حذف Gameo Virus

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Gameo

Gameo است هنوز دیگر مشکوک پلاگین که است اغلب به عنوان طبقه بندی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و ناخواسته برنامه (توله سگ). این برنامه تغییرات ناخواسته سیستم و توانایی تاثیر مرورگرهای اینترنتی چند در یک بار شناخته شده است. اگر hijacks Gameo مرورگر خود، شما ممکن است متوجه مستمر آگهي که پیوستن به یک وب سایت خاص بازی. آنها ادعا می کنند: “سرگرم کننده در حال حاضر!”. اگر شما متوجه چنین تبلیغات در طول مرور خود را، به این معنی است که کامپیوتر شما Gameo Virus متاثر بود.

اگرچه برنامه مخرب است که صدمه به کامپیوتر، ما تشویق شما را به بر روی آن تبلیغات کلیک نکنید. به منظور خلاص شدن از آنها برای خوب و جلوگیری از تغییرات ناخواسته سیستم پشت سر خود را, شما باید دنبال راهنمای در انتهای این پست و حذف Gameo.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Gameo Virus

Gameo حذف Gameo Virus

چگونه نفوذ Gameo می توان کامپیوتر من?

Gameo فرمت بازی مربوط است، بنابراین، آن اغلب از طریق بازی های رایگان تبلیغ می شود. این روش توزیع بسته بندی نامیده می شود. اگر شما از نصب یک بازی رایگان است که با Gameo پر شده و یا دیگر پیوست اضافی، شما ممکن است نادیده می گیرند و این برنامه غیر قابل استفاده بر روی آن نصب است. با این حال، حتی غیر بازی مرتبط با برنامه های رایگان ممکن است شما را به نصب Gameo فرمت حقه بازی. نگران نباشید، ما به شما چند راهنمایی مفید در مورد چگونه به اجتناب از این برنامه های ناخواسته می دهد. اولا, جلوگیری از نصب برنامه های رایگان تردید. قبل از هر گونه نصب مشکوک شما باید خلق بررسی، نظرات و چیزهای مشابه را بررسی کنید. ثانیا، شرایط بخش سیاست توافق قبل از نصب برنامه را بخوانید. سوم، انتخاب روش نصب پیشرفته یا سفارشی و تمامی مراحل را دنبال کنید.

چگونه برای حذف Gameo

نگران نباشید، این و برنامه های پشتیبانی از آگهی مشابه به عنوان برنامه های مخرب برچسب هستند. با این حال، Gameo تغییر مسیر ممکن است نفوذ ویروس ها جدی تر است که صدمه به کامپیوتر شما ممکن است مطرح شود.

به منظور حذف Gameo، این مراحل را دنبال کنید:

اسکن کامپیوتر خود را با SpyHunter. این کمک خواهد کرد که شما را به مطمئن شوید که سیستم شما رایگان فایل های مخرب و پوشه ها است.

حذف نرم افزار، که مربوط به Gameo:

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 • هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Gameo و مشابه نوشته ناشناخته به دنبال.
 • “حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.

Gameo از مرورگرهای اینترنتی از بین بردن:

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 • در اینجا، “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار را انتخاب کنید و کلیک کنید ‘پایان’.

گوگل کروم:

 • کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 • دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 • “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Gameo Virus

پاسخ دهید