حذف Free Coins

دسته‌بندی نشده

راهنمای حذف Adware Free Coins

Free Coins یک برنامه رایگان است که اجازه می دهد تا شما را به بازی آنلاین بازی و درآمد سکه است که می تواند برای برخی از بازی های آنلاین دیگر بدل شده است. این برنامه با این نسخهها کار در ویندوز ایکس پی و ویندوز 7 و ویندوز 8 و در دسترس در freecoins.co و در برخی از سایت های دیگر وابسته است. Free Coins می افزاید: آیکون آن در نوار وظیفه به طوری که شما می توانید این برنامه را در هیچ زمان باز; با این حال، این برنامه بدون تابع امکان غیر فعال کردن آن است

Free Coins حذف Free Coins

دانلود ابزار حذفبرای حذف Free Coins

علاوه بر این، برنامه راه اندازی سه مرحله، چرا که آنها به نام FCMonitor.exe FCUI.exe و FCUpdater.exe نام که توجه شما را جلب ممکن است. شما می توانید این پرونده ها در مدیر وظیفه اما یاد داشته باشید که به اندازه کافی برای کشتن فرآیندها به طور کامل از برنامه شر نیست. اگر شما می خواهید برای حذف Free Coins، شما باید برای حذف و یا حذف آن با استفاده از ضد برنامه های مخرب.

برنامه Free Coins طبقه بندی به عنوان برنامه های ناخواسته به دلیل آن است که در کنار برنامه های غیر قابل توزیع شده است. در تحلیل ما از برنامه ما که نصب امکانات برنامه حفاظت از جستجو و جستجو مجرا پیدا کرده اند. حفاظت از جستجو برنامه ای است که اشخاص ثالث برای تغییر تنظیمات مرورگر شما اجازه نمی دهد، و این برنامه اغلب با هواپیماربایان مرورگر هاست. برای جستجو در مجرا است ارائه دهنده جستجو است که به برنامه های افزودنی مرورگر مبتنی بر مجرا ترویج شناخته شده است. موتور جستجو را می توان به عنوان ارائه دهنده جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی خود را، اما اگر شما می خواهید برای جلوگیری از راه اندازی تبلیغات و مشکوک لینک در صفحه نتایج جستجو، شما نباید اجازه مجرا جستجو برای تغییر تنظیمات مرورگر.

با توزیع برنامه های شخص ثالث Free Coins به احتمال زیاد برای کسب درآمد است و این روش از نرم افزار توزیع عادی در اینترنت است. از این رو، شما طوری که شما می توانید جلوگیری از عواقب غیر منتظره هنگام برخورد با نصب و راه اندازی یک برنامه رایگان بسیار مواظب باید باشید.

اگر می خواهید برای حذف Free Coins از کامپیوتر شما با استفاده از راهنمای ما را حذف یا برنامه حذف بدافزار میتوانید انجام دهید. به خصوص اگر مرورگر اینترنت شما تغییر می یابد توسط برخی گزینه دوم توصیه می شود برنامه هایی مانند مرورگر هواپیماربایان مشکوک. ما توصیه می کنیم که شما اجرای SpyHunter از آنجا که این برنامه می توانید Free Coins جستجو مجرا و دیگر برنامه های غیر قابل حذف است. برای اجرای این ابزار امنیتی چون کامپیوتر شما نیاز به حفاظت در برابر اسب تروا برنامه آنتی ویروس جعلی مرورگرهای هواپیماربایان ransomware و بسیاری از دیگر تهدیدات دریغ نکنید.

چگونگی حذف Free Coins از رایانه

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  1. شروعرا کلیک کنید.صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
  2. حذف یک برنامهکلیک کنید.Free Coins را حذف کنید.

ویندوز 8

  1. حرکت اشاره گر ماوس به گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش.کلیک راست کنید.
  2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.حذف یک برنامهکلیک کنید.Free Coins را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  1. شروعرا کلیک کنید.صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
  2. به افزودن یا حذف برنامه هارا کلیک کنید.
  3. حذف برنامه ناخواسته.

Free Coins برنامه ناخواسته است که در کنار برنامه های شخص ثالث غیر قابل توزیع است. برای Free Coins حذف و سیستم حفاظت شده زیر-با توجه به دستورالعمل های کمک خواهد کرد که شما در نصب برنامه های پیشنهادی ما استفاده کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Free Coins

پاسخ دهید