حذف FF Tasker

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف FF Tasker

FF Tasker برنامه های تبلیغاتی پشتیبانی برای مرورگر موزیلا Firefox طراحی شده است. وب سایت offcial آن toptab.net است و هر بار یکی از آن تبلیغات صوتی متعدد لود مزاحم متصل با آن.

در حالی که برنامه نرم افزار تبلیغاتی مخرب نیست، آن را انجام تقلب کلیک کنید در سیستم شما. ما توصیه نمی اجازه این برنامه در رایانه شما باقی بماند. بهترین انتخاب برای خاتمه FF Tasker خواهد بود.

FF Tasker  حذف FF Tasker

FF Tasker چکار می کند؟

مانند هر سخت FF Tasker ارائه کاربر با آگهی های بی شماری در تمام ویندوز Firefox که باز می کنید. در حالی که در نگاه اول تبلیغات جالب و سرگرم کننده به نظر می رسد ممکن است، آنها به زودی شروع تحریک کننده و مانع کاربر. معمولا، حضور صرف تبلیغات آزار دهنده است به اندازه کافی برای متقاعد کردن کاربر به نگاه راه هایی برای خلاص شدن از شر FF Tasker.

یکی دیگر از دلایل که چرا شما به طور جدی باید در نظر FF Tasker حذف ردیابی آن از لحظه ای که آن را وارد رایانه شما انجام است. نرم افزار شرح فعالیتهای اینترنتی خود را و ثبت داده ها. همه جمع آوری دانش در مورد خود و علایق برای سفارشی تبلیغات ما گفت که در اولین نگاه بسیار جذاب ممکن است استفاده می شود. با این حال، ما شک که شما راحت با نظارت مداوم از عادات خود را آنلاین هستند. برای جلوگیری از جاسوسی، شما نیاز به حذف FF Tasker.

شما همچنین باید بدانید که از آنجایی که آنها غیرقابل اعتماد که مهم نیست که چگونه به خوبی تبلیغات متناظر با خود را آخرین جستجوها، شما نه آنها، باید کلیک کنید. برای هر گونه آسیب انجام شود تا کامپیوتر خود را توسط اشخاص ثالث را ترویج و در نتیجه، آنها را بررسی سخت مسئول نیست. در نتیجه, شما یک صفحه مخرب را وارد کنید و پس از کلیک کردن بر روی یکی از آگهی های آلوده به بدافزارها را دریافت. ما باید توضیح دهد که عفونت جدی مخرب بسیار خطرناک تر از سخت ساده است. حذف FF Tasker در اسرع وقت است.

در اکثر موارد، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ارتشاح رایانه همراه با نرم افزار رایگان از وب سایت های مشکوک. اگر شما اغلب دانلود رایگان نرم افزار از منابع غیر رسمی، شما نیاز به یادگیری برای محافظت از کامپیوتر خود را بهتر. همیشه گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب را انتخاب کنید و EULA را بخوانید. در این نوشتار همه برنامه های ناشناخته را بردارید.

چگونه به حذف FF Tasker

اگر می خواهید برای حذف FF Tasker، شما همیشه می توانید خرید یک ابزار امنیتی معتبر کامپیوتر و اجازه دهید آن کار را برای شما انجام دهد. با این حال، اگر می خواهید برای حذف FF Tasker خودتان مراقبت از ما تهیه دستورالعمل. نگاهی توجه داشته باشید که این سخت از طریق کنترل پنل حذف نمی شود. در عوض شما به FF Tasker از موزیلا Firefox الحاقات حذف و حذف % PROGRAMFILES%fftaskerfftasker.exe داشته باشد.

پاک کردن FF Tasker

موزیلا Firefox:

  • موزیلا Firefox شروع می شود.
  • ابزار را فشار دهید و انتخاب افزودنی.
  • پسوند کلیک کنید و باز کردن افزودنی فایرفاکس مدیر.
  • از بین بردن تمام افزودنی های مشکوک.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FF Tasker

پاسخ دهید