حذف foxstart.com

Browser Hijacker

foxstart.com چیست؟

ویروس های foxstart.com hijacker مرورگر دیگری است که می تواند از طریق برنامه های رایگان نصب شده است. اگر کاربران نمی توجه مناسب به فرایند نصب نرم افزار آن ارتشاح به کامپیوتر. برنامه به بازیکنان مختلف پی دی اف سازندگان و غيره همراه باشد می تواند. ویروس foxstart.com مگر اینکه شما عدم انتخاب این گزینه در مراحل نصب به صورت خودکار نصب پیکربندی شده باشد.

نرم افزار مانند بسیاری از موتورهای جستجو با این حال شما نباید به آن اعتماد به نظر می رسد. یک بار در داخل آن صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض و نوع نیروهای به استفاده از آن جایگزین می شود. متاسفانه، foxstart.com دقیق ترین نتایج جستجو فراهم نیست. آن دائما شامل وب سایت تحت حمایت و همچنین ریدایرکت به صفحات ناشناخته است که می تواند عفونی. برنامه اختلال مرور خود را و همچنین خطر ابتلا به عفونت های مختلف شمار است.

remove foxstart com حذف foxstart.com

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این نرم افزار اب زیر کاه، همیشه هنگام دانلود نرم افزار رایگان هر گونه نصب سفارشی را انتخاب کنید. این قادر خواهد شما را به دیدن اگر برنامه هر برنامه های اضافی به آن همراه است. هر جعبه از پیش انتخاب شده است که نشان می دهد در مورد نصب برنامه های ناشناخته مانند ویروس foxstart.com را بردارید.دانلود ابزار حذفبرای حذف foxstart.com

چگونه به حذف foxstart.com

اگر مرورگر شما در حال حاضر تحت تاثیر قرار، به محض این که شما می توانید ویروس foxstart.com از آنجا حذف کنید. برو به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. توصیه می شود برای حذف نصب همه برنامه های نصب شده در همان روز به عنوان مشکلات ظاهر شد. برخی از نسخه های این ویروس نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter و یا دیگر ابزار ضد ویروس معتبر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه برای حذف ویروس foxstart.com از Internet Explorer:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. foxstart.com را از لیست حذف

چگونه برای حذف ویروس foxstart.com از Firefox:

 1. “about:config” را در نوار آدرس وارد کنید. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: Firefox باز کردن فایل اکسپلورر را ببندید و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع Firefox. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس foxstart.com از Google Chrome:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف foxstart.com

پاسخ دهید