حذف FrameFox

دسته‌بندی نشده

FrameFox برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که برای سرقت اطلاعات شخصی و نصب برنامه های مختلف ناخواسته به رایانه های تصادفی شناخته شده است. در حالی که آنها در حال دانلود ابزار دیگر معمولا کاربران این نرم افزار توسط خود نصب کنید. هنگامی که داخل FrameFox خود را اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم تاثیر می گذارد. به مرور خود را توسط نمایش آگهی در نتایج جستجوی خود و تلاش برای شما را به وب سایت های تجاری تداخل.

تبلیغات توسط FrameFox با هر جستجو متفاوت است. گاهی اوقات که مربوط به سوالات جستجو, اما آنها همچنین می تواند کاملا بی ربط. این برنامه اغلب پیشنهاد تکمیل نظرسنجی های مختلف و یا گرفتن نظر سنجی است که نیاز به وارد کردن اطلاعات شخصی شما. در نتیجه، این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد تبلیغاتی و در آینده شما ممکن است آگهی های بیشتری را بر اساس منافع خود را دریافت. چنین بازاریابی در نظر گرفته می شود غیر منصفانه و به همین دلیل FrameFox در طبقه بندی شده به عنوان برنامه های ناخواسته.

این و بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مشابه می تواند همراه با یک دسته از برنامه های رایگان نصب شود. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از آنها، شما باید خیلی مراقب باشید حتی زمانی که نصب برنامه های شناخته شده به سیستم خود را. مطمئن شوید دقت رفتن را از طریق مراحل نصب و اگر آنها هیچ آشنا به شما نصب هر گونه برنامه های اضافی خودداری کنید.هرگز برای نصب سریع و در عوض خواندن شرایط و توافق هر دانلود جدید.

پس از نصب افزونه بر روی مرورگر شما ممکن است با یک پنجره پرشی با تشکر از شما که نشان می دهد ارائه را پسوند FrameFox به دست آورد. اگر شما این پاپ غیر منتظره را کشف کرده اند، باید نه تنها آن را نادیده گرفت و فورا پسوندهای موجود در مرورگر خود را بررسی کنید. البته توصیه می کنیم اگر شما در حال اجرا بدون هر گونه مجوز کشف که شما FrameFox را حذف کنید. شما همچنین باید اسکن کامپیوتر و حذف هر گونه برنامه های کاربردی دیگر که ممکن است بر روی کامپیوتر نصب. اگر پسوند واقعا بدون اطلاع شما نصب شده بود، خطرناک و یا به سادگی نامطلوب برنامه های دیگر (به عنوان مثال دادن، بتا) به راحتی هم نصب شده اند می تواند. اگر شما نمی خواهید به سیستم عامل خود را خراب شده توسط نرم افزارهای مخرب, شما نیاز به انجام هر آنچه در آن طول می کشد آن را دور نگه دارید.

آیا می دانید چگونه شما می تواند آسیب پذیری های امنیتی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نفوذ مخرب افشا با کلیک کردن روی تبلیغات مرتبط FrameFox. حتی اگر آنها ارائه خدمات جذب می کند و به نظر می رسد برای ترویج نرم افزار مشروع، شما خطر ممکن است خود را مجازی امنیت با کلیک کردن روی بنر نمایش داده شده, پنجره پرشی و یا در خط آگهی. توجه داشته باشید اگر فرمت برای کشف سابقه جستجوی خود و منافع شخصی خود را نشان می دهد مجموعه ای بود، که برخی از آگهی نمایش داده شده بسیار جذب می کند می تواند باشد. با این حال، شما باید از اعتماد این تبلیغات خودداری کنند. هنگامی که شما آماده FrameFox را حذف کنید، شما در مرحله اول باید کامپیوتر با اسکنر معتبر حاصل کنید که شما می توانید تمام برنامه های نامطلوب را شناسایی اسکن کنید. بعد از این شما می توانید دستورالعمل زیر را دنبال و حذف هر گونه زمان هاي موجود (برنامه های بالقوه نامطلوب). برای محافظت از سیستم عامل بیشتر – قانونی، خودکار نرم افزارهای مخرب حذف نرم افزار را نصب کنید.

هنگامی که تبلیغات خود را روی رایانه شما را تشخیص می دهد من حذف FrameFox از سیستم شما توصیه بسیار. اول از همه، آن را از صفحه کنترل حذف. در برخی موارد uninstallers شکسته می شوند و شما باید به استفاده از ضد برنامه های مخرب به حذف فایل های خود را و پاک از مرورگرهای.

FrameFox را از کامپیوتر حذف کنید

از ویندوز 8 حذف کنید:

  1. کلید Windows برای دسترسی به منوی مترو UI و کلیک راست بر روی پس زمینه را ضربه بزنید.
  2. تمام برنامه های در صفحه در پایین صفحه نمایش کلیک کنید و باز کنترل پنل.
  3. لغو نصبیک برنامه، راست حرکت برنامه شما مایل به حذف و انتخاب عزل.

حذف از ویندوز ویستا یا ویندوز 7:

  1. حرکت مکان نما خود را به سمت چپ نوار وظیفه در پایین صفحه نمایش و کلیک بر روی آیکون منوی شروع .
  2. صفحه کنترل را انتخاب کنید و سپس حرکت به لغونصب یک برنامه،.
  3. راست کلیک بر روی این برنامه به شما مایل به حذف از کامپیوتری و انتخاب عزل.

حذف از ویندوز ایکس پی:

  1. باز کردن منوی شروع از نوار وظیفه و دکمه کنترل پنل.
  2. دوبار کلیک کنید در حال حاضر افزودن یا حذف برنامه.
  3. پیدا کردن برنامه های نامطلوب و حذف آن.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FrameFox

پاسخ دهید