حذف GeekBuddy

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف GeekBuddy

برنامه تبلیغات پشتیبانی GeekBuddy مسئول همه آگهی های شما در حال حاضر شاهد Google Chrome Firefox موزیلا و Internet Explorer مرورگر است. اگر شما مجبور به رعایت بی شماری تبلیغات آزار دهنده و مایل به خلاص شدن از شر GeekBuddy، شما باید همچنان به خواندن این مقاله.

ما توضیح دهد چه این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم دقیقا انجام و چگونه شما می توانید چنین برنامه هایی در آینده جلوگیری از. همچنین، زیر این گزارش شما دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مورد چگونگی حذف GeekBuddy از سیستم خود را پیدا کنید.

geek buddy حذف GeekBuddy

دانلود ابزار حذفبرای حذف GeekBuddy

GeekBuddy چکار می کند؟

دقیقه این نرم افزار پشتیبانی از آگهی کامپیوتر شما وارد آن شروع می شود شما نمایش آگهی های بی شماری است. کاربران اغلب ادعا می کنند که آنها با مختلف کوپن بازشو آگهی و غیره آب گرفتگی هستند. در حالی که تبلیغات قطعا بسیار تحریک کننده، شما باید آگاه باشید از منبع بسیار بزرگتر از نگرانی است که اشخاص ثالث است. عمدتا به دلیل وجود ندارد اطلاعات در مورد آنها احزاب وابسته است که خود تبلیغات بسیار مشکوک است. از آنجا که سخت مسئول هر گونه خسارت توسط اشخاص prompted انجام داده است، آنها unmonitored و ناشناخته باقی می ماند. با این حال، به یاد داشته باشید که چنین برنامه های کاربردی مانند ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این اغلب توسط مجرمان اینترنتی استفاده می شود. اگر شما یکی از تبلیغات ارائه شده کلیک کنید و وارد صفحه مخرب، ممکن است rooks سایبر است که قطعا نتیجه عفونت مخرب روبرو می شوند. برای این اتفاق می افتد و حذف GeekBuddy در حال حاضر منتظر نیست.

یکی دیگر از دلایل که احتمالا شما می خواهید برای از بین بردن GeekBuddy بلافاصله worsened عملکرد کلی کامپیوتر شما است. انگار که به اندازه کافی خواهد، فعالیت های آنلاین خود را نیز به دنبال کدگذاری و خواهد شد. اطلاعات به دست آمده را تبلیغات جالب توسط سفارشی کردن آنها استفاده می شود. با این حال، اطلاعات گفت: همچنین اشخاص ثالث نامطمئن برسد. احزاب مشکوک دسترسی به داده های شما و GeekBuddy به خاتمه اسرع اجازه نیست.

برای جلوگیری از چنین infiltrations در آینده، شما نیاز به یادگیری در طول مراحل نصب نرم افزار بیشتر متمایل شود. همیشه باید یا سفارشی را انتخاب کنید و یا گزینه نصب پیشرفته و مطالعه کردن توافقنامه مجوز کاربر نهایی (EULA). در این نوشتار شما باید پیدا کردن برنامه های اضافی و با کاهش کنار آنها کلیک کنید. اگر شما شروع به استفاده از صفحات رسمی البته شما نگران این مزاحمان لازم نیست خواهد شد.

چگونه به حذف GeekBuddy

همانطور که وعده داده شده، زیر این گزارش شما گام به گام دستورالعمل در مورد چگونگی حذف GeekBuddy پیدا کنید. آنها را دنبال کنید و شما قادر خواهید بود برای تمیز کردن کامپیوتر خود را توسط خودتان. یکی دیگر از گزینه است که آن هم به شما در دسترس حذف خودکار GeekBuddy است. که شما باید به خرید قانونی ضد جاسوسافزار.

پاک کردن GeekBuddy

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 • باز کردن منوی شروع.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • حذف GeekBuddy.

ویندوز ایکس پی

 • دسترسی به منوی شروع.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
 • GeekBuddy را حذف کنید.

ویندوز 8

 • کلید ویندوز + X فشار دهید.
 • پانل کنترل را باز کنید.
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 • نرم افزار انتخاب کنید و آنها را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف GeekBuddy

پاسخ دهید