حذف Fraveen 1.4

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Fraveen 1.4

Fraveen 1.4 نرم افزار پشتیبانی از تبلیغات است. این توابع در تمام مرورگرهای محبوب وب. Fraveen 1.4 به شما سیل با محتوای تجاری مختلف ساخته شده است. این برنامه ممکن است به عنوان چیزی مفید ارائه شده است، اما ما به شما اطمینان دهم آن نیست. هدف اصلی آن این است که ترافیک وب سایت های وابسته خود را تولید و آن تاکتیک های مختلف برای انجام این کار استفاده کنید.

شما در متن، پاپ آپ، لینک، بنر تبلیغات و انواع دیگر تبلیغات در صفحاتی که بازدید می کنید ظاهر می شود را ببینید. برخی از این تبلیغات به وضوح جعلی هستند و باید در تحت هر شرایط کلیک. ما پیشنهاد Fraveen 1.4 را از رایانه خود حذف.

fraveen  حذف Fraveen 1.4

دانلود ابزار حذفبرای حذف Fraveen 1.4

Fraveen 1.4 چکار می کند؟

Fraveen 1.4 در واقع خیلی از مرورگر خود را با اطلاعات بی فایده پر نمی کند. آگهی های بازرگانی است که مسئول است بررسی شده توسط هر کسی است. این بدان معنی است که شما با اطلاعات غلط ارائه شده می تواند. آگهی است که ارتقاء روز رسانی نرم افزار، کلیپ بازیکن و یا برنامه های کاربردی ظاهرا مفید دیگر اعتماد ندارند. به جای ابزار آگهی شما ممکن است برنامه های ناخواسته یا مخرب حتی به دست آوردن. به طور کلی اجتناب از همه ارائه می دهد مربوط به عنوان کسانی که ممکن است کلاهبرداری های مختلف مجازی به ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. برای حفظ امنیت کامپیوتر شما و اطلاعات شخصی شما نیاز به حذف Fraveen 1.4.

به منظور ایجاد اطمینان حاصل کنید که برنامه های مشابه سیستم شما در آینده وارد نیست، شما باید بدانید که چگونه شما می توانید آنها را اجتناب. در هنگام نصب نرم افزار رایگان شما معمولا ارائه به بین دو گزینه نصب را انتخاب کنید: همیشه نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید. این کنترل بیشتری بر این روند را به شما بدهد و شما با تمام اطلاعات در حال حاضر. هنگامی که شما برای نصب برنامه های اضافی ارائه شده، به سادگی انتخاب آنها را تغییر دهید. مهم نیست که چه شده است توضیحات خود را به کامپیوتر شما وارد کنید اجازه ندهید آنها. پیشنهادات اضافی معمولا برنامه های ناخواسته است که هیچ بودن کسب و کار بر روی کامپیوتر شما است.

چگونه به حذف Fraveen 1.4

به عنوان یک برنامه مخرب است خوشبختانه، شما هر گونه مشکلات با حذف Fraveen 1.4 است باید. اگر شما انتخاب می کنید به Fraveen 1.4 به خاتمه دستی شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید. اگر فکر می کنید که ممکن است دیگر برنامه های ناخواسته در سیستم شما با این حال، ما نشان می دهد شما حذف خودکار بجای آن انتخاب کنید. دانلود و نصب یک ضد مخرب ابزار و استفاده از آن به Fraveen 1.4 و سایر نرم افزارهای بی فایده را از رایانه خود حذف. نگه داشتن ابزار امنیتی نصب شده به عنوان آن سیستم خود را از تهدیدات اینترنتی محافظت می کند.

حذف Fraveen 1.4

1) Fraveen 1.4 را از ویندوز حذف:

ویندوز 8

  • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → OK → حذف حذف برنامه → → Fraveen 1.4

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Fraveen 1.4 پاک

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Fraveen 1.4 →

2) حذف Fraveen 1.4 از مرورگر:

Internet Explorer

  • حذف آیکون چرخ دنده → مدیریت افزودنی → نوار ابزارها و پسوندها → Fraveen 1.4 →

موزیلا Firefox

  • حذف موزیلا Firefox منو → افزودنی پسوند → → → Fraveen 1.4

Google Chrome

  • Google Chrome منو → ابزار → پسوند → Fraveen 1.4 → → آیکون سطل زباله می تواند حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Fraveen 1.4

پاسخ دهید