حذف GameTrekkers Toolbar

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف GameTrekkers Toolbar

GameTrekkers Toolbar یک افزونه مرورگر است که متعلق به Mindspark شبکه تعاملی است. اجازه می دهد تا شما را به بازی آنلاین بازی های مختلف قرار است. نوار ابزار را به عنوان یک نوار سمت راست قسمت آدرس زیر به نظر می رسد و شامل دکمه های دسترسی سریع به سایت بازی آنلاین سایت ها و شبکه های اجتماعی. همچنین یک کادر جستجو شده توسط Ask.com.

اگر نصب نوار ابزار از سایت رسمی خود شما را به تنظیم Ask.com به عنوان صفحه اصلی خود ارائه برگه جدید و پیش فرض موتور جستجو. اگر شما می خواهید می توانید این پیشنهاد را رد کرده است. هر چند GameTrekkers Toolbar ممکن است برخی از ویژگی های مفید، آن معمولا به عنوان نرم افزار ناخواسته طبقه بندی شده است. برنامه مرورگر خود را با آگهی های غیر ضروری و لینک را پر می کند. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر آنها، شما باید حذف GameTrekkers Toolbar.

GameTrekkers Toolbar چگونه کار می کند؟

GameTrekkers Toolbar شبیه به دیگر برنامه های از این نوع مانند MyScrapNook، Minddable، DailyImage، TotalComicBooks و بیشتر است. با تمام مرورگرهای بزرگ سازگار است. اگر چه نوار ابزار صفحه وب رسمی، آن نیز همراه با دیگر نرم افزار رایگان می توان توزیع. اگر شما دانلود برنامه ها از نرم افزار شخص ثالث میزبانی سایت های مانند cnet.com soft32.com softpedia.com و غیره، باید در نظر داشت که آنها اغلب با اضافی ارائه می دهد که معمولا برنامه های ناخواسته می آیند نگه دارید. برای جلوگیری از این برنامه، حالت نصب پیشرفته را انتخاب کنید و آنها را بردارید.

gametrekkers toolbar  حذف GameTrekkers Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف GameTrekkers Toolbar

همان می رود برای نصب GameTrekkers Toolbar از سایت رسمی آن. اگر شما يک بررسی جعبه با Ask.com شما نصب نرم افزار بدون تغییر تنظیمات مرورگر خود را. اگر شما هنوز سازمان ملل متحد بررسی این جعبه، درخواست جستجو به عنوان موتور جستجوی پیش فرض و home.tb.ask.com به عنوان صفحه اصلی خود تنظیم شده است. صفحه اصلی شامل کادر جستجو و لینک های مختلف به سایت های معروفی مانند فیس بوک, توییتر, جیمیل, نمایش مشخصات عمومی و غيره. برای برگرداندن این تغییرات داشته GameTrekkers Toolbar به خاتمه دادن باشد.

چگونه به حذف GameTrekkers Toolbar

شما دریغ باید به حذف GameTrekkers Toolbar به عنوان یک نرم افزار ناخواسته است. خوشبختانه, آن دشوار است برای انجام نیست. اگر شما انتخاب می کنید برای از بین بردن GameTrekkers Toolbar دستی شما باید برای حذف آن را از طریق کنترل پنل. اگر تنظیمات اصلاح شده اند شما نیز مرورگر شما مجدد است. دستورالعمل کتابچه راهنمای کامل حذف زیر ارائه شده است. اگر، با این حال، شما به نوار ابزار به صورت خودکار ترجیح می دهید شما را به دانلود نرم افزارهای مخرب حذف و پیشگیری از ابزار داشته باشد. نرم افزار GameTrekkers Toolbar و دیگر برنامه های ناخواسته را حذف خواهد کرد. آن هم کامپیوتر خود را از تهدیدات اینترنتی محافظت می کند.

حذف GameTrekkers Toolbar

GameTrekkers Toolbar را از ویندوز حذف

ویندوز 8

  • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → OK → حذف حذف برنامه → → GameTrekkers Toolbar

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → GameTrekkers Toolbar پاک

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → GameTrekkers Toolbar →

مرورگر شما تنظیم مجدد (در صورت لزوم)

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • پایان Firefox → منو علامت سوال اطلاعات عیب یابی → → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox →

تنظیم مجدد Google Chrome

  • Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → بازنشانی تنظیمات بازنشانی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف GameTrekkers Toolbar

پاسخ دهید