حذف Gamesgofree virus

دسته‌بندی نشده

Gamesgofree virus چیست؟

Gamesgofree virus hijacker مرورگر است که می تواند به اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم مرورگر نصب شده است. برنامه تغییر موتور جستجوی پیش فرض خود به جستجو Gamesgofree و home.gamesgofree.com را به عنوان صفحه اصلی خود تنظیم می کند. این تغییرات را بدون دانش و مجوز ساخته شده است.

این برنامه برای رایانه های تصادفی با استفاده از روش بندی نصب شده است. در واقع، آن را با برخی از نرم افزار آزاد, مانند کلیپ بازیکن یا سازندگان پی دی اف است که شما معمولا می توانید دانلود رایگان می آید. شما می توانید این را اگر شما توجه به مراحل نصب و امتناع از نصب هر گونه برنامه های اضافی که شما آگاه اجتناب از.

Gamesgofree virus است نه مخرب خود، اما این باعث بسیاری از اقدامات ناخواسته. اساسا، تمام بار هنگامی که شما در حال بازدید از برخی از سایت های خاص یا فقط ساخت برخی از جستجوها به reroute شما را به برخی از وب سایت های تحت حمایت کند. تنها کار عادی خود را دخالت است اما شمار نیز خطر ابتلا به سیستم خود را آلوده. اگر این تغییر مسیر شما به برخی از وب سایت آلوده پیامدهای بسیار بد و پایان با نرم افزارهای مخرب و یا عفونت های دیگر بر روی کامپیوتر شما می توانید.

به محض این که شما آن را بر روی کامپیوتر شما تشخیص Gamesgofree virus را حذف کنید. اول از همه، شما باید برای حذف آن از کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های لیست. توصیه می شود برای حذف نصب همه برنامه های نصب شده در همان روز به عنوان مشکلات ظاهر شد. برخی از نسخه های این ویروس نصب نرم افزار است که جلوگیری از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا ابزار ضد ویروس معتبر دیگر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر خود. دانلود ابزار حذفبرای حذف Gamesgofree virus چگونه به حذف Gamesgofree virus از اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. Gamesgofree را از لیست حذف

چگونه به حذف Gamesgofree virus از فایرفاکس :

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات را برگرداند و با اسکن ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام و فایرفاکس به شروع دوباره. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف Gamesgofree virus از گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> اصول موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

پاسخ دهید