حذف Feed.Helperbar.com

Browser Hijacker

Feed.Helperbar.com hijacker دیگری است که ممکن است تنظیمات مرورگر خود را تغییر و دستکاری تجربه نشده است. پس از انجام تحقیقات کمی در مورد این hijacker ما متوجه است که آن نزدیک به چنین موتورهای جستجو isearch.babylon.com، search.snapdo.com و مرور search.com مرتبط باشد. Feed.Helperbar.com ویروس تغییر مسیر می تواند بسیار آزار دهنده و کاملا تجربه مرور خود را خراب کردن. بسیاری از کاربران اینترنت که Feed.Helperbar.com از جایی ظاهر می شد و آغاز تغییرات ناخواسته ای را در مرورگر خود شکایت دارند. علاوه بر این، فروشندگان امنیت حتی شناخته شده و قابل احترام هستند این نرم افزار به عنوان یک تهدید بالقوه شناخت.

Helperbar حذف Feed.Helperbar.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Feed.Helperbar.com

این برنامه طراحی شده بود به نمایش تبلیغات، اینترنت کاربران را به وب سایت های پیش تعیین شده هدایت و پیگیری آن مرور اینترنت قربانیان فعالیت.

چگونه ربودن Feed.Helperbar.com می توان کامپیوتر من?

این hijacker isearch.babylon.com، search.snapdo.com و یا مرور search.com بعنوان صفحه اصلی خود و به عنوان موتور جستجوی پیش فرض خود را تنظیم. این ارائه دهنده جستجو بسیار غیر قابل اعتماد هستند و به سختی می توانید نمایش نتایج جستجو مشروع بدون پر کردن آنها با تن از تبلیغات. Feed.Helperbar.com ویروس همان عمل ممکن است. با این حال، در زمان هنگامی که ما تحقیق اطلاعات در مورد این hijacker آن ما به وب سایت های جستجو که در بالا ذکر شد را جایگزین. Feed.Helperbar.com ویروس همراه با اخبار مختلف مانند نوار ابزار بابل، و غیره سفر ممکن است علاوه بر این، میرسد. نگه داشتن در ذهن اینترنت با برنامه های کاربردی رایگان است که ممکن است انجام این مزاحم ناخواسته به عنوان پیوست اضافه پر شده است.

است که چرا شما باید از نزدیک بررسی هر برنامه تک است که می خواهید نصب کنید. اگر این نرم افزار مشکوک دائما شما ناآشنا جستجوی وب سایت و یا وب سایت های مشکوک دیگر هدایت به است، شما نیاز به چک کردن برنامه به تازگی نصب شده و حذف آنهایی که مشکوک.

چگونه برای حذف ویروس Feed.Helperbar.com تغییر مسیر از کامپیوتر من?

بسیاری از کاربران اینترنت مشکلات هنگامی که تلاش برای حذف hijacker Feed.Helperbar.com است. اگر شما یکی از آنها توصیه می کنیم که با استفاده از یک برنامه قابل اعتماد ضد جاسوس افزار است که کمک خواهد کرد که شما را به حذف این نرم افزار بی فایده. این مراحل را دنبال ساده و مرورگر خود را به خوبی بازیابی:

حذف نرم افزار، که مربوط به Feed.Helperbar.com:

1. کلیک کنید شروع -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند نوار ابزار بابل Muvic Smartbar نوار ابزار SnapDo، و غیره نگاه کنید.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

Feed.Helperbar.com از مرورگر حذف

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، آیکون چرخ دنده کلیک کنید -> مدیریت فایرفاکس’.
 • اینجا دنبال Muvic Smartbar SnapDo نوار ابزار شیء راهنمای خرید افزونه یعنی بابل، و غیره، و حذف این نوشته.
 • به منظور تغییر صفحه اصلی، دوباره بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید و گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
 • حذف Feed.Helperbar.com و isearch.babylon.com و search.snapdo.com یا مرور search.com و نام دامنه مورد نظر خود را وارد کنید.
 • موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید، دوباره بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید, انتخاب کنید ‘مدیریت افزودنی -> جستجو دهندگان
 • تنظیم موتور جستجوی مورد علاقه خود.

موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس، کلیک بر روی آیکون منو (بالای گوشه سمت راست) و انتخاب “افزودنی”–> “پسوند”.
 • Muvic Smartbar SnapDo نوار ابزار شیء راهنمای خرید نوار ابزار بابل، و غیره در اینجا، انتخاب و انتخاب آیکون سطل زباله حذف این نوشته.
 • تغییر صفحه اصلی فایرفاکس را کلیک کنید، ‘گزینه’ انتخاب کنید
 • در اینجا، از بین بردن Feed.Helperbar.com، isearch.babylon.com، search.snapdo.com و یا مرور search.com و وب سایت مورد نظر خود را وارد کنید.
 • به منظور تغییر موتور جستجوی پیش فرض خود را بر روی آیکون منوی و آیکون علامت سوال کلیک کنید
 • در اینجا ‘اطلاعات عیب یابی’ و ‘تنظیم مجدد فایرفاکس کلیک کنید.

گوگل کروم:

 • باز گوگل کروم، با کلیک بر روی آیکون منو (بالای گوشه سمت راست) و ابزار را انتخاب کنید”–>”پسوند”.
 • در اینجا، انتخاب، Muvic Smartbar SnapDo نوار ابزار شیء راهنمای خرید نوار ابزار بابل، و غیره، و انتخاب آیکون سطل زباله حذف این نوشته.
 • به منظور تغییر صفحه اصلی خود، کلیک بر روی آیکون منو، انتخاب “تنظیمات”–> “در هنگام راه اندازی’ بخش–>”تنظیم صفحه”
 • در اینجا، از بین بردن Feed.Helperbar.com، isearch.babylon.com، search.snapdo.com و یا مرور search.com با کلیک کردن روی “X” و وب سایت مورد نظر خود را وارد کنید.
 • به منظور تغییر موتور جستجوی پیش فرض شما با کلیک بر روی آیکون منو -> “تنظیمات”–> بخش ‘جستجو’
 • اینجا, “مدیریت موتورهای جستجو…” را کلیک کنید و نام دامنه مورد نظر خود را اضافه کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Feed.Helperbar.com

پاسخ دهید