حذف FilesFrog

دسته‌بندی نشده

FilesFrog چیست؟

FilesFrog بروز جستجوگر سخت برنامه که فراهم می کند کاربران با تن از تبلیغات ناخواسته و علاوه بر این که با استفاده از بسیاری از منابع سیستم است. سازندگان این حالت توله سگ (برنامه های ناخواسته) که آن را به مردم هشدار در مورد به روز رسانی نرم افزار است که مورد نیاز طراحی شده است. این هشدارها فقط برای برنامه هایی که از FilesFrog.com وب سایت دریافت شد هر چند اعمال می شود. این ذکر شده است به عنوان توله سگ به دلیل اقدامات مختلفی که توسط این برنامه بدون کاربران آگاه از آن در حال انجام است. بسیاری از برنامه های trustful ضد جاسوس FilesFrog بروز جستجوگر به عنوان نرم افزار مخرب تشخیص و ارائه آن را فورا حذف کنید. remove filesfrog حذف FilesFrog دانلود ابزار حذفبرای حذف FilesFrog.com FilesFrog بروز جستجوگر از FilesFrog.com وب سایت را دانلود کنید. ما متوجه است که این وب سایت ارائه می دهد بسیاری از اخبار را انتخاب کنید، با این حال، چرا که آنها ممکن است شروع به نمایش تبلیغات مزاحم را نصب برنامه های اضافی و پلاگین و نوار ابزارها و افزودنی یا به سادگی کاهش شروع کردن سیستم کامپیوتر شما شما باید از برنامه های ناآشنا بماند. علاوه بر آن، سازندگان آن نیز ناعادلانه را مردم adwares نصب با استفاده از روش شده اند. با این حال، شما می توانید آنها را با اجتناب از برنامه های رایگان از وب سایت های تردید اجتناب. اگر شما از نصب برنامه مشكوك، قبل از اینکه شما شروع به نصب و راه اندازی و نمی شود بیش از حد سریع برای جلوگیری از نفوذ برنامه های ناخواسته مانند ویروس بروز جستجوگر FilesFrog ثانيا EULA (توافق نامهٔ مجوز) بخش بخوانید. در نهایت، باید از نزدیک نظارت بر نصب و راه اندازی کل یک گام در یک زمان و برداشتن علامتگذاری همه مشكوك و مشکوک لوازم جانبی/تغییرات که شما ممکن است ارائه شده.

چگونه برای حذف FilesFrog

با استفاده از صفحه کنترل برای حذف اجزای اصلی بروز جستجوگر FilesFrog و نصب

 1. به صفحه کنترل بروید. در ویندوز ایکس پی/ویندوز ویستا/7. شروع -> کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها. در ویندوز 8. کنترل پنل در کادر جستجو وارد کنید. شما ممکن است نیاز به تایید است که شما مدیر این رایانه در هر دو مورد.
 2. FilesFrog به دنبال بروز جستجوگر و/یا دیگر برنامه ها در لیست برنامه های مربوط. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم. اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter ممکن است یک ایده خوب را چه برنامه هایی باید حذف از نیز وجود دارد.
 3. ببند کنترل پنل.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FilesFrog.com

FilesFrog بروز جستجوگر از بین بردن از اینترنت اکسپلورر

 1. با کلیک بر روی نماد چرخ دنده -> مدیریت افزودنی.
 2. نوار ابزارها و پسوندها را بررسی کنید. حذف همه چیز مربوط به FilesFrog بروز جستجوگر و پلاگین های دیگر شما نمی دانید که توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 3. گزینه ها را ببندید.

FilesFrog بروز جستجوگر از بین بردن از فایرفاکس

 1. وارد کردن مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 2. برو از طریق لیست برنامه های افزودنی و افزونه حذف همه چیز مربوط به FilesFrog بروز جستجوگر و آنهایی که شما را نمی شناسند. اگر پسوند برای شما آشنا نیست و آن ساخته نشده است توسط موزیلا، گوگل، مایکروسافت، اوراکل و یا ادوبی احتمالا شما آن لازم نیست.
 3. به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:
 4. رفتن به فایرفاکس–> راهنما (در منوی کاربران OSX). به اطلاعات عیب یابی. سپس فایرفاکس را بازنشانی کنید.

FilesFrog بروز جستجوگر از بین بردن از کروم

 1. Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های مربوط به بروز جستجوگر FilesFrog. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 3. کروم راه اندازی مجدد.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید برای chrome://settings، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

پاسخ دهید