حذف GardeningEnthusiast Toolbar

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف GardeningEnthusiast Toolbar

GardeningEnthusiast Toolbar یک افزونه مرورگر است که ارائه می دهد ایده های طراحی باغ آنلاین رایگان، کمک می کند تا شما در پیدا کردن بهترین زمان برای کارخانه, فراهم می کند راهنمایی باغبانی و غیره است. آن است که توسط شبکه تعاملی Mindspark توسعه داده شد. نوار ابزار در gardeningenthusiast.comتبلیغ می شود، با این حال، آن را نیز در بسته های نرم افزاری نرم افزار آزاد سفر.

توسط Ask.com که شما برای تنظیم به عنوان صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض ارائه شده است. برخی از کاربران متوجه این پیشنهاد و نتیجه آن را ندانسته به توافق برسند. اگر فکر می کنید که ابزار مفید از آن ادعا می شود نیست، شما باید GardeningEnthusiast Toolbar به خاتمه دهد.

GardeningEnthusiast Toolbar حذف GardeningEnthusiast Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف GardeningEnthusiast Toolbar

GardeningEnthusiast Toolbar چگونه کار می کند؟

GardeningEnthusiast به عنوان یک نوار ابزار کاوشگر اضافه می شود. این شامل چنین لینک به عنوان نشریات، آب و هوا How-Tos و ترفندها، و دیگران. همچنین درخواست کادر جستجو است. اگر شما بر روی دکمه در نوار ابزار کلیک کنید، شما به یکی از سایت های وابسته خود هدایت کنید. همانطور که بالا ذکر شده است، نرم افزار می توانید تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید. آن می توانید صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید. جستجوی ابزار قابل اعتماد است، با این حال، این محتوا تحت حمایت را به نتایج جستجوی خود می افزاید و آهنگ کوکی های خود را بپرسید.

اگر این برنامه را از صفحه رسمی آن دانلود شما نیست باید هر گونه مسائل دیگر را داشته باشد. اگر شما آن را با نرم افزار رایگان یا شاخه دست آوردن با این حال، شما ممکن است متوجه علائم دیگر. اضافی بالقوه برنامه های کاربردی اینترنت کند ممکن است باعث شود ناخواسته فراز زندگی، تبلیغات، پاپ آپ، تغییر مسیر و غيره. ممکن است تغییر تنظیمات مرورگر خود را به عنوان خوبی. مهم است که شما را به بررسی سیستم شما است. شما که با استفاده از اسکنر تروجان رایگان ارائه شده در این صفحه انجام دهید. اگر آن را تشخیص برنامه های ناخواسته متعدد، شما را به حذف GardeningEnthusiast Toolbar همراه با آنها داشته باشد.

چگونه به حذف GardeningEnthusiast Toolbar

دو گزینه می توانید انتخاب کنید از زمانی که می آید به GardeningEnthusiast Toolbar حذف وجود دارد. شما می توانید آن را بصورت دستی خاتمه یا شما می توانید پیاده سازی یک ابزار ضد بدافزارها. اگر دستي را انتخاب می کنید شما را به GardeningEnthusiast Toolbar را از ویندوز پاک کنید و سپس تنظیمات مرورگر خود را تنظیم مجدد داشته باشد. دستورالعمل های زیر را برای راحتی شما ارائه شده است. بازنشانی مرورگر همچنین که شما درخواست ابزار جستجو خلاص شدن از اطمینان حاصل شود. متناوبا، شما GardeningEnthusiast Toolbar به طور خودکار می تواند بین بردن. دانلود و نصب برنامه ضد مخرب. اجازه دهید آن را در سیستم خود را اسکن و تشخیص همه تهدیدها. سپس شما قادر خواهید بود برای حذف GardeningEnthusiast Toolbar همراه با عفونت های دیگر. ابزار امنیتی نیز از کامپیوتر خود را امن و محافظت در آینده نگه داشتن شما کمک خواهد کرد.

حذف GardeningEnthusiast Toolbar

1) GardeningEnthusiast Toolbar را از ویندوز حذف کنید

ویندوز 8, ویندوز 7 و ویستا

 • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → → OK حذف برنامه
 • GardeningEnthusiast را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
 • برنامه را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

2) بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

 • منو علامت سوال → → Firefox → کمک Firefox تازه
 • Firefox تازه کردن را انتخاب کنید و روی پایان کلیک کنید

تنظیم مجدد Google Chrome

 • Google Chrome → منو تنظیمات → نمایش تنظیمات پیشرفته
 • تنظیم مجدد تنظیمات کلیک کنید و انتخاب تنظیم مجدد

تنظیم مجدد Internet Explorer

 • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T → → “زبانه پیشرفته” گزینه های اینترنت →
 • تیک حذف تنظیمات شخصی, تنظیم مجدد و بستن را کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف GardeningEnthusiast Toolbar

پاسخ دهید