حذف Ge-Force

دسته‌بندی نشده

Ge-Force چیست؟

Ge-Force برنامه پشتیبانی توسط iWebar منتشر شده است. مسئول تبلیغات شما در مرورگر خود را مشاهده است. این برنامه سازگار با همه آنها را، است بنابراین استفاده از یک مرورگر دیگر، شما باید قبل از نه کمک خواهد کرد. Ge-Force است که معمولا از طریق وب سایت های فیشینگ مانند applicationgrabb.com و دیگران یا در کل همراه توزیع شده است.

دلیل یک بار آن نصب می شود سخت مرورگر خود را با تبلیغات و پاپ آپ پر نویسندگان این برنامه ایجاد ترافیک صفحات خاص پول است. کاربران کامپیوتر با این حال، نه از آن به هیچ وجه بهره مند شوند. به محض این که شما می توانید شما باید Ge-Force را حذف کنید.

Ge Force حذف Ge Force

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ge-Force

Ge-Force چگونه کار می کند؟

یک بار Ge-Force کامپیوتر شما دسترسی, شما تبلیغات پاپ آپ و آگهی ها عملا در هر صفحه را ببینید. همچنین شما متوجه خواهد شد که کلمات تصادفی بر روی وب سایت می تواند به ایجاد نتیجه در متن آگهی های لینک تبدیل. این adverts معمولا نه حتی کلمات زیرخط دار مربوط به. به طور کلی ما توصیه می کنیم که آنها ممکن است قابل اعتماد شما جلوگیری از همه تبلیغات توسط Ge-Force. شما می توانید ارائه با اطلاعات نادرست و فریب به دانلود نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر شما. علاوه بر این، شما باید همچنین با اطلاعات شخصی شما مراقب باشید و نه جزئیات خود را در هر نظرسنجی مشکوک و یا قرعه کشی وارد. برای حفظ امنیت کامپیوتر و اطلاعات خصوصی شما باید از بین بردن Ge-Force از کامپیوتر شما.

قبل از شما انجام دهید، با این حال، شما باید بدانید که چگونه شما با برنامه آغاز خواهد شد به پایان رسید. اگر شما به تازگی دانلود و شاخه یا نرم افزار و نصب هر گونه توجه به فرایند نصب، که چگونه شما را به دست آورد Ge-Force پرداخت نمی. این ضروری است که شما نه از طریق ویزارد را جست و خیز و توجه نزدیک به شرایط نصب نرم افزار است. راه دیگر شما ممکن است به دست آورد سخت است اگر شما تبلیغ تقلبی کلیک و یا پاپ آپ که چیز دیگری مانند FLV پلیر و یا برخی از دیگر برنامه های مشروع امیدوار بود.

چگونه به حذف Ge-Force

ممکن است به حذف Ge-Force دستی از طریق کنترل پانل است. دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار در زیر مقاله شما خواهد شد. با این حال، اگر شما فکر می کنید که ممکن است دیگر برنامه های ناخواسته بر روی سیستم شما و یا شما تا مطمئن شوید که می خواهید کامپیوتر خود را از این برنامه ها محافظت شده است، شما باید دانلود و راه اندازی ابزار حذف تروجان. ضد بدافزار رایانه خود را اسکن و شناسایی تهدیدات بالقوه تمام خواهد کرد. شما سپس می خواهد قادر به استفاده از ابزار Ge-Force و دیگر عناصر ناخواسته را حذف کنید. پس از آن، این برنامه در پس زمینه کار و حفاظت سیستم خود را از نرم افزار مضر و ناخواسته.

راهنمایی در مورد حذف Ge-Force

از بین بردن Ge-Force از ویندوز 8

 • کلید ویندوز و S را فشار دهید
 • وارد کنترل پنل
 • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید
 • برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید
 • لغو را کلیک کنید

خاتمه Ge-Force از ویندوز 7 و ویستا

 • کلیک کنید شروع و به کنترل پنل بروید
 • پیروی از دستورالعمل بالا از 3 به 5

حذف Ge-Force از ویندوز ایکس پی

 • باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 • ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ge-Force

پاسخ دهید