حذف Findamo.com

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف Findamo.com

را صفحه اصلی خود توسط Findamo.comربوده شده است؟ مراقب باشید که این وب سایت فقط وانمود به مانند یک موتور جستجو عمل می کنند، اما آن را در واقع می تواند بسیاری از مشکلات موجود برای کاربران کامپیوتر. این تنظیمات اینترنت مرورگر خود را تغییر می دهد و تلاش می کند تا شما را به یک دسته از وب سایت های تحت نظر فقط برای افزایش ترافیک خود را هدایت. در نگاه اول Findamo.com ویروس مانند آن می تواند سیستم شما آسیب نگاه می کند. به نظر می رسد که شما به سادگی می توانید مجدداً تنظیم صفحه اصلی خود و مشکل حل خواهد شد. متاسفانه همه چیز بسیار پیچیده تر است. برنامه می تواند باعث برخی از تغییرات غیر قابل برگشت و زمان سخت برای خلاص شدن از آن را به شما بدهد.

معمولا Findamo.com ویروس به سیستم بدون آگاهی کاربران اضافه شده است. این می آید همراه نرم افزار متعدد است که می توان از اینترنت مانند بازیکنان آزاد دریافت مدیریت ضبط ابزار، و غیره دانلود. اگر شما دانلود هر گونه نرم افزار از طریق اینترنت, شما باید دقت بیشتری با آن. بسیاری از کاربران توجه زیادی به مراحل نصب برنامه های جدید خود را پرداخت نمی. آنها در نهایت اضافه کردن ابزار اضافی و ایجاد تغییرات مختلف در سیستم های خود را بدون هیچ نیت این یک اشتباه بزرگ است. بنابراین شما قادر خواهد بود برای دیدن همه بسته نرم افزاری همراه با نرم افزار های دیگر آمده است که باید همیشه برای نصب سفارشی و یا پیشرفته انتخاب کردن. همیشه توصیه می شود به عدم انتخاب همه گزینه ارائه هفته اضافی است که برای شما آشنا نیست. همچنین هرگز برای تغییر دهنده صفحه اصلی یا جستجو برای برخی از وب سایت های ناشناخته به توافق برسند. بسیاری از نرم افزار رایگان ارائه می دهند به جای صفحه شروع خود را با Findamo.com. قبل از اینکه شما را به کلیک بر روی دکمه بعدی یا موافقت شما عدم انتخاب این گزینه مطمئن شوید.

Findamo.com virus حذف Findamo.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Findamo.com

اگر هر یک از مرورگر خود را به در حال حاضر ربوده شده اند، شما باید به رفع آن در اسرع وقت است. در غیر این صورت, شما قادر به مرور منظم نخواهد. Findamo.com سعی در تغییر مسیر شما را به بسیاری از وب سایت های تحت حمایت دارد. این لیست آنها در نتایج جستجوی خود را با وجود چه پرس و جو جستجو شما را وارد کنید و هنگامی که شما گشت و گذار در اینترنت باعث تاییدیه تصادفی. چه بیشتر Findamo.com ویروس مختلف adware، rootkit و نوع دیگری از عفونت های که می تواند سعی به سرقت اطلاعات خصوصی شما مانند رمز عبور، ایمیل و حتی جزئیات بانکی نصب ممکن است. برخی از کارهای سخت به عنوان کوکی ردیابی و سابقه مرور شما را به دانستن درباره منافع خود و بعد از آن نظارت بر تولید تبلیغات شخصی سازی شده صرفا برای تبلیغات و اهداف مرتبط با بازاریابی وابسته. به شدت توصیه می شود برای حذف ویروس Findamo.com از کامپیوتر خود را به اجتناب از همه این مسائل.

آموزش نحوه حذف Findamo.com ویروس از سیستم خود را زیر این مقاله شما می توانید. اگر می خواهید برای حل این مسائل به طور خودکار اسکن کامل سیستم با یک برنامه ضد جاسوسی معتبر به عنوان مثال، Spyhunter اجرا شود. این برنامه ها را شناسایی و hijacker به طور خودکار حذف. به عنوان تنها این ز راه قادر خواهید بود برای خلاص شدن از شر تمام ناخواسته برنامه فقط شما ابزار امنیتی خود را ارتقاء به آخرین نسخه آن مطمئن شوید. برای حذف کاربر هر چیزی مربوط به این دامنه از لیست برنامه های در صفحه کنترل را پاک کنید. برخی از نسخه های این hijacker نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. در این مورد شما هنوز با استفاده از یک برنامه جاسوس یاب جلوگیری از. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما. اسکن با برنامه های ضد جاسوسی معتبر خواهد شد نیز اطمینان حاصل شود که خود را خلاص شدن از شر تمام برنامه های اضافی است که می تواند با ویروس Findamo.com و یا از وب سایت هایی که این hijacker است شما می توانید به هدایت آنها نفوذ کرده اند. فراموش نکنید که که فقط طبق دستور برنامه، از رایانه ارائه دهنده های جستجوی خود را تغییر نمی کند. شما باید آن را انجام دستی. بسته به نوع مرورگر تأثیری نداشت, دستورالعمل زیر را دنبال و تعمیر تنظیمات آن.

دستورالعمل های ویژه ای در مورد چگونگی خاتمه Findamo.com

چگونه به حذف ویروس Findamo.com با استفاده از کنترل پنل ویندوز

هواپیماربایان و بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند ویروس Findamo.com برخی از آنها را به عنوان برنامه های عادی ویندوز و همچنین به عنوان نرم افزار اضافی نصب کنید. این بخش از نرم افزارهای مخرب می توانید از پانل کنترل لغو نصب شود. برای دسترسی به آن را انجام دهید پس از.

 1. شروع -> کنترل پنل (قدیمی تر ویندوز) یا کلید Windows را فشار دهید–> جستجو و وارد کنترل پنل (Windows 8)؛
 2. برنامه لغو نصب را انتخاب کنید؛
 3. برو از طریق فهرست برنامه ها و مطالب مربوط به ویروس Findamo.com را پاک کنید

و انگل های مرتبط مانند تو Search.net ویروس Wow.utop.it ویروس SearchShock.com ویروس Findpages.net ویروس Trovi.com ویروس، ویروس Isearch.zoo.com، ویروس Dalesearch، کلید find.com ویروس، ویروس Torcho.com ویروس تغییر مسیر خود.
در بسیاری از موارد ضد برنامه های مخرب بهتر تشخیص انگل مرتبط هستند، بنابراین توصیه می کنم نصب Spyhunter برای شناسایی برنامه های دیگر که ممکن است بخشی از این عفونت.

حذف میانبر ربودن (تمام مرورگرها) (اختیاری):

اگر مرورگر شما باز می شود صفحه ویروس Findamo.com در راه اندازی تنها، سعی کنید این:

 • کلیک راست روی آیکون مرورگر خود را. خواص را انتخاب کنید؛
 • برش های کوتاه باز زبانه;
 • Findamo.com ویروس بخشی از زمینه هدف حذف کنید.

چگونه برای از بین بردن Findamo.com از Google Chrome:

 1. 3 نماد خطوط افقی در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید
 2. تنظیمات را انتخاب کنید
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

چگونه به حذف Findamo.com از Firefox:

 1. “about:config” را در نوار آدرس وارد کنید. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: firefox باز کردن فایل اکسپلورر را ببندید و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع firefox. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه به حذف Findamo.com از Internet Explorer (نسخه قدیمی):

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. ویروس Findamo.com را از لیست حذف

چگونه به پاک کردن Findamo.com از 11 یعنی:

 1. با کلیک بر روی آیکون تنظیمات (بالا و سمت راست) -> مدیریت افزونه;
 2. ارائه دهنده جستجو را انتخاب کنید;
 3. تغییر موتور جستجوی پیش فرض را به گوگل یا بینگ;
 4. اگر هر یک از این ارائه دهندگان جستجو در دسترس نمی باشد، “یافتن ارائه دهنده های جستجوی بیشتر” در پایین صفحه نمایش را دنبال و گوگل را نصب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Findamo.com

پاسخ دهید