حذف Gaming Wonderland Toolbar

Browser Hijacker

توصیه در حذف Gaming Wonderland Toolbar

Gaming Wonderland Toolbar است hijacker مرورگر است که می توان به Internet Explorer، نصب مرورگر موزیلا Firefox یا Google Chrome. این برنامه که به ترویج وب سایت های مختلف و باعث بسیاری از تاییدیه و همچنین تعداد زیادی تبلیغات ظاهر می شود بر روی سیستم خود را از هیچ است. Gaming Wonderland Toolbar را می توان از وب سایت رسمی خود که در آن این ادعا ارائه مناسب وب سایت جستجو، جستجو صفحه اصلی و پیش فرض نصب شده است. با این حال، آن را نیز متوجه شده بود با برنامه های رایگان از اینترنت نصب شود.

یک بار در داخل، Gaming Wonderland Toolbar ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را به search.tb.ask.com تغییر می دهد و صفحه اصلی خود به home.tb.ask.com تنظیم خواهد شد. آنها در وب سایت تحت حمایت مبتنی بر نتایج جستجو موتور جستجو دومی واقعا دقیق نیست. نه تنها آزار دهنده است اما برنامه تداخل به فعالیت های خود را مرور و اجازه نمی دهد برای جستجوهای خود را به طور معمول.

Gaming Wonderland Toolbar حذف Gaming Wonderland Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف Gaming Wonderland Toolbar

چه حتی بیشتر آزار دهنده است که Gaming Wonderland Toolbar می تواند عادات مرور خود را ردیابی است. این بدان معنی است که آن جمع آوری اطلاعات در مورد سوالات جستجو، شما در حال دیدن سایت و حتی دسترسی به اطلاعات خصوصی شما مانند باری خود را می توانید دریافت کنید. بدون شک وجود دارد، این برنامه نرم افزار ناخواسته بالقوه است و به همین دلیل شما باید حذف Gaming Wonderland Toolbar از دستگاه شما.

چگونه به حذف Gaming Wonderland Toolbar

رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها لیست و حذف آن از وجود دارد. مهم است که شما حذف همه برنامه های دیگر به عنوان برخی از آنها ممکن است خريداری و یا تنظیم مجدد تنظیمات کاوشگر بازگشت با hijacker، نصب شده است. که این چنین برنامه خوبی شناسایی با Spyhunter اسکن. شما همچنین باید بررسی برنامه های افزودنی مرورگر برای Internet Explorer, موزیلا Firefox و Google Chrome. اگر Gaming Wonderland Toolbar مشاهده شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و اسکن کامپیوتر خود را با آنها. برنامه، از کامپیوتر شما نمی تواند ارائه دهنده های جستجوی خود را تغییر نمی کند، تنها متوقف می شود تبلیغات روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود. شما باید انجام آن را به صورت دستی توسط خودتان. بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

Gaming Wonderland Toolbar را از Internet explorer حذف کنید:

 • روی فلش در سمت راست کادر جستجو کلیک کنید.
 • زیر را انجام دهید: در IE8-9 مدیریت ارائه دهنده های جستجو را انتخاب کنید، کلیک کنید در IE7 تغییر پیش فرض جستجو.
 • خاتمه Gaming Wonderland Toolbar از لیست.

Gaming Wonderland Toolbar را از Firefox حذف کنید:

 • “about:config” را در نوار آدرس وارد کنید. این تنظیمات صفحه را باز می کند.
 • “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • جستجو برای “browser.newtab.url”. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

Gaming Wonderland Toolbar از Google Chrome حذف:

 • در 3 نماد خطوط افقی بر روی نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 • تنظیمات را انتخاب کنید.
 • را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 • موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 • بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Gaming Wonderland Toolbar

پاسخ دهید