حذف FoodBuzz

Browser Hijacker

FoodBuzz چیست؟

FoodBuzz افزونه مرورگر پشتیبانی است که با این نسخهها کار در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است. برنامه دات نت موجود در FoodBuzz یا می توانید آن را در کنار برنامه های کاربردی رایگان دریافت است. به منظور جلوگیری از نصب برنامه های اضافی، شما همیشه باید قرارداد یا شرایط استفاده از این برنامه بخوانید. FoodBuzz تغییر هر وب سایت شما دسترسی داشته و تولید انواع مختلف تبلیغات به همین دلیل است که شما باید آن را از کامپیوتر حذف کنید.

با توجه به ارائه ابزار FoodBuzz شما را قادر به یادگیری دستور العمل جدید در حالی که وب سایت های مختلف در حال دیدن سایت. نرم افزار تولید پنجره های بازشو توله سگ unders آگهی ها و تبلیغات در متن. FoodBuzz برجسته کلمات مربوط به غذا و پخت و پز و هنگامی که ماوس را بر روی کلمه برجسته شناور جدید جعبه میآید. تعداد تبلیغات در محتوای وب سایت بستگی دارد. علاوه بر این، تبلیغات FoodBuzz متعلق به وب سایت های اساسی و آن توسط برچسب آگهی تبلیغات تولید توسط FoodBuzz گفت: نشان داده شده است. FoodBuzz است نه مسئول خریدهای خود را در وب سایت های شخص ثالث است که شما را به توسط تبلیغات گرفته شده است. خصوصی پلیس و شرایط توافق نامه کاربر برای پیدا کردن که آیا شما آنها را یا نه می توانید اعتماد آن دفعات بازدید: قبل از هر گونه خرید را در این وب سایت را.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FoodBuzzFoodBuzz همچنین جمع آوری اطلاعات غیر شخصی است که توسط سیستم عامل و مرورگرهای خود را ارائه. به عنوان مثال، در Google Chrome اطلاعات مختصر در مورد اجازه داد شما را به نرم افزار که شما می توانید. می توانید دسترسی به تاریخچه مرورگر و دیگر اطلاعات را از وب سایت بازدید می کنید ذخیره می شود. FoodBuzz پرونده کلیک نمایش داده شد جستجو نوع مرورگر و غیره. همه از این است به منظور بهبود سرویس، اما اگر شما نمی خواهید به همراه با اشاره به دستور العمل و دریافت بازشو مختلف در حالی که در حال دیدن سایت اینترنت، حذف نرم افزار در حال حاضر انجام.

FoodBuzz به دو روش می توان حذف. شما می توانید دستورالعمل های داده شده زیر را دنبال کنید یا پیاده سازی SpyHunter. این به راحتی حذف برنامه ناخواسته و سپر رایانه را در برابر تهدیدات مختلف. شما در برابر ransomware scareware کی لاگر ها و بسیاری از عفونت های رایانه دیگر محافظت می شود، اگر شما در مورد حفظ حریم خصوصی و عملکرد کامپیوتر شما مراقبت بنابراین ابزار توصیه می شود در حال حاضر نصب.

FoodBuzz حذف

هنگامی که تلاش برای حذف FoodBuzz و خلاص شدن از شر آن تبلیغات پاپ آپ شما اولا باید این برنامه را از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها را حذف کنید. این مراحل که: شروع کلیک کنید -> تنظیمات -> کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها ->. علاوه بر این، به دنبال ورود FoodBuzz و آن را پاک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FoodBuzzعلاوه بر این، این برنامه را از مرورگر خود حذف: اینترنت اکسپلورر: باز اینترنت اکسپلورر رفتن “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’. در اینجا به دنبال FoodBuzz و “حذف” را کلیک کنید. اینترنت اکسپلورر باز -> ابزارآلات -> گزینه های اینترنت -> بند عمومی وارد گوگل یا دیگر آدرس آن را به طور پیش فرض صفحه شروع.

موزیلا فایرفاکس:  باز موزیلا فایرفاکس بروید “ابزار”–> “افزودنی”–> “پسوند”. پیدا کردن FoodBuzz و “حذف برنامه” را کلیک کنید. در حال حاضر رفتن به ابزار -> گزینه های عمومی -> -> راه اندازی. در حال حاضر نمایش یک صفحه خالی زمانی که انتخاب شروع فایرفاکس و یا مجموعه ای خاص سایت مانند گوگل یا مشابه.

گوگل کروم:

کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, ابزار را انتخاب کنید–> پسوند. در اینجا، به دنبال گسترش FoodBuzz و خلاص شدن از آن با کلیک کردن روی سطل زباله. علاوه بر این، کلیک بر روی آیکون wench، به تنظیمات بروید و انتخاب کنید ‘مدیریت موتورهای جستجو. موتور جستجو به گوگل یا دیگر تغییر دهید. سپس به بخش “در شروع” بروید و مطمئن شوید که صفحه خالی ایجاد برگه جدید را.

پاسخ دهید