FindLyrics حذف

Browser Hijacker

FindLyrics چیست؟

FindLyrics است و سخت است که به کامپیوتر بدون رضایت کاربران نصب شده است. در حالی که کاربران نصب بعضی از برنامه ها از اینترنت برنامه به مرورگر اضافه شده است. بسیاری از کاربران اهمیت زیادی به خود را در این هفته به من بدهید و نه حتی متوجه که آنها با برنامه های اضافی می آیند. پس می شود FindLyrics داخل آن را می سازد برخی از تغییرات در سیستم است که اجازه می دهد برنامه ای برای انجام اقدامات مختلف بر روی کامپیوتر شما.

چگونه کار می کند FindLyrics؟

برنامه صفحه اصلی خود را با addlyrics.com جایگزین می شود. این وب سایت که می توانید اشعار هر آهنگ را در یوتیوب پیدا کنید و نمایش آنها را در کنار موسیقی فیلم ایالات. اگر شما به دنبال چنین ویژگی، که فوق العاده است. متاسفانه، FindLyrics وارد کامپیوتر بدون آگاهی کاربران و به همین دلیل در نظر گرفته می شود برنامه های ناخواسته.

نمایش برنامه تن از تبلیغات تجاری است که بسیار نگران کننده هستند. علل آن نیز تاییدیه های متعدد به ناشناخته وب سایت و در برخواهد داشت خطر آلوده شدن به این وب سایت می تواند به خطر بیافتد. شما همچنین باید مراقب باشید که FindLyrics است قادر به ضبط فعالیت های خود را آنلاین و ارسال این اطلاعات به سرور از راه دور که در آن آن برای اهداف بازاریابی استفاده می شود. این منجر به بیشتر تبلیغات نمایش داده شده بر روی کامپیوتر شما با توجه به وب سایت خود را بازدید و جستجو نمایش داده شد شما را ساخته اند شده اند.

FindLyrics حذف

اگر چه در بدافزارها نیست، کارشناسان امنیتی توصیه می کنیم اگر شما آن را نصب نکرده عمدا حذف FindLyrics. رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. شما نیز برنامه های افزودنی مرورگر برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم باید بررسی کنید. اگر شما نمی بینم FindLyrics ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. برنامه، از رایانه ارائه دهنده های جستجوی خود را تغییر نمی کند، فقط تبلیغات ظاهر می شود بر روی کامپیوتر شما متوقف می شود. شما برای انجام آن را به صورت دستی توسط خودتان داشته باشد. با توجه به مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

اینترنت اکسپلورر:

  1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
  2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو; FindLyrics را از لیست حذف کنید.

فایرفاکس :

    1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
    2. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن; “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن; جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این صفحه جستجو در هر بند جدید

راه اندازی نمی حاصل کنید

گوگل کروم:

  1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید. تنظیمات را انتخاب کنید; اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
  2. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف; بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

پاسخ دهید