حذف Fissa.com

Browser Hijacker

Fissa.com چیست؟

Fissa.com نرم افزار ناخواسته است که می تواند به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی شده است. آن را سازگار با Internet Explorer و موزیلا Firefox، با این حال، در اکثر موارد موزیلا Firefox برنامه مشکوک را غیرفعال می کند. Fissa.com صفحه اصلی و موتورهای جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید.

اگر چه موتور جستجو توسط گوگل طراحی شده است، نه با استفاده از آن در علاوه بر نتایج جستجوی گوگل شما نیز با آگهی های تبلیغاتی ارائه خواهد شد و لینک حمایت مالی توصیه می کنیم. برنامه نمایش آگهی های مختلف و آگهی ها هر جا که شما بروید آنلاین و وجود هیچ راهی برای جلوگیری از آنها را مگر اینکه شما Fissa.com مجموع حذف است.

fissa  حذف Fissa.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Fissa.com

Fissa.com چگونه کار می کند؟

Fissa.com را در روشی مشابه به هواپیماربایان مرورگر دیگری کار می کند. هنگامی که آن را وارد سیستم های کامپیوتری خود را، آن ممکن است تغییر تنظیمات مرورگر خود مانند صفحه اصلی، صفحه برگه جدید و پیش فرض ارائه دهنده جستجو. دلیل آن می کند که به ترویج وب سایت های مختلف و ایجاد ترافیک خود است. این است که چگونه نویسنده hijacker می سود. علاوه بر این، Fissa.com همچنین کوکی های خود را پیگیری و نتیجه جمع آوری اطلاعات در مورد صفحاتی که بازدید می کنید، چه جستجوهای شما و غيره را شناخته شده است. اگر چه این اطلاعات شخصی قابل شناسایی نیست می شما ممکن است هنوز هم ناراحت است به اشتراک گذاری آن را با اشخاص ثالث. اگر چنین است، شما از Fissa.com خلاص باید.

مسائل مربوط به حریم خصوصی تنها کسانی است که شما باید نگران است که آن را به Fissa.com می آید نیست. برنامه شما برای محتوای نا امن است که می تواند منجر به عفونت مخرب و خسارت های مالی در معرض. است که چرا شما باید از تمام تبلیغات ارائه شده به شما توسط این برنامه بماند. Fissa.com با نوار ابزارها و افزونه های جانبی مرورگر مجرا همراه است. شما برای آن نیز حذف اگر می خواهید به بازگشت به مرور وب امن داشته باشد.

چگونه برای حذف Fissa.com از کامپیوتر من?

قابل اطمینان ترین راه حل برای حذف Fissa.com حذف تروجان قدرتمند است که قادر به خلاص شدن از این برنامه برای شما نصب است. Hijacker همراه با دیگر برنامه های ناخواسته می آید، بهتر است که شما پیاده سازی ابزار ضد بدافزارها و اجازه دهید آن همه کار را برای شما انجام است. برنامه رایانه را اسکن و شناسایی تمام عناصر ناخواسته. سپس Fissa.com و عفونت های دیگری را برای همیشه از بین بردن آن خواهد شد. متناوبا، شما می تواند Fissa.com از طریق کنترل پنل را حذف کنید و بازنشانی تنظیمات مرورگر خود را امتحان کنید.

حذف Fissa.com

حذف Fissa.com از ویندوز ایکس پی

1. شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
2. نرم افزار ناخواسته انتخاب و حذف را کلیک کنید

حذف Fissa.com از ویندوز 7 و ویستا

1. شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
2. برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

خاتمه Fissa.com از ویندوز 8

1. جستجو → → صفحه کنترل حذف برنامه
2. برجسته کردن نرم افزار ناخواسته و حذف کنید

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

  • Alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Fissa.com

پاسخ دهید