حذف FileBulldog – search.filebulldog.com

Browser Hijacker

چه شده است نوار ابزار FileBulldog – search.filebulldog.com?

FileBulldog نوار ابزار با استفاده از Visicom Api رسانه ها ایجاد می شود و این افزایش کاربران اینترنت تجربه مرور توسط ارائه آنها را با میانبر های مختلف برای وب سایت های محبوب. برنامه FileBulldog به نام وعده به کامپیوتر به طور خودکار به روز رسانی نرم افزار دانلود امن نگه دارید. و در حالی که در نگاه اول این برنامه و آن را در نوار ابزار مشروع بسیاری از کاربران که آنها نصب نوار ابزار Filebulldog را بدون رضایت خود را گزارش ممکن نظر می رسد. نتیجه چنین تمایلی filebulldog نوار ابزار نصب مرورگر مسائل تغییر مسیر به search.filebulldog.com و dealbd.mystart.com اغلب رخ می دهد که کاربران کامپیوتر نصب نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت چنین تمایلی نصب نوار ابزار است.

بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار آزاد نرم افزار رایگان خود را با چنین ناخواسته مرورگر فایرفاکس به بصورت پول در اوردن ترافیک وب ورودی بسته بندی هستند. در زمان تست این نوار ابزار ناخواسته همراه با برخی از برنامه دانلود کلیپ یوتیوب رایگان نصب شده بود. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از چنین بالقوه نصب برنامه های ناخواسته (adware) یکی باید همیشه یک گزینه نصب سفارشی را انتخاب کنید (هنگام نصب نرم افزار رایگان)، همیشه هر گونه نصب نرم افزار اضافی کردن و نشدن هر گونه تغییر ساخته شده برای تنظیمات مرورگر اینترنت.

نوار ابزار FileBulldog ویروس نیست و آن است نه مربوط به عفونت های مخرب تغییر مسیر به search.filebulldog.com و dealbd.mystart.com است یک نتیجه مستقیم از این نصب نوار ابزار مرورگر ناخواسته. اغلب کاربران کامپیوتر نصب می کند چنین نوارهای ابزار به دلیل آنها نمی پرداخت توجه دقیق به مراحل نصب نرم افزار رایگان. اگر شما احساس می کنید که این نوار ابزار در اینترنت مرورگرهای (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم) بدون شما رضایت و شما می خواهم برای از بین بردن مرورگر تغییر مسیر به search.filebulldog.com نصب شد دستورالعمل حذف ارائه شده استفاده کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف FileBulldog - search.filebulldog.com

پاسخ دهید