حذف GadgetPrise Ads

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف GadgetPrise Ads

GadgetPrise است یک افزونه مرورگر است که می توان به Internet Explorer، نصب مرورگر موزیلا Firefox و Google Chrome. این برنامه که قرار است به کامپیوتر کاربران مختلف تخفیف و کوپن که شما می توانید در وب سایت های خرید خاص استفاده می شود فراهم است. در مشت شما این نرم افزار ممکن است مفید و فکر می کنم که آن کمک خواهد کرد که شما را زیادی پول صرفه جویی. به عنوان GadgetPrise مسائل مختلف که ممکن است تداخل با تور حریم خصوصی و امنیت کامپیوتر شما باعث می شود با این حال، شما از آن اعتماد ندارد.

اگر شما متوجه این سخت بر روی کامپیوتر شما, آن را حذف GadgetPrise Ads توصیه می شود با استفاده از یک برنامه ضد تروجان مانند Spyhunter.

gadgetprise ads حذف GadgetPrise Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف GadgetPrise Ads

GadgetPrise Ads نشان می دهد زمانی که شما برای مرور اینترنت با استفاده از Internet Explorer Firefox موزیلا یا Google Chrome. سخت است که آنها تولید آهنگ سابقه مرور خود و ایجاد تبلیغات شخصی سازی شده آنها معمولا سوالات اخیر جستجو مطابقت نمی کند. این نوع از تبلیغات کلیک بیشتر از سایر تبلیغات تصادفی به وضوح دریافت. کلیک بیشتر شما را در GadgetPrise Ads سود بیشتر شما برای سازندگان خود به ارمغان بیاورد.

به یاد داشته باشید که برخی از تبلیغات می تواند شما را به وب سایت های بالقوه خطرناک هدایت. برخی از این صفحات هستند توزیع نرم افزارهای مخرب و دیگر عفونتهای خطرناک است که بسیار آسان برای مقابله با. بنابراین پس از کلیک کردن بر روی آگهی ساده شما می توانید پایان گرفتن سیستم خود را آلوده. به محض این که شما آن را بر روی سیستم شما تشخیص شما باید GadgetPrise را از رایانه خود حذف. شما آموزش نحوه انجام این کار را در زیر این مقاله پیدا کنید.

معمولا کاربران کامپیوتر GadgetPrise Ads پس از دانلود نرم افزار رایگان برخی از سیستم خود را متوجه. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به رایگان موسیقی همراه و ویدئو بازیکن, پی دی اف سازندگان، برنامههای مدیریت دانلود، و غیره. بیشتر مراقب باشید در هنگام دانلود چنین برنامه هایی در رایانه شما می شود و همیشه خود مراحل نصب را دنبال کنید. بنابراین شما قادر خواهد بود برای اضافه کردن برنامه اختیاری شما را برای نصب سفارشی انتخاب مطمئن شوید. خواندن شرایط و موافقت تمام هفته های جدید شما را نیز بسیار مهم است برای جلوگیری از نصب برنامه های ناخواسته.

اگر شما در حال حاضر از مقدار بیش از حد تبلیغات رنج می برند، GadgetPrise Ads اسرع حذف کنید. شما می توانید آموزش زیر این مقاله برای یادگیری نحوه انجام آن را بررسی کنید.

چگونه به حذف GadgetPrise Ads

هواپیماربایان و بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند GadgetPrise Ads برخی از آنها را به عنوان برنامه های عادی ویندوز و همچنین به عنوان نرم افزار اضافی نصب کنید. این بخش از نرم افزارهای مخرب می توانید از پانل کنترل لغو نصب شود. برای دسترسی به آن، موارد زیر را انجام دهید.

  • شروع -> کنترل پنل (قدیمی تر ویندوز) یا کلید Windows را فشار دهید–> جستجو و وارد کنترل پنل (Windows 8)؛
  • برنامه لغو نصب را انتخاب کنید؛ برنامه ها
  • برو از طریق فهرست برنامه ها و انتخاب ها مربوط به GadgetPrise Ads
  • دکمه حذف کلیک کنید.
  • در بسیاری از موارد ضد برنامه های مخرب بهتر تشخیص انگل مرتبط هستند، بنابراین توصیه می کنم نصب Spyhunter برای شناسایی برنامه های دیگر که ممکن است بخشی از این عفونت.

دانلود ابزار حذفبرای حذف GadgetPrise Ads

پاسخ دهید