حذف Gadgetbox

Browser Hijacker

Gadgetbox چیست؟

Gadgetbox نوار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، ممکن است که بر روی کامپیوتر خود را بدون دانش خود را است. البته، شما می توانید آن را آگاهانه دانلود, اما بسیاری از کاربران کشف نوار ابزار Gadgetbox از هیچ. پس از این مدیریت به داخل دزدکی حرکت کردن، تغییر تنظیمات سیستم و در گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس و مرورگرهای اینترنت دیگر حل و فصل. در واقع نوار ابزار Gadgetbox به ترویج Gboxapp و search.gboxapp.com که برای نتایج جستجوی جعلی خود را که به وضوح متفاوت از آنهایی که شما را از گوگل یا دیگر موتورهای جستجو دریافت گزارش شده است استفاده می شود. علاوه بر این، چنین نوار ابزار نیز تاییدیه ناخواسته به رفتارهاي سایت چه آلوده ممکن است کامپیوتر خود را با یک ویروس جدی تر شود. شما باید در خاطر داشته باشید که شما مجبور به حذف نوار ابزار Gadgetbox اگر شما آن را توسط خودتان نصب نکرده باشیم!

Gadgetbox حذف Gadgetbox

چگونه جستجو Gadgetbox – search.gboxapp.com کار می کند?

اگر جستجو Gadgetbox جایگزین صفحه اصلی خود، و سپس، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم قطعا موجود بر روی کامپیوتر است. زیرا جستجو Gadgetbox به همراه با برنامه های تبلیغاتی مزاحم است که پنهان به عنوان ابزار مورد نیاز می باشد شما می توانید این مورد ناخواسته از رایگان نرم افزار دریافت آنلاین شبکه ای چند رسانه ای و به اشتراک گذاری فایل به دست آوردن. در طول نصب، جستجو Gadgetbox در کنار دریافت ابزار نصب شده است. با این حال، شما نمی ممکن آزادی از بین بردن سخت است. این یک روش پیچیده به پاک جستجو Gadgetbox است. برخی از عناصر در داخل مرورگر خود را پنهان شده است. به عنوان ساده به عنوان حذف پسوند یا افزودنی نیست.

اگر شما می خواهید برای حذف جستجو Gadgetbox و توقف هدایت صفحه اصلی خود به http://search.gboxapp.com، و سپس شما نیاز به دستورالعمل در این سایت. اطمینان حاصل کنید که شما تمام ابزار دانلود و دقت مراحل را با موفقیت حذف search.gboxapp.com اجرا می شود.

چگونه می توانم دریافت Gadgetbox بر روی کامپیوتر من?

به طور کلی، نوار ابزار Gadgetbox از وب سایت رسمی خود، که متعلق به شرکت های شناخته شده به عنوان وب انتخاب – Lld منابع اینترنت دریافت کنید. با این حال، دیگر چگونه می توانید این نوار ابزار بر روی دستگاه شما وجود دارد. این روش مبتنی بر برنامه های کاربردی نرم افزار رایگان است که به طور معمول شامل نرم افزار اضافی برای مقاصد پول است. بنابراین، هنگامی که چیزی از منبع غیر رسمی دانلود، باید با دقت بررسی همه زنان بیوه نصب و unclick نوشته های نا آشنا در زمان مناسب. اگر نوار ابزار Gadgetbox داخل سیستم می شود، در تمام مرورگرهای خود را حل و فصل و جلسات خود را جستجو توسط تاییدیه مستمر تاثیر می گذارد. آگاه باشید که این نرم افزار ممکن است به عادات مرور خود را ردیابی و استفاده از این اطلاعات در آینده استفاده شود. ما به شدت توصیه حذف نصب نوار ابزار Gadgetbox از کامپیوتر چون این برنامه است که می تواند قابل اعتماد نیست.

چگونه به حذف search.gboxapp.com Gadgetbox

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه ها (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا، به دنبال نام نوار ابزار Gadgetbox (توجه! آن نیز به عنوان “ناشناخته” می توان نام برد!) و “لغو نصب/تغییر” را انتخاب کنید.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

اگر این مراحل را دنبال کنید:

   1. بر روی دسکتاپ کلیک راست کرده و بر روی “ابزار” کلیک کنید
  2. حالا کلیک راست بر روی ‘ Gadgetbox نرم افزار ‘، نوار ابزار Gadgetbox “و یا نام مشابه را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Gadgetboxاینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> ‘مدیریت افزونه’ -> ارائه دهندگان جستجو.
 2. موتور جستجو شما را قبل از استفاده می شود را انتخاب کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. موزیلا فایرفاکس باز، “ابزار”–> “گزینه ها” بروید.
 2. صفحه اصلی راه اندازی google.com yahoo.com و یا مشابه جستجو صفحه تنظیم مجدد.

گوگل کروم:

 1. با کلیک بر روی آیکون “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم”، را انتخاب کنید ‘گزینه’ > ‘پایه’ و تغییر صفحه اصلی در google.com یا دیگر.
 2. “مدیریت موتورهای جستجو…” را کلیک کنید -> ‘گوگل’ را انتخاب کنید و آن را به موتور جستجوی پیش فرض.

پاسخ دهید