حذف Feeds.webmakerplus.info

Browser Hijacker

Feeds.webmakerplus.info چیست؟

Feeds.webmakerplus.info پلت فرم برای تبلیغ شخص ثالث به شما شخصا رسیدن است. ما به این طبقه بندی به عنوان تبلیغات پشتیبانی برنامه یا سخت و نرم افزار شما می توانید اعتماد نیست. اغلب سخت بدون اطلاع مالک کامپیوتر هدف که به وضوح قانونی است و باید برکنار نیست توزیع شده است. اگر شما دانلود برنامه های غیر قابل اعتماد و افزونه های مرورگر، به زودی به اندازه کافی شما ممکن است کشف مختلف پاپ آپ نمایش در مرورگر شما. عجله به پیوند این پنجره های بازشو به برنامه های کاربردی شما به تازگی دریافت زیرا آنها به احتمال زیاد توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم موجود فعال می شوند. لطفا ادامه مطلب برای یادگیری چگونگی به رسمیت شناختن کامپیوتر حمله عفونت و چگونگی حذف Feeds.webmakerplus.info پس از آن واقع شده است. دانلود ابزار حذفبرای حذف Feeds.webmakerplus.info

محققان امنیتی ویندوز با تجربه و آشنا با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و Feeds.webmakerplus.info آثار مشابه به Ad.yieldsmanager.com بدنام هستند. این برنامه تبلیغات پشتیبانی رابط ندارند و بنابراین آنها بسیار دشوار است برای پیدا کردن و حذف. متاسفانه، بسیاری از کاربران کامپیوتر نمی که reappearing پنجره های بازشو وجود ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که نیاز به حذف سیگنالینگ می فهمید. اگر شما استفاده از مسدود کننده های آگهی نیست شما ممکن است به همه در متن، بنر و آگهي که نشان می دهد تا زمانی که شما بازدید وب سایت های خاص استفاده می شود. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم پاپ آپ صرف نظر از وب سایت هایی که شما در حال حاضر نشان می و بنابراین شما باید مراقب باشید از این مربوط است. به طور کلی، هرگز یک ایده خوب برای تبلیغات آنلاین اعتماد چون schemers به استفاده از آنها وقت و زمان دوباره به رها کردن بدافزارها متوجه شده است. بنابراین، اگر شما هر گونه تبلیغات مشکوک – کشف کرده اند که خودداری از کلیک بر روی آنها و بررسی سیستم تبلیغات پشتیبانی برنامه های شما ممکن است نیاز به حذف.

Feeds.webmakerplus.info دستورالعمل حذف

آیا می دانید چه بهترین راه Feeds.webmakerplus.info را حذف و یا هر سخت فعال است؟ محققان نرم افزارهای جاسوسی ما نشان می دهد که آن است که همیشه به بهترین وجه مشروع و موثر نرم افزارهای مخرب خودکار تشخیص و حذف نرم افزار، مانند SpyHunter اعتماد است. پس از این برنامه تمام نرم افزارهای مخرب را حذف می کند. شما باید مطمئن است که در تمام اوقات روز شده شوید; در غیر این صورت، شما ممکن است نیاز به نگرانی در مورد حذف تروجان دوباره است.

این مرورگر hijacker دستي فرایند بسیار پیچیده و دشوار است، پس از آن نیاز به مهارت های رایانه ای کافی است. شما بهتر بود قبل از حرکت رو به جلو در هر مورد آسیب دیده را از رایانه خود حذف کردن داده های مهم پشت. حذف راهنمای زیر برای حذف این تغییر مسیر Feeds.webmakerplus.info دستی با احتیاط بزرگ را دنبال کنید.

1. باز وظیفه مدیریت ویندوز
می توانید فشار دهید Ctrl + Shift + ESC با هم یا Ctrl + Alt + هم حذف کنید.

اگر آن کار نمی کند، کلیک بر روی دکمه شروع ، اجرای گزینه کلیک کنید، taskmgr را تایپ و OK را فشار دهید. مدیر وظیفه ویندوز باید باز کنید.

2. در مدیر وظیفه ویندوز، یافتن فرآیند هدایت با نام random.exe. سپس برای فرآیند مورد نیاز پیدا کردن لیست بروید. آن را با موس یا صفحه کلید را انتخاب کنید و روی دکمه End Process کلیک کنید. این روند به پایان خواهد رسید.

3. حذف مخرب رجیستری مربوط به این تغییر مسیر Feeds.webmakerplus.info.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionrunrandom
HKCUSOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun |Regedit32

4. حذف فایل های مخرب از این عفونت تغییر مسیر.

%AllUsersProfile%{random.exe
C:WINDOWSsystem32giner.exe

پاسخ دهید