حذف FunData

دسته‌بندی نشده

FunData چیست؟

FunData نرم افزار سخت است که مسئول محتوای تجاری است که شما در مرورگر خود است. شما ممکن است این برنامه با نرم افزار رایگان و شاخه دیگر به دست آوردن. از آنجا که این برنامه مخرب نیست، شما ممکن است فکر آن است که خوب به نگه داشتن آن بر روی کامپیوتر شما. که کاملا درست است. اگر چه سخت آسیب به رایانه خود می توانید آن می تواند شما را به محتوای مخرب قرار دهد. نه به ذکر است که آن نیز آن را به مرور صفحات وب بدون در حال اجرا به تبلیغات غیر ممکن می سازد. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر تبلیغات مزاحم شما باید FunData بدون تردید را خاتمه دهد.

FunData چگونه کار می کند؟

اغلب کاربران کامپیوتر چگونه آنها با برنامه های ناخواسته مانند FunData گیر مطمئن نیستم. یک توضیح ساده به آن وجود دارد. اگر نصب نرم افزار بدون توجه به مراحل نصب شما ناخواسته موافقت به برنامه های دیگر نیز در حال نصب است. این برنامه ها اغلب کاملا بی فایده برای کاربر کامپیوتر است. تنها هدف آنها این است که ترویج سایت های همراه خود را، بدون توجه به آنچه آنها می. به همین دلیل مهم است ماندن از این برنامه ها و اجازه نمی دهد آنها را به کامپیوتر شما وارد است. شما می توانید با انتخاب گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب و deselecting ارائه می دهد از نوزادان انجام.

fundata removal حذف FunData

دانلود ابزار حذفبرای حذف FunData

پس از FunData بر روی سیستم شما نصب می شود، این پسوند به همه مرورگرهای خود می افزاید. از آنجا که آن را سازگار با تمام مرورگرهای محبوب شما متوجه تغییرات هر یک یک شما استفاده کنید. مختلف تبلیغات، آگهی ها، پاپ آپ، فیلم های تجاری و غیره بر روی صفحه نمایش خود را هر کدام صفحه را بازدید می کنید شروع به ظاهر شدن خواهد شد. چرا که آنها ممکن است متعلق به مجرمان اینترنتی adverts قابل اعتماد نیست،. هیچ راهی برای مطمئن شوید که آنچه می بینید نوعی کلاهبرداری مجازی نیست. اگر شما توسط این آگهی فریب می، شما می تواند از دست دادن پول، سیستم خود را با بدافزارها آلوده و یا افشای اطلاعات شخصی خود را به یک منبع غیر قابل اعتماد.

چگونه برای حذف FunData از کامپیوتر من?

بهبود سیستم خود ایمنی شما از FunData خلاص باید. شما می توانید با دسترسی به کنترل پنل و فسخ آن به صورت دستی انجام و یا شما می توانید استفاده از ابزار حذف تروجان. اگر شما انتخاب می کنید برای حذف FunData کتابچه راهنمای کاربر شما دستورالعمل های زیر را دنبال کنید. اگر با این حال، می خواهید به صورت خودکار حذف FunData، شما باید دانلود ابزار ضد بدافزارها و اجازه دهید آن را مراقبت از سیستم شما. آن خواهد شد به انجام اسکن همه تهدیدها را شناسایی و از بین بردن FunData همراه با آنها. شما قادر به گشت و گذار در وب بدون هیچ گونه نگرانی به عنوان ضد تروجان کامپیوتر شما امن نگه دارید تا زمانی که شما آن را نصب خواهد شد.

حذف دستی FunData

راهنمای ویندوز 8 حذف

 • حرکت دادن مکان نما به سمت راست پایین صفحه نمایش
 • منتظر نوار جذابیت به نظر می رسد
 • هنگامی که آن را ندارد، کلیک بر روی تنظیمات
 • برای لغونصب یک برنامه، حرکت می کند
 • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا راهنمای حذف

 • باز کردن منوی شروع و در صفحه کنترل، کلیک کنید
 • لغو انتخاب یک برنامه تحت برنامه
 • را انتخاب کنید و خاتمه FunData

ویندوز XP راهنمای حذف

 • روی شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 • یک بار وجود دارد، انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 • سخت را انتخاب کنید و روی حذف کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف FunData

پاسخ دهید