حذف FloorPrice

دسته‌بندی نشده

FloorPrice نام برنامه ای که وعده کمک به شما برای شما وقت و پول صرفه جویی زمانی که خرید اینترنتی توسط پیدا کردن بهترین معاملات و ارائه می دهد و آنها را درست در مرورگر وب شما نمایش است. این است که چگونه آن را توسط توسعه دهندگان توصیف شده است:

“The FloorPrice addon is helping you save money when you shopping online. What you need to do is just continue to buy online products like are doing now and special discounts will pop at your web browser Automaticlly , download today and save money !!””

FloorPrice حذف FloorPrice

دانلود ابزار حذفبرای حذف FloorPrice

این شکسته فارسی مطمئن می رسد ماهی و نرم افزار نیز قابل اعتماد است. با توجه به برخی از ویژگی های مخرب آن را به عنوان سخت و توله سگ (برنامه های ناخواسته) ذکر شده است. به عنوان یک افزونه مرورگر است که می تواند به همه اکثر محبوب مرورگرهای وب مانند Google Chrome، موزیلا Firefox و Internet Explorer اضافه کار می کند. در حال حاضر در دسترس سیستم عامل نیست. پس از نصب, آن تبلیغات مختلف در مرورگر وب خود مانند تبلیغات پاپ آپ، پاپ تحت، در متن و بنر نمایش داده خواهد شد. برگه یا حتی پنجره جدید باز می شود از زمان به زمان، به طور تصادفی. نه تنها آن تبلیغات بسیار آزار دهنده و نگران کننده است، آنها همچنین مخرب هستند. از زمانی که آنها را در وب سایت های تجارت الکترونیکی، مانند ای بی یا آمازون ظاهر می شود و شما برای خرید برخی از کالاهای خاص در نرخ قیمت بهتری ارائه می دهد. حتی کسانی که تبلیغات واقعا جذاب به نظر می رسد، شما باید آنها را به عنوان بسیاری از زمان آنها هستند که تقلبی را باور نمی–این فقط یک ترفند برای شما روی آنها کلیک کنید. اگر شما این کار، شما بلافاصله به شخص ثالث در وب سایت است که مجرمان اینترنتی ممکن است آلوده و باعث صدمه به کامپیوتر شما هدایت می شوید. و یا اگر شما تلاش برای خرید چیزی را در وجود شما حتی فریب خوردن دریافت می تواند. از آنجا که FloorPrice است و کاملا رایگان برای کاربران، آنها را از اشخاص ثالث مختلف برای نمایش تبلیغات خود را حمایت. این یک راز است که بسیاری از مجرمان اینترنتی مثل هکر و scammers استفاده از تبلیغات این شبکه به ترویج محصولات و یا خدمات است. همین دلیل است که شما هرگز باید در هر یک از این آگهی کلیک کنید.

FloorPrice برای هر کلیک کنید تا آنها سعی در بزرگ ممکن است مخاطب ساخت و آن تبلیغات نگاه جذاب، بنابراین کاربران می خواهم به روی آنها کلیک کنید و پیدا کردن اطلاعات بیشتر را شما را در آن تبلیغات پرداخت می شود. آنها تولید ترافیک وب سایت و جمع آوری فروش منجر. به همین دلیل همان آنها تبلیغات خود را بر اساس منافع خود را بهبود است. وقت خود را و پرداخت مراجعه به وب سایت رسمی خود را در http://FloorPrice.info/index.htm. به بخش سیاست حفظ حریم خصوصی و توجه به بخش “جمع آوری داده ها”.

به طور خلاصه، این بدان معنی است که شما اطلاعات شخصی مانند مرور تاریخچه نمایش داده شد جستجو بالا بازدید سایت و ایمیل یا آدرس IP را جمع آوری و انتقال به اشخاص ثالث ذکر شده است. آنها تنظیم تبلیغات خود را با توجه به اطلاعات داده شده و آنها را نگاه بیشتر مربوطه و جذاب به شما در عادات مرور و منافع خود را بر اساس. اطلاعات شما می تواند به اشخاص ثالث برای اهداف بازاریابی نیز فروخته شده دریافت کنید. حتی اگر یک ویروس خطرناک خود نیست، می تواند شما را به برخی از مشکلات امنیت سایبر جدی منجر، بنابراین نیاز به اسرع برداشته شود.

همانطور که می بینید, این نرم افزار می توان از وب سایت رسمی آن دریافت می شود اما شایع ترین راه توزیع FloorPrice نیست. معمولا آن همراه با دیگر برنامه های رایگان مانند پی دی اف ژنراتور، بازیکنان رسانه ها یا به روز رسانی فلش تقلبی است رفت و آمد. هنگامی که شما دانلود و نصب برخی از قطعه های نرم افزار از وب سایت است که مشکوک به نظر می رسد، یعنی این بدافزار کنار، بدون شما حتی از آن آگاه نصب دریافت می تواند. برای جلوگیری از آلوده شدن با FloorPrice و یا هر برنامه مشابه دیگر در طول نصب چنین نرم افزار رایگان بسیار مراقب باشید. این امر می تواند عاقلانه دانلود هر چیزی شبیه به این را در همه، اما گاهی اوقات شما فقط لازم نیست که هر گزینه های دیگر. در طول نصب، نه هر گام پرش (فقط کلیک کنید “بعد” و “موافقت همه زمان، بدون خواندن تمام اطلاعات اول”) و حالت نصب سفارشی و یا پیشرفته صورت امکان انتخاب کردن. این اجازه خواهد داد که شما را به تمام گزینه های موجود را مشاهده کنید. به دنبال چک باکس ها مختلف است که در حال حاضر می تواند برای شما بررسی می شود. بسیار مواظب باشید زیرا می توان برخی از مهم ترین اطلاعاتی را در فونت tiniest تولید انبوه است که به سختی قابل رویت است نوشته شده است.

اگر دید که برخی از نرم افزار اضافی کنار نصب شده است–به عنوان آن می تواند FloorPrice یا سایر نرم افزارهای مخرب، مجاز نیست. در صورتی که خیلی دیر است و کامپیوتر شما در حال حاضر آلوده است – آن در حال حاضر حذف کنید. شما می توانید آن را بصورت دستی و یا به صورت خودکار انجام دهد. چرا که بیشتر قابل اعتماد و کارآمد به صورت خودکار راه را انتخاب کنید شما توصیه می کنیم. دانلود قابل اعتماد ضد بدافزارها, مانند SpyHunter or Malwarebytes و رایانه خود را با آن اسکن. این به طور خودکار شناسایی و حذف تهدید ناخواسته. اگر برای برخی از دلایل شما نمی خواهید به دانلود هر گونه نرم افزار اضافی ضد بدافزارها, و با این حال، شما می توانید FloorPrice دستی نیز حذف. برای انجام این کار, ما FloorPrice کتابچه راهنمای گام به گام راهنمای حذف زیر داده شده را دنبال کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف FloorPriceremoval instructions en حذف FloorPrice

پاسخ دهید