حذف FinFisher

Malware

FinFisher چیست؟

FinFisher (گاهی اوقات به نام FinSpy) به عنوان یک برنامه بسیار اب زیر کاه و مشکوک است که می تواند وارد سیستم رایانه خود را (و یا حتی هوشمند-تلفن) و سپس شروع به طور مخفیانه نظارت بر تمام فعالیت های خود را درمان می شود. به طور کلی، این نرم افزار برای سازمان های خاص است که حق کامل برای نظارت و جاسوسی برخی از رایانه برای کشف موارد مختلف فعالیت های غیر قانونی اختصاص یافته است. با این حال، مجرمان اینترنتی این نرم افزار مشکوک تغییر یافته اند و در حال حاضر به عنوان یک دستگاه رایانه های تصادفی آلوده استفاده از آن به. قسمت روی حیله و تزویر در مورد این نرم افزار است که آن در واقع هر نشانه ای از عفونت نشان نمی دهد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FinFisher

پس, شما نه حتی که تمام خود را جستجو و مرور فعالیت به طور مداوم نظارت هستند مشکوک ممکن است. بنابراین، اگر سیستم امنیت کامپیوتر شما قادر به تشخیص این عفونت نمی باشد، باید رعایت معلوم نیست برخی از فعالیت های انجام شده توسط سیستم کامپیوتر شما توسط خودتان و سپس از بین بردن FinFisher اسرع.

چگونه می توانید FinFisher وارد کامپیوتر شما?

راه در آن FinFisher می تواند رسیدن به کامپیوتر شما فقط به عنوان مبهم و مشکوک به عنوان نرم افزار اصلی هستند. با این حال، ما گروه پژوهشی که در اغلب موارد این برنامه را به کامپیوتر شما هنگام باز کردن نامه اسپم که آلوده است، و یا وقتی شما هر بروز رسانی غیر قابل مدیریت ممکن است نصب نشد. شما همچنین باید بدانید که این نرم افزار نا امن کامپیوتر شما همراه با فایل های نرم افزار متنوع است که معمولا توزیع شده توسط شخص ثالث بالقوه خطرناک برسد. بنابراین، توجه بیشتر به فرایند نصب شما را به اجتناب از FinFisher و عفونت های مشابه دیگر می تواند کمک. توصیه می شود برای سفارشی و یا پیشرفته گزینه نصب را انتخاب کنید و برای همه برنامه های ناخواسته اضافی است که می تواند به راحتی deselected نگاه کنید.

FinFisher قانون چگونه است؟

همانطور که ذکر شد قبل از, هیچ نشانه ای روشن است که می تواند نشان می دهد که کامپیوتر شما توسط این نرم افزار حیله گری آلوده وجود دارد. در عمومی، به زودی به عنوان FinFisher وارد کامپیوتر شما (و یا گوشی های هوشمند) کامل حق نظارت بر تمام فعالیت های خود را بدست می آورد. شما باید بدانید که این نرم افزار بر خلاف سایر برنامه های ناخواسته می تواند نه تنها نظارت بر فعالیت های خود را مرور اما همچنین ضبط تماس های شما در برنامه اسکایپ, پیدا کردن شماره کارت اعتباری خود را، شما نام و نام خانوادگی کلمه عبور یا نام کاربر. پس از آن، تمام اطلاعات شخصی شما ممکن است برای اهداف واقعا بدخیم استفاده می شود. بنابراین، بدون شک و تردید است که FinFisher را از کامپیوتر خود و یا تلفن های هوشمند الان حذف وجود دارد.

نحوه حذف FinFisher

تنها راه برای حفاظت از رایانه خود فرم خطرناک مانند عفونت قابل اعتماد آنتی ویروس نصب است. با این حال، اگر کامپیوتر شما در حال حاضر از آلوده FinFisher شما نباید دریغ کنه و شروع روش حذف FinFisher. با توجه به این واقعیت است که FinFisher واقعا خطرناک عفونت آن نمی تواند خال خال و حذف در طول فرایند دستي. که چرا شما باید دانلود و نصب برنامه ضد جاسوس افزار معتبر مانند SpyHunter که شناسایی، حذف عفونت FinFisher و محافظت از کامپیوتر شما از دیگر تهدیدات اینترنتی است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FinFisher

پاسخ دهید