Fortunitas حذف

دسته‌بندی نشده

توصیه های در مورد چگونگی حذف Fortunitas

Fortunitas گسترش مشکوک مرورگر است که برای جمع آوری اطلاعات در فعالیت های در حال دیدن سایت وب بر اساس طراحی شده است. این اطلاعات باید مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد خدمات بهتر و افشای شما را به نتایج جستجو بیشتر مفید، معاملات، مقایسه و دیگر ارائه می دهد. متاسفانه نرم افزار وابسته به شرکت های شخص ثالث که مسئول ارائه برخی از پیشنهادات داده شده است. همانطور که شما در حال حاضر ممکن است که شما اعتماد آگهی ها و پیشنهادات ارائه شده توسط اشخاص ناشناس توصیه نمی شود. لطفا خواندن این گزارش برای یافتن پاسخ به سوالات در مورد حذف Fortunitas نرم افزار خود را و خطرات مربوط به آن ادامه خواهد داد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Fortunitas

شکی نیست که هدف اصلی پشت Fortunitas این است که شما در حال حاضر با بسیاری از معاملات و تبلیغات که ممکن است وجود دارد. این است که چرا ما آن را به رسمیت شناختن به عنوان یک برنامه تبلیغات پشتیبانی (سخت). همانطور که ما محققان کشف کرده اند که برنامه ارائه شده در دات نت Fortunitas.net ؛ با این حال، شما نمی توانید نصب از وب سایت دانلود کنید. نازل شده است که BringStar و AdvanceMark و Kozaka و SizlSearch و ده ها برنامه های کاربردی دیگر از خانواده کوپن در همان شیوه ای ارائه شده است. با این وجود، پسوند مشکوک است که شما می توانید بر روی گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر مرورگرهای دانلود هنوز هم بر روی کامپیوتر قابل نصب. به عنوان مثال، برنامه می تواند دانلود با نصب جاوا ساختگی و سایر نرم افزارهای مشکوک.

fortunitas Fortunitas حذف

هنگامی که این افزونه فعال بر روی کامپیوتر نصب آن وب سایت کوکی ها برای ردیابی فعالیت های مجازی خود را. توجه داشته باشید که کوکی ها برای جمع آوری اطلاعات آماری، شناسایی غیر شخصی توسط بسیاری از مرورگرها مشروع پسوند استفاده می شود و بنابراین این دلیلی برای درمان آن به عنوان مخرب نیست. با این حال، شما باید محتاط در مورد اتصالات فوق ثالث،. شما نمی دانید که این احزاب. شما نمی دانید که آیا شما می توانید اعتماد تبلیغات و پاپ آپ ارائه شده توسط آنها. همه از این به این معنی هر بار که شما بر روی تبلیغات نمایش داده شده که شما بالقوه خطرات امنیتی مجازی صورت می تواند. Fortunitas از خود سیستم عامل ویندوز ASAP حذف.

چگونه می توانم حذف Fortunitas

شما می خواهید برای جلوگیری از خطرات مربوط به تبلیغات ارائه شده توسط اشخاص ثالث اگر شما انجام دهید، توصیه می کنیم که شما از بین بردن ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از سیستم عامل ویندوز. بهترین برای به دست آوردن خودکار تشخیص و حذف نرم افزار مخرب که می تواند کامپیوتر شما را بررسی و حذف همه تهدید خواهد بود اگر که برنامه در کنار سایر برنامه های مشکوک را به دست آورد،. اگر شما تضمین شده است که شما می توانید حفاظت از سیستم عامل خود اطمینان حاصل شود، شما دستورالعمل های زیر را برای ارائه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به صورت دستی حذف کنید استفاده کنید.

از بین بردن Fortunitas

حذف از ویندوز ایکس پی:

  1. حرکت مکان نما را در نوار وظیفه و شروع به باز کردن یک منو را کلیک کنید.
  2. صفحه کنترل را انتخاب کنید و سپس افزودن یا حذف برنامه ها ها.
  3. کلیک کنید درخواست نامطلوب و حذف برای خلاص شدن از آن را انتخاب کنید.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7:

  1. باز کردن منوی شروع از نوار وظیفه (پایین صفحه).
  2. انتخاب کنترل پنل و کلیک کنید لغونصب یک برنامه،.
  3. راست کلیک بر روی نرم افزار شما مایل به حذف و انتخاب عزل.

از ویندوز 8 حذف کنید:

  1. دسترسی به منوی مترو UI (شیر کلید ویندوز) و راست.
  2. تمام برنامه های را انتخاب کنید و سپس باز کنترل پنل.
  3. رفتن به حذف یک برنامه و راست برنامه شما می خواهید برای حذف.
  4. کلیک کنید عزل.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Fortunitas

پاسخ دهید