FindWide حذف

Browser Hijacker

FindWide چیست؟

FindWide hijacker مرورگر مزاحم است که ناشی از افزونه مرورگر است. این برنامه با نرم افزار shareware ها یا نرم افزار مختلف نصب می کند. به طور معمول، گزینه ای برای نصب نوار ابزار چنین است pre-checked و حتی نامرئی در طول فرایند نصب منظم. بسیاری از مردم clueless هستند چگونه چنین ویروس مانند FindWide را در کامپیوتر خود فرود آمد.

چگونه کار می کند FindWide؟

به طور معمول، FindWide خواهد شد آنهایی که ربودن جستجو برای وب سایت خود (جستجو. FindWide .com). نمایش وب سایت می افزاید: از مایکروسافت و احتمالا بینگ نتایج با استفاده از. در حالی که بی ضرر به تلفن های موبایل، یکی را نمی تواند اطمینان حاصل کنید که این کار در آینده تغییر خواهد کرد یا که تبلیغات مخرب نمی خواهد در FindWibe نشان داده شده و شما را با نرم افزارهای مخرب بیشتر آلوده می باشد. بنابراین بهتر است به تکیه بر روی موتورهای جستجوی مشترک (بینگ، یاهو گوگل) است. با این حال، که آسان به دریافت این نرم افزار حذف نیست: شما باید هر دو حذف آن را از پنل جستجو و سپس ارائه دهندگان جستجو دستی تنظیم مجدد. خوشبختانه نرم افزار مانند Spyhunter این به طور خودکار برای شما انجام.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FindWide

FindWide فرضيه

اگر شما مایل به انجام این کار دستی، دستورالعمل حذف FindWide در اینجا برای هر مرورگر اصلی:

حذف FindWide از اینترنت اکسپلورر:

 1. پیکان در حق جستجو از جعبه زیر را کلیک کنید: در IE8-9 انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت در ie7 کليک تغییر پیش فرض جستجو
 2. حذف موتورهای FindWibe از لیست FindWibe حذف از صفحه شروع نیز هست

حذف FindWide از فایرفاکس :

  1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات نوع “Keyword.url” را در جعبه جستجو باز خواهد شد. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  2. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  3. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این FindWibe در هر بند جدید

راه اندازی نمی حاصل کنید

حذف FindWide از Google Chrome:

 1. -> خطوط افقی 3 کلیک کنید آیکون در نوار ابزار مرورگر را انتخاب کنید تنظیمات انتخاب اصول موتورهای جستجو مدیریت
 2. موتورهای جستجوی غیر ضروری حذف از لیست
 3. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

پاسخ دهید