حذف FindoPolis

دسته‌بندی نشده

FindoPolis چیست؟

FindoPolis برنامه سخت است که نمایش تبلیغات تجاری مختلف در مرورگر خود است. برنامه توسعه یافته توسط SuperWeb LLC و با چنین برنامه های کاربردی به عنوان Activeris AntiMalware, MyPCBackup, نرم افزار بهینه سازی کامپیوتر و دیگران همراه است. اگر شما در استفاده از نصب Tuguu SL به دانلود نرم افزار رایگان و سپس شما خواهید دید که FindoPolis معمولا همراه با برنامه های فوق. از سیل مرورگر خود را با آگهی های مختلف و لینک FindoPolis همچنین آهنگ فعالیت های مرور خود را. علاوه بر این، این برنامه به راحتی مجرمان اینترنتی شما را به دانلود نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر خود را فریب استفاده شود می تواند.

به محض این که شما می توانید به خاطر این خطرات امنیتی FindoPolis را حذف کنید از کامپیوتر شما توصیه می کنیم.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FindoPolis

چگونه FindoPolis کار می کند؟

FindoPolis نه در وب سایت رسمی خود دات نت FindoPolis می تواند دریافت و اگر برخی از برنامه های نرم افزار رایگان دانلود تنها سیستم شما می توانید وارد کنید. این نوع روش توزیع است آن بسیار آسان برای برنامه های ناخواسته به کامپیوتر شما وارد می سازد. اگر شما نصب نرم افزار بدون دقت چک کردن همه اطلاعات ارائه شده شما را پایان با برنامه های ناخواسته. هر زمان که شما می توانید و نرم افزار ناآشنا و غیر ضروری از لیست بردارید به منظور اجتناب از که شما نصب پیشرفته باید انتخاب کنید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از برنامه های تبلیغی.

findo حذف FindoPolis

نرم افزار سازگار با اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس است که اگر شما یکی از این مرورگرها استفاده کنید که مطمئن شوید که به میزان افزایش تبلیغات یک بار FindoPolis معنی شما وارد سیستم کامپیوتر شما. تبلیغات را از پنجره های بازشو محدوده به آگهی ها و لینک حمایت مالی. حتی اگر آنها هیچ ربطی به منافع خود شما آنها را ببینید. بعد از مدتی، با این حال، شما توجه به تبلیغات بسیار شبیه به سوالات جستجو هستند شروع خواهد شد. آن است که FindoPolis آهنگ شما مرور فعالیت و تولید آگهی که شبیه به چیزی است که شما ممکن است علاقه مند. به عنوان آنها شما خوب نمی خواهد با این پیامهای بازرگانی فریب. در بهترین حالت آنها شما را با اطلاعات بیشتری ارائه خواهد شد، در بدترین شرایط شما به بازدید از صفحات خراب است که کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده ممکن است فریب شود ممکن است.

چگونه برای حذف FindoPolis

روشن است که داشتن یک برنامه مانند FindoPolis بر روی سیستم کامپیوتر شما بهترین ایده را خواهد شود. خوشبختانه، این برنامه به دشوار است برای خلاص شدن از شر است. شما می توانید FindoPolis را از طریق کنترل پنل حذف. دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار در زیر ارائه شده است. پس از آن بهتر است برای اسکن کامپیوتر شما با اسکنر تروجان برای دیگر تهدیدات است. اگر می خواهید تا مطمئن شوید که کامپیوتر خود را کاملا امن است شما می توانید دانلود و نصب ابزار حذف تروجان (به عنوان مثال Spyhunter) که سخت را برای شما به از بین بردن است. که راه شما نیز قادر به محافظت از سیستم خود را از عفونت های آنلاین دیگر خواهد بود.

حذف دستی FindoPolis

FindoPolis فسخ از ویندوز ایکس پی

1. باز کردن منوی “آغاز” و کلیک بر روی کنترل پنل
2. انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
3. مکان یابی و انتخاب کنید FindoPolis
4. حذف را کلیک کنید.

از بین بردن FindoPolis از ویندوز 7 و ویستا

1. شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
2. حذف یک برنامه را کلیک کنید.
3. را انتخاب کنید FindoPolis و آن را حذف کنید

خلاص شدن از FindoPolis از ویندوز 8

1. انتقال مکان نما به سمت راست پایین
2. بر روی تنظیمات کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
4. حذف FindoPolis.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FindoPolis

پاسخ دهید