حذف FLV Player Addon

دسته‌بندی نشده

FLV Player Addon چیست؟

FLV Player Addon نرم افزار ناخواسته ایجاد شده توسط نرم افزار Nero است. دو شرکت با همین نام وجود دارد بنابراین شما این یکی با شرکت مشروع است که توسعه نرم افزار چند رسانه ای را اشتباه باید.

FLV Player Addon با استفاده از پسوند Crossrider است که همچنین توسط دیگر برنامه های ناخواسته استفاده می شود. این برنامه از طریق همراه نرم افزار شخص ثالث رایگان توزیع شده است. به همین دلیل مهم است که توجه بیشتر به این تاسیسات است. اگر شما هرگز نمی خواستم برای دانلود برنامه در وهله اول و یا شما با آن راضی هستند و حالا شما باید FLV Player Addon حذف.

flv player addon screenshot حذف FLV Player Addon

دانلود ابزار حذفبرای حذف FLV Player Addon

FLV Player Addon چگونه کار می کند؟

یکی از مشکلات اصلی با FLV Player Addon این واقعیت است که می آید همراه با یاور سخت است. یاور سخت ایجاد پوشه ها و رجیستری در سیستم های خود را به نام ‘globalUpdate’. یاور شروع می شود در حال اجرا هر بار کامپیوتر خود را روشن کنید. برای به روز رسانی برای دانلود جستجو می کند. ما اطمینان این برنامه شما باید اعتماد است. دیگر برنامه های ناخواسته نیز با FLV Player Addon نصب شود. اگر شما به دست آوردن تصادفی تبلیغاتی یا hijacker مرورگر با برنامه شما را اجرا خطر آلوده کردن کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب. برنامه مخرب می تواند بسیاری از صدمه به کامپیوتر شما و همچنین به عنوان امور مالی خود را.

FLV Player Addon ممکن است همچنین کوکی ها برای ردیابی و ضبط فعالیت های آنلاین خود را. اطلاعات در مورد آنچه شما به صفحات بازدید ها چه نمایش داده شد جستجو شما را و غیره جمع آوری آن ممکن است. این اطلاعات می تواند به شخص ثالث فروخته شده است. علاوه بر این، این برنامه پایین سرعت اینترنت خود را کند می کند. اگر شما نمی خواهید برای مقابله با هر یک از این ویژگی شما اولویت خود را به FLV Player Addon باید آن را.

چگونه برای حذف FLV Player Addon از کامپیوتر من?

اگرچه حذف دستی FLV Player Addon نه یک کار پیچیده ای است که شما باید نگه دارید در ذهن اگر شما پاک کنید FLV Player Addon دستی، که این معنی نیست که که یاور ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز حذف خواهد شد. است که چرا ما پیشنهاد می کنیم شما پیاده سازی یک ابزار قابل اعتماد ضد تروجان است که مراقبت از سیستم شما. این کامپیوتر خود را اسکن و از بین بردن FLV Player Addon و همچنین دیگر برنامه های ناخواسته. شما مثبت است که کامپیوتر شما عفونت رایگان خواهد بود. علاوه بر این، remover مخرب نیز به کار سخت در حفظ کامپیوتر شما محافظت از دیگر تهدیدات آنلاین مانند تروجان ها، هواپیماربایان rootkits کرم zombies و به همین ترتیب ادامه خواهد داد. اگر شما می خواهید به FLV Player Addon خودتان را حذف کنید، با این حال، شما دستورالعمل های زیر استفاده کنید.

راهنمایی در مورد حذف FLV Player Addon

ویندوز 8

 1. حرکت دادن مکان نما به گوشه سمت راست پایین
 2. صبر کنید تا نوار جذابیت به نظر می رسد
 3. تنظیمات را انتخاب کنید و باز کردن صفحه کنترل
 4. لغو نصب برنامه بر روی
 5. FLV Player Addon را انتخاب کنید و آمار حذف

ویندوز 7 و ویستا

 1. باز کردن منوی شروع و انتخاب کنترل پنل
 2. برای حذف برنامه برو
 3. انتخاب FLV Player Addon
 4. لغو را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل
 2. انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 3. راست FLV Player Addon
 4. حذف را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FLV Player Addon

پاسخ دهید