransomware به سیستم شما می شود و آن را قفل، این تنها دهید شما را به پرداخت جریمه نقدی از 100 € و تمام ویژگی ها و کارکردهای سیستم که یکی می تواند چیزی برای خلاص شدن از شر چنین برنامه فریب کار را غیرفعال می کند. شما قادر خواهید بود برای دسترسی به کنترل پنل مدیر وظیفه سیستم ویرایشگر رجیستری و هر چیزی که می تواند کمک به شما برای خلاص شدن از شر این سرکش. اما اگر شما کامپیوتر خود را در حالت امن شروع و سپس تلاش برای خلاص شدن از شر این ransomware سپس احتمالا شما آن را از سیستم خود حذف می تواند. در صورتی که شما موفق به حذف آن از رایانه کاملا پس بهتر است شما سعی کنید دیگر راه خارج و برنامه ارائه شده در زیر خواهد شد که به طور موثر استفاده از اسکن سیستم و حذف تمام ردهای از این ransomware کامل از سیستم. فقط کامپیوتر خود را در حالت امن شروع و راه اندازی این نرم افزار. را به بقیه انجام دهد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Federal Computer Crime Unit Virus حذف

گام به گام برداشتن Federal Computer Crime Unit Virus

removal instructions en Federal Computer Crime Unit Virus حذف

پاسخ دهید