حذف Fedex Tracking Number Email Virus

Trojan

راهنمایی در مورد حذف Fedex Tracking Number Email Virus

Fedex Tracking Number Email Virus ایمیل اسپم است که شامل پیوست مخرب است. پیام جعلی ممکن است نگاه مانند آن را از Fedexمی آید، اما در واقعیت آن است که فقط کلاهبرداری استفاده می شود برای فریب کاربران کامپیوتر به سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده. اگر به تازگی این پیام را دریافت کردید، باز بدون انجام آن و به سادگی حذف ایمیل.

اگر دلبستگی خطرناک را بر روی کامپیوتر خود دانلود شما ناخواسته آن با اسب تروجان آلوده خواهد شد. در صورتی است که دقیقا چه اتفاقی افتاده، شما هم اکنون باید در مورد چگونگی حذف Fedex Tracking Number Email Virus از سیستم شما تمرکز. اگر شما مطمئن نیستید که آیا کامپیوتر شما آلوده است، شما می توانید یک اسکنر تروجان رایگان از این صفحه دانلود و استفاده از آن به وضعیت سیستم خود را بررسی کنید.

Fedex Tracking Number Email Virus removal حذف Fedex Tracking Number Email Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف Fedex Tracking Number Email Virus

Fedex Tracking Number Email Virus چگونه کار می کند؟

اول از همه، این امر می تواند ایده خوبی است برای دیدن بنابراین شما می توانید کاملا مطمئن شوید که است که شما دریافت کرده اند در واقع جعلی است چه در پیام هرزنامه ها بیان. شما باید نگه دارید در ذهن است که نسخه های مختلف از ایمیل جعلی که برخی از ارائه شده در وب سایت رسمی Fedex وجود دارد. یکی از آنها شبیه این:

“From: “Fedex Manager, Willis Grabinger” <etcharte@fedex.com>
Date: Tue, 24 Aug 2010 09:35:24 -0100

Dear.
Unfortunately we failed to deliver the postal package you have sent on the 27th of July in time because the recipient’s address is erroneous. Please print out the invoice copy attached and collect the package at our office.

* This site is protected by copyright and trademark laws under US and International law. All rights reserved 1995-2010 FedEx

Fund manager finds plenty of virtue in sin stocks

ATTACHMENT: FEDEXInvoiceEE057100OP.zip”

هنگامی که شما دانلود فایل مخرب است که اغلب به نام “FedexInvoice” یا مشابه آن، شما کامپیوتر خود را با یک تروجان آلوده. نرم افزارهای مخرب است که توزیع شده توسط این ویروس می تواند باعث آسیب جدی به کامپیوتر شما. این می تواند عملکرد سیستم شما را مختل و ایجاد یک backdoor که اجازه می دهد برنامه های مضر دیگر وارد کامپیوتر شما کشف نشده. شما ممکن است تجربه کند فراز زندگی، یخ و رفتارهای غیر طبیعی دیگر. ممکن است برخی از فایل ها و برنامه های آسیب دیده و بنابراین شما قادر به دسترسی به آنها را نخواهد. علاوه بر این، تروجان ها معمولا هستند نیز توسط مجرمان اینترنتی به سرقت اطلاعات شخصی شما استفاده می شود. اگر اطلاعات خصوصی خود را به دست اشتباه قرار می گیرند، ممکن است خسارت های مالی رنج می برند. بنابراین توصیه می کنیم به محض این که شما می توانید که شما از Fedex Tracking Number Email Virus خلاص.

چگونه به حذف Fedex Tracking Number Email Virus

شکی نیست که شما نیاز به حذف Fedex Tracking Number Email Virus از کامپیوتر شما وجود دارد. از آنجا که عفونت منجر به دیگر برنامه های مخرب بر روی کامپیوتر شما نصب شدن، پیشنهاد می کنیم شما دانلود ابزار حذف تروجان. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به خاتمه Fedex Tracking Number Email Virus ها و دیگر بدافزارها حق دور. ضد جاسوسی خواهد سیستم خود را اسکن، تمام فایل های مخرب را شناسایی و آنها را به طور کامل از بین بردن. گذشته از حذف Fedex Tracking Number Email Virus نرم افزار امنیتی همچنین امنیت کامپیوتر شما را در آینده توسط محافظ آن را از خطرات مختلف آنلاین اطمینان حاصل شود.

حذف Fedex Tracking Number Email Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف Fedex Tracking Number Email Virus

پاسخ دهید