حذف Freecause Toolbar

Toolbar

Freecause Toolbar نرم افزار ناخواسته، که ممکن است بر روی کامپیوتر شما دارای رتبهٔ در هیچ جا نشان می دهد و سپس آغاز ویران کردن در طول جلسات خود را جستجو است. مراقب باشید که این برنامه به راحتی شما بازدید از وب سایت های ناخواسته برای افزایش تعداد بازدید کنندگان خود را و همچنین شما را با آن تبلیغات بازشو تجاری برای همین دلیل قطع باعث می شود. مشخصات فنی, Freecause Toolbar چون هیچ کد مخرب که ذاتی به برنامه های مخرب ویروس است.

با این حال، آن به راحتی می توانید تنظیمات کامپیوتر از جمله شروع صفحه پیش فرض موتور جستجو و صفحه برگه جدید را تغییر دهید. اگر شما نمی خواهید برای شروع از مرورگر مزاحم تاییدیه و مشکلات مشابه رنج می برند کارشناسان امنیتی ترک Freecause Toolbar بر روی کامپیوتر شما توصیه نمی. اگر شما آن را بر روی کامپیوتر خود دانلود نمی کند، سپس شما باید Freecause Toolbar بدون هر گونه تاخیر حذف.freecause toolbar حذف Freecause Toolbar

چگونه می توان دریافت کنید Freecause Toolbar به کامپیوتر من?

Freecause Toolbar از طریق وب سایت رسمی خود یا سایتهای دیگر که به توزیع آن دخیل هستند توزیع شده است. با این حال، این برنامه همچنین بر روی کامپیوتر خود از هیچ نشان ممکن است. که ناشران آن استفاده از روش توزيع ناعادلانه است که از نزدیک مربوط به نرم افزار شخص ثالث است. به محض این که آن را می شود داخل تحت تاثیر قرار Freecause Toolbar می هر مرورگر وب مانند اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس و شروع فعالیت خود را مزاحم. لطفا ماندن از آن نوار جستجو است که می تواند به راحتی به عادات مرور خود را ردیابی و یا به سادگی بازگشت به نتایج جستجو تغییر برای شما استفاده می شود. عصاره آن پلیس حریم خصوصی را بخوانید و می دانید چرا توصیه می کنیم با استفاده از موتورهای جستجو بیشتر معتبر به جای Freecause Toolbar.

(…) Conduit, as a platform provider, provides the Publisher and other third parties with a large number of tools to enable them to create interesting and unique apps, buttons and gadgets using the Conduit platform.  Some of these tools may give these third parties the ability to access, collect, store and/or share your information – both your Personally Identifiable Information and non- Personally Identifiable Information. (…)

اگر Freecause Toolbar را بر روی کامپیوتر خود دارید و می خواهید آن را حذف کنید، این راهنما را دنبال کنید:

چگونه برای حذف Freecause Toolbar

زمانی که تلاش برای حذف Freecause Toolbar، شما باید اولا آن را از طریق افزودن/حذف برنامه ها پاک کنید. برای که باز:

کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه های لیست. در اینجا به دنبال Freecause Toolbar و یا نام مشابه و حذف را کلیک کنید. پس از آن، فراموش نکنید که اسکن سیستم با انتشار SpyHunter و وجود دارد مطمئن شوید که هیچ ورودی مخرب در سمت چپ دستگاه هستند.

در نهایت، حذف افزونه های جانبی Freecause Toolbar از هر یک از مرورگرهای وب شما:

Freecause Toolbar از Internet Explorer را حذف کنید:

باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’. در اینجا به دنبال Freecause Toolbar و “حذف” را کلیک کنید. اگر آن را توسط این ویروس تغییر داده بود صفحه شروع خود را تغییر دهید.

Freecause Toolbar از حذف گوگل کروم:

باز Google Chrome کلیک کنید روی نماد آچار -> -> تنظیمات -> مدیریت موتورهای جستجو -> حذف Freecause Toolbar و دیگر نوشته های غیر ضروری را از لیست. اگر آن را توسط این ویروس تغییر داده بود صفحه شروع خود را تغییر دهید.

حذف Freecause Toolbar از موزیلا فایرفاکس:

موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> ‘پسوند’ > پیدا کردن Freecause Toolbar و “حذف برنامه” را کلیک کنید. اگر آن را توسط این ویروس تغییر داده بود صفحه شروع خود را تغییر دهید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Freecause Toolbar

پاسخ دهید