حذف FreeRadioCast Toolbar

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف FreeRadioCast Toolbar

FreeRadioCast Toolbar برنامه ای که اجازه می دهد تا شما را به گوش دادن به رادیو در مرورگر خود است. نوار ابزار شما را فراهم می کند دسترسی به ایستگاه های رادیویی آنلاین جریان موسیقی پادکست ها، ویدیو های از موسیقی و بیشتر. برخی از کاربران ممکن است دریابید که به خصوص مفید با این حال، آن که پسوند مرورگر به عنوان برنامه های ناخواسته طبقه بندی شده است لازم به ذكر است.

چند دلیل برای آن وجود دارد. برنامه قادر به تغییر تنظیمات مرورگر خود را و آن را توزیع شده همراه با نرم افزار رایگان دیگر می شود. اگر شما راحت با آن، شما باید FreeRadioCast Toolbar از کامپیوتر خود حذف کنید. FreeRadioCast Toolbar  حذف FreeRadioCast Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف FreeRadioCast Toolbar

FreeRadioCast Toolbar چگونه کار می کند؟

FreeRadioCast Toolbar چنین دکمه های دسترسی سریع به عنوان گوش دادن به رادیو موسیقی فیلم موسیقی اخبار و دیگران است. همچنین یک کادر جستجو شده توسط Ask. آن که نرم افزار می توانید تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید و جایگزین صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را با home.tb.ask.com و search.tb.ask.com ذکر شده است. با این حال، این است که نیز مهم است به یاد داشته باشید که این تغییرات با توافق خود ساخته شده است. شما آن متوجه نیست ممکن است، اما در طول فرایند نصب شما برای اضافه کردن Ask.com صفحه برگه جدید و ارائه دهنده جستجو ارایه شده بود. اگر شما این پیشنهادات را رد بود، تغییرات به طور خودکار ساخته شده بودند. درخواست جستجو ابزار قابل اعتماد است، نه به نگه داشتن آن را در مرورگر خود را نشان می دهد محتوای تحت نظر در نتایج جستجوی شما ممکن است بخواهید. در صورتی که مورد, شما می توانید FreeRadioCast Toolbar همراه با ابزار جستجوی Ask از بین بردن.

از آنجا که گسترش آن را از طریق نرم افزار رایگان و شاخه بسته نرم افزاری دلیل دوم که چرا برنامه گاهی به عنوان نامیده می شود که بالقوه ناخواسته است. این برنامه می توان از آن صفحه رسمی دریافت می شود، با این حال، آن را اغلب می شود توزیع با دیگر نهاد. اگر این است که چگونه شما آن را به دست آورد باید کامپیوتر خود را برای ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و دیگر برنامه های بی فایده را بررسی کنید. آنها ممکن است باعث اختلالات مختلف مانند تبلیغات، تغییر مسیر، اینترنت آهسته و فراز زندگی.

چگونگی حذف FreeRadioCast Toolbar

شما می توانید FreeRadioCast Toolbar را از کامپیوتر شما با استفاده از ابزار حذف تروجان حذف و یا شما می توانید آن را دستی انجام دهید. اگر شما تصمیم به پیاده سازی اینگونه ابزار شما قادر خواهید بود به نه تنها خاتمه FreeRadioCast Toolbar و دیگر تهدیدات اما نیز اطمینان حاصل شود که سیستم شما در آینده حفاظت شده باقی می ماند. اگر از سوی دیگر شما تصمیم می گیرید که می خواهید حذف کنید FreeRadioCast Toolbar دستی، شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.

حذف FreeRadioCast Toolbar

FreeRadioCast Toolbar را پاک کنید:

حذف FreeRadioCast Toolbar از ویندوز 8

  • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → → OK حذف → برنامه FreeRadioCast پاک →

پاک کردن FreeRadioCast Toolbar از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → FreeRadioCast حذف →

خاتمه FreeRadioCast Toolbar از ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → FreeRadioCast حذف →

بازگرداندن تنظیمات مرورگر شما:

موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox

Google Chrome

  • تنظیم مجدد Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازیابی تنظیمات →

Internet Explorer

  • تنظیم مجدد alt + T گزینه های اینترنت → → → پیشرفته زبانه تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی →

دانلود ابزار حذفبرای حذف FreeRadioCast Toolbar

پاسخ دهید