حذف Follow Rules

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Follow Rules

Follow Rules نرم افزار سخت است که بخشی از گروه SuperWeb است. عملا یکسان به مسابقه تک خال، دینامو دسته کوچک موسیقی جاز، راه حل واقعی و بسیاری برنامه های دیگر در گروه است. Follow Rules به عنوان یک ابزار مفید است که می تواند بهبود تجربه آنلاین جستجوی خود را ترویج، اما مشکل این است که کاربرد آن قرار است انجام نمی.

اگر شما در مورد امنیت سیستم خود را مراقبت, شما Follow Rules حذف خواهد شد بلافاصله به خاطر نرم افزار اسپای سهوا شما خراب شده که وب سایت های توزیع نرم افزارهای مخرب می تواند منجر به.

Follow Rules 1 حذف Follow Rules

دانلود ابزار حذفبرای حذف Follow Rules

هدف این برنامه، با این حال نیست. دلیل Follow Rules وارد کامپیوتر شما پول، اما نه به سرقت آن مانند یک برنامه ضد ویروس سرکش را سعی کنید آن را. Follow Rules استفاده می کند به سادگی از یک افزونه مرورگر برای جمع آوری اطلاعات در وب سایت شما در حال دیدن سایت عادات. چون سخت نیاز به ایجاد سفارشی تبلیغات تجاری این اطلاعات لازم است. هنگامی که شما دسترسی به فروشگاه آنلاین محبوب مثل آمازون و eBay و BestBuy و وال مارت و غیره Follow Rules تبلیغات به روی صفحه نمایش شما تا موسیقی پاپ. این تبلیغات قرار است شامل اطلاعات در مورد معاملات کوپن و تخفیف های مختلف ارائه می دهد، اما شما هرگز می باید آنها را کلیک کنید.

اگر ما نگاهی به وب سایت رسمی Follow Rules از طریق followrulessoftware.com، ما را ببینید چون دکمه دانلود کار نمی کند که بسیار ناکارآمد است. بیشتر چه، سیاست حفظ حریم خصوصی ارسال شده در وب سایت می گوید که Follow Rules مسئول محتوای شخص ثالث است که به شما از طریق تبلیغات برخورد است. اگر شما به وب سایت های خطرناک یا تهدیدات بالقوه امنیتی کامپیوتر در معرض دریافت، به عبارت دیگر Follow Rules نیست ‘ گسل.

اگر که کافی نیست, ما نمی توان گفت که Follow Rules عفونت مخرب است. اگر چه این برنامه ما با برخی از مسائل خاص ارائه و آن به طور مستقیم نمی تواند دریافت آن را هنوز هم دور از واقعی نرم افزار است. چیزی است که کاربران دانلود و زمانی که آنها پرسه زدن در تورنت و دیگر وب سایت های به اشتراک گذاری فایل Follow Rules را نصب میکنند. درست مانند برنامه های دیگر از خانواده SuperWeb Follow Rules همراه با نرم افزار، بنابراین بسیاری از کاربران وقت نمی دانم آنها بیش از فقط یک برنامه بر روی کامپیوتر خود نصب توزیع می شود. با این وجود، نرم افزار سیستم انتقال وارد نمی کند و کاربران خود را که آغاز نصب است.

خوشبختانه، نه آسان به حذف Follow Rules از کامپیوتر است. این برنامه می توانید از طریق کنترل پنل لغو نصب، و باید آن را به اندازه کافی برای تمام پرونده های آن خاتمه. با این حال، می آید که Follow Rules با برنامه های اضافی است که ممکن است ثابت می شود مخل به امنیت سیستم خود را فراموش نکنید. بنابراین، شما باید در نظر سرمایه گذاری در برنامه امنیت کامپیوتر مشروع است که امنیت کامپیوتر شما را در آینده تضمین می کند.

چگونه به حذف Follow Rules

حذف Follow Rules از ویندوز 8 & ویندوز 8.1

  • حرکت ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش خود را.
  • هنگامی که نوار جذابیت به نظر می رسد، روی تنظیمات کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف Follow Rules.

خاتمه Follow Rules از ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • کلیک کنید دکمه منوی شروع و به کنترل پنل بروید.
  • حذف یک برنامه را باز کنید و حذف Follow Rules.

پاک کردن Follow Rules از ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • به افزودن یا حذف برنامه ها و Follow Rules را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Follow Rules

پاسخ دهید