حذف Fix Pro

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Fix Pro

Fix Pro نرم افزار ناخواسته (PUA) ترویج در efix.com، جایی که آن را به عنوان “تنها راه حل تعمیر با قطعات یدکی” تبلیغ می باشد. به گفته سازندگان آن نرم افزار را جلوگیری از توفنده، پاکسازی فایل های ناخواسته، حریم خصوصی شما را بهبود بخشد، افزایش عملکرد، و غیره.

متاسفانه, از لحظه ای که آن را وارد رایانه های خود را, کاربران نرم افزار قطعا نه به عنوان بزرگ آن را در اولین نگاه ممکن است متوجه است که. همانند دیگر برنامه های نامطلوب به نام اجبار که بیشتر نشان می دهد که شما را به آن اعتماد نمی باشد. اگر شما این پاک کننده در کامپیوتر شما، خاتمه Fix Pro در یک بار.

fix pro حذف Fix Pro

دانلود ابزار حذفبرای حذف Fix Pro

Fix Pro چکار می کند؟

برخی از کاربران این نرم افزار از آن صفحه رسمی دانلود. با این حال، دیگران در رایانه های خود را پس از آنها نصب رایگان از اتهام استفاده از وب سایت های غیر رسمی برایمان. این روش توزیع “بسته بندی” نامیده می شود. اگر می خواهید برای محافظت از خودتان را از برنامه های گسترش این روش، شما باید خودتان را به هر روش نصب نرم افزار رایگان اشنا. گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و هر مرحله از برنامه جادویی نصب مانیتور. با این حال، شما همچنین باید بدانید که ممکن است برای به دست آوردن این برنامه پس از هشدار مشکوک است که ادعا می کند که کامپیوتر شما با کلیک بر روی برخی از مسائل مربوط به سرعت است. شما روبرو می شوند این هشدار را در صفحات غیرقابل اعتماد است که بدان معنی است که شما باید بسیار مراقب آنها باشید.

لحظه ای این نرم افزار سیستم شما آن شروع خواهد شد شما را با پنجره های پرشی متعدد بمباران، تلاش برای ترغیب به که آن می تواند کامپیوتر شما را سریع تر. شما به احتمال زیاد خواهید دید پیام است که شبیه به این:

Warning!!! Your system registry contains errors. Registry errors found: 54We recommend removing errors by clicking on the Remove Now! button.

سعی کنید این پیام شما را متقاعد می کند اگر شما به خرید نسخه کامل Fix Pro که پاک کننده قابل توجهی عملکرد رایانه شما را بهبود بخشد. بسیاری از کاربران شکایت دارند که نرم افزار آگهی بسیار پرخاشگرانه و تصمیم به خلاص شدن از شر Fix Pro.

پنجره های بازشو ارائه شده نه دروغ، با این حال آنها تمام حقیقت هم نگویید. حتی اگر پاک کننده تمام وعده های خود را نگه می دارد و رفع خطاهای رجیستری تمام این معنی نیست که که عملکرد کامپیوتر شما در هر صورت قابل توجهی بهبود می بخشد. که این نوشته که ظاهرا توسط نرم افزار حذف خواهد شد، کارایی سیستم خود را در هر صورت مهم مانع است. برای جواب این PUA قرار می گیرند و حذف Fix Pro.

چگونگی حذف Fix Pro

می باید آن را خیلی روشن است که نرم افزار عملا بی فایده است و این قطعا ارزش پول خود را ندارد. بهترین تصمیم به Fix Pro را از رایانه شما حذف می شود. به منظور انجام این کار, شما دستورالعمل در مورد چگونگی حذف Fix Pro ارائه شده در زیر را دنبال کنید. یکی دیگر از گزینه این است که در استخدام معتبر کامپیوتر امنیت نرم افزار و اجازه دهید آن را پاک کردن Fix Pro برای شما. چنین ضد جاسوس نیز محافظت از سیستم شما پس از حذف Fix Pro خواهد بود.

از بین بردن Fix Pro

ویندوز ایکس پی

  • دسترسی به منوی شروع و به صفحه کنترل حرکت می کند.
  • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف Fix Pro.

ویندوز 8

  • شیر کلید ویندوز + R و وارد کنترل پنل.
  • “موافق” را فشار دهید و به لغو نصب برنامه.
  • پیدا کردن و حذف Fix Pro.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل.
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و حذف Fix Pro.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Fix Pro

پاسخ دهید