حذف FlashBeat

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف FlashBeat

FlashBeat یکی از بسیاری از برنامه های پشتیبانی از تبلیغات است. آن نمی باید بر روی کامپیوتر خود نگهداری می شود. همه آن کند شما سیل با محتوای مختلف تجاری است که ربطی به منافع خود است. هدف اصلی این برنامه این است که افزایش ترافیک آنلاین می شود مفید به شما به هیچ وجه این تعجب آور نیست که.

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم وارد کامپیوتر خود را با دیگر نرم افزار رایگان و به ندرت در هنگام نصب متوجه شده است. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر پنجره های پرشی بی پایان لینک آگهی ها و دیگر تبلیغات است که مرورگر شما را پر کنید، شما باید به فسخ FlashBeat.

flashbeat حذف FlashBeat

دانلود ابزار حذفبرای حذف FlashBeat

FlashBeat چگونه کار می کند؟

FlashBeat مثل هر برنامه دیگری را پشتیبانی می کند. این کلون PicColor و در SuperFish بر اساس موتور است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم صفحه رسمی که توان آن را دریافت کند ندارد. هنگامی که شما در نصب برنامه های کاربردی نرم افزار رایگان و شاخه آن را به عنوان یک پیشنهاد دیگر می آید. این پیشنهاد می تواند کاهش یافته است. همه شما باید انجام دهید این است نصب پیشرفته گزینه را انتخاب کنید و تمام برنامه ها که شما غیر ضروری عدم انتخاب. که تنها راه برای جلوگیری از برنامه های ناخواسته و هنوز هم بدست آوردن نرم افزار از انتخاب شما است. ما پیشنهاد می کنیم که شما انجام می دهید که دفعه بعد شما نرم افزار را نصب کنید.

با وجودی که بخش بزرگی از آن دلیل بلافاصله پس از آن متوجه آنها توسط این نرم افزار بی فایده آلوده شدند اکثر کاربران کامپیوتر FlashBeat را حذف کنید فقط به خاطر تبلیغات آزار دهنده نیست. زیرا این آگهی شما می تواند به محتوای نا امن تجاری افشا و به ترفند شما را به کامپیوتر شما را آلوده و یا افشای اطلاعات شخصی خود مورد استفاده قرار گیرد همچنین است. این امر بهترین تا ماندن تمام تبلیغات شما خلاص شدن از FlashBeat. علاوه بر این, این نرم افزار همچنین مسئول کاهش پایین اتصال به اینترنت خود و با استفاده از بسیاری از منابع سیستم شما است. شما نمی باید آن را روی رایانه شما را نگه دارید.

چگونه برای حذف FlashBeat از کامپیوتر من?

برای از بین بردن FlashBeat از مرورگر وب خود، شما باید FlashBeat را از سیستم خود پاک کنید. این به طور خودکار و یا دستی انجام می شود. اگر شما می خواهید برای حذف FlashBeat دستی، دستورالعمل ارائه شده در زیر را دنبال کنید. پس از آن، شما ممکن است بخواهید نیز برای بررسی اگر حذف سیستم خود را اسکن با اسکنر تروجان رایگان موفق بود. متناوبا، شما می توانید دانلود و نصب ابزار ضد تروجان است که تنها FlashBeat با انگل های دیگر که ممکن است بر روی کامپیوتر شما است، اما نیز آن را از عفونت های دیگر شما می توانید آنلاین گرفتن سپر فسخ خواهد شد.

FlashBeat به صورت دستی حذف کنید

ویندوز 8

 • حرکت دادن مکان نما به سمت راست پایین
 • تنظیمات یک بار جذابیت به نظر می رسد نوار کلیک کنید
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و رفتن به حذف یک برنامه
 • FlashBeat را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و کلیک بر روی شروع
 • برای لغونصب یک برنامه، حرکت می کند
 • در FlashBeat راست کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید

ویندوز ایکس پی

 • باز کردن منوی شروع و رفتن به کنترل پنل
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 • بر روی FlashBeat کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف FlashBeat

پاسخ دهید