حذف File Type Helper

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف File Type Helper

File Type Helper جعبه گفتگو است که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را هر زمان که شما سعی می کنید برای باز کردن فایل از نوع ناشناخته، اگر شما از نرم افزار ناخواسته به نام ConvertFilesforFree در سیستم شما نصب شده است. اگر شما از این واقعیت است که شما آن را آگاه بودند، به این معنی که برنامه همراه با نرم افزار رایگان دیگر آمد.

برنامه مخرب می رسد، اگر آن را وارد رایانه شما بدون اجازه شما، با این حال، شما یا نه آن را امن نگه داشتن است باید در نظر بگیرند. ما نشان می دهد که شما را حذف ConvertFilesforFree و بنابراین از بین بردن File Type Helper.

convertfilesforfree.com  حذف File Type Helperدانلود ابزار حذفبرای حذف File Type Helper

File Type Helper چگونه کار می کند؟

ممکن است به مبدل دانلود از سایت رسمی خود را در ConvertFilesforFree.com، با این حال، بیشتر از نه، کاربران کامپیوتر آن از طریق نرم افزار همراه جای دست آوردن. همچنین از طریق آگهی های جعلی است که ترویج به روز رسانی و یا ظاهرا مفید نرم افزار توزیع شده است. شما دو بار آن یک ایده خوب برای نگه داشتن یک برنامه کاربردی است که توزیع می شود به گونه ای است که آیا فکر می کنید باید. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از برنامه های مشابه در آینده، شما باید بیشتر مراقب باشید با تبلیغات مختلف مشکوک است. شما همچنین باید توجه ویژه ای به روند نصب و راه اندازی نرم افزار آزاد پرداخت. اگر شما با آنها آشنا هستند هرگز به برنامه های اضافی به توافق برسند.

برنامه ناخواسته قرار است برای تبدیل فایل های خود را به فرمت های مختلف، با این حال، آن نیست که از طریق در دنبال است. در عوض، آن فایل تغییر درب بازکن است که به نظر می رسد به عنوان یک جعبه گفتگو هنگامی که شما سعی کنید به باز کردن یک پرونده از نوع ناشناخته به نام File Type Helper نصب. این جعبه به شما ارائه می دهد سه گزینه: به جستجو در اینترنت برای نرم افزاری که قادر به گشودن پرونده به خواندن و یادگیری در مورد فایل یا برای باز کردن فایل با استفاده از نرم افزار که در حال حاضر نصب شده می تواند. اگر یکی از دو گزینه را انتخاب کنید، شما خواهد شد به filesolver.com هدایت و ارائه شده برای نصب برخی از نرم افزار نوع است که قرار است برای کمک به باز کردن فایل. ما توصیه نمی انجام این کار. شما باید File Type Helper عوض خاتمه دهد.

چگونه به حذف File Type Helper

روشن است که برای خلاص شدن از File Type Helper، شما نیاز به حذف ConvertFilesforFree است. خوشبختانه، شما باید قادر به انجام این کار از طریق کنترل پنل. دستورالعمل زیر شما را با این کار کمک می کند. توجه داشته باشید که آن را بسیار محتمل است که شما باید برنامه های ناخواسته دیگر بر روی کامپیوتر شما است. ما پیشنهاد می کنیم شما آن را فسخ نیز هست. اگر می خواهید به نه تنها File Type Helper را حذف کنید، اما نیز که نرم افزار های بی فایده دیگر نیز حذف شده است، شما باید ابزار حذف تروجان پیاده سازی. ضد تروجان شناسایی تمام برنامه های کاربردی بالقوه مضر و خاتمه File Type Helper همراه با آنها خواهد کرد. آن را نیز حفاظت رایانه شما از عفونت های دیگر شما ممکن است گرفتن آنلاین.

File Type Helper به صورت دستی حذف کنید

حذف File Type Helper از ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • روی ConvertFilesforFree کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید

حذف File Type Helper از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • ConvertFilesforFree را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

از بین بردن File Type Helper از ویندوز 8

  • پیروزی + C تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • ConvertFilesforFree را انتخاب کنید و بر روی لغو نصب کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف File Type Helper

پاسخ دهید