حذف Focusbase

دسته‌بندی نشده

Focusbase چیست؟

Focusbase هنوز یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برنامه توسط سوپر وب LLC، شرکت مسئول برای انواع برنامه های ناخواسته است. Focusbase وب سایت رسمی خود، با این حال، آن است غیر ممکن دانلود برنامه وجود دارد. که بدان معنی است که برنامه سفر نهاد و شاخه. Focusbase سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است.

برنامه شبیه به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند Yula، Fortunitas، LinkiDoo و بسیاری دیگر است. آیا آنها مربوط به شما هستند یا نه آن آگهی های تجاری مختلف روی صفحه نمایش داده خواهد شد. در اغلب موارد، آنها نیست. اگر شما می خواهید برای بهبود ایمنی آنلاین خود را و مرورگر خود را دوباره به حالت عادی بازگشت شما باید Focusbase را از کامپیوتر خود حذف کنید.

focusbase  حذف Focusbase

دانلود ابزار حذفبرای حذف Focusbase

Focusbase چگونه کار می کند؟

هدف اصلی Focusbase به ترویج وب سایت های مختلف است. بنابراین آن آگهی های بازرگانی در هر صفحه شما نمایش داده خواهد شد. مهم نیست که اگر صفحه تا به چیزی برای انجام با خرید آنلاین، شما هنوز هم پاپ آپ ها و آگهی ها توسط برنامه ارائه خواهد شد. چه بدتر, با این حال، که این adverts امن ممکن است. Focusbase مسئول اطلاعات ارائه شده در تبلیغات است. اگر شما بر روی یک لینک خراب کلیک کنید و سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده بنابراین شما از هیچ کس به سرزنش اما خودتان داشته باشد. سخت است که اغلب توسط مجرمان اینترنتی است به همین دلیل است که توصیه می کنیم شما ماندن همه تبلیغات به شما Focusbase به ارمغان بهره برداری است.

به محض این که شما می توانید که شما Focusbase خاتمه باید روشن شود. برنامه مرورگر شما پر از اطلاعات بی فایده و شما را به مطلب خطرناک احتمالی در معرض. علاوه بر این, اتصال به اینترنت خود را کند می کند و جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های مرور خود را. این اطلاعات می تواند به شخص ثالث فروخته شده و یا مورد استفاده برای شخصی سازی تبلیغات که می بینید. اگر شما نمی خواهید به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود و یا خطر ابتلا به سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده شدن در هر صورت، شما Focusbase باید حذف.

چگونه به خاتمه Focusbase

اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Focusbase دو راه حل های ممکن وجود دارد. شما می توانید یا حذف کامل دستی و یا اتوماتیک Focusbase. اگر گزینه اول را انتخاب می کنید شما می توانید دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید. این کار نباید بیش از حد پیچیده است. اگر می خواهید نه تنها Focusbase را لغو نصب کنید، اما همچنین مطمئن است که یک برنامه می خواهم که هرگز وارد رایانه خود شوید اما دوباره شما یک ابزار قابل اعتماد ضد بدافزارها باید دانلود کنید. Remover مخرب به سیستم شما را اسکن و از بین بردن همه تهدیدها. همچنین مطمئن شوید که کامپیوتر شما همچنان توسط حفاظت از آن را از عفونت های دیگری که شما می توانید گرفتن آنلاین امن و پاک ماندن را خواهد شد.

حذف Focusbase

ویندوز ایکس پی

  • شروع -> کنترل پنل -> افزودن یا حذف برنامه ها -> Focusbase -> حذف

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • شروع -> کنترل پنل -> حذف -> برنامه Focusbase -> حذف

ویندوز 8

  • جستجو (برنده + س) -> کنترل پنل -> حذف -> برنامه Focusbase -> حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Focusbase

پاسخ دهید