حذف Geekcomputerhelp.us

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Geekcomputerhelp.us

Geekcomputerhelp.us دامنه مخرب است که به عنوان جعل وب سایت گزارش شده است. اگر این وب سایت در مرورگرهای خود را reappearing نگه می دارد، به این معنی که شما باید به پشتیبانی و یا نرم افزار ناخواسته بر روی کامپیوتر شما نصب شده. اگر چه سخت خود مضر نیست و به طور مستقیم می تواند آسیب سیستم شما، آن می تواند شما را به وب سایت هایی مانند Geekcomputerhelp.us و دیگران که شما را با اطلاعات گمراه کننده ارائه جعلی را افشاء کند.

ما مصرانه از شما هر یک از اطلاعات ارائه شده به عنوان آن است با هدف فریب شما به هدر رفتن پول خود را در صفحه وب جعلی اعتماد. به محض این که شما می توانید شما باید Geekcomputerhelp.us به خاتمه دهد.

Geekcomputerhelp.us حذف Geekcomputerhelp.us

دانلود ابزار حذفبرای حذف Geekcomputerhelp.us

Geekcomputerhelp.us چگونه کار می کند؟

Geekcomputerhelp.us اومدی مجازی است که ادعا می کند شما نیاز به بررسی رایانه شما را برای برنامه های مخرب است. سعی در متقاعد کردن شما که کامپیوتر شما دچار مشکل جدی است و اگر شما آن حق دور ثابت نیست شما رنج می برند عواقب وخیم است. شما ممکن است همچنین با یک شماره باید با شما تماس برای ارتباط با تکنسین های کامپیوتر است که قرار است به شما کمک کند با مشکل خود را ارائه. ما به شما اطمینان دهم اگر که شماره شما نه برسد آنها را به تماس بگیرید به جای شما به کسی که همه چیز آنها می توانند به شما نرم افزار تقلبی فروش صحبت کنید. شما به پایان خواهد رسید تا اتلاف پول خود را و مسائل است که کامپیوتر شما در واقع حل خواهد شد.

هیچ دلیلی برای اعتماد وب سایت گمراه کننده و وحشت درباره وضعیت سیستم شما وجود دارد. هیچ کار اشتباهی با آن، گذشته از پشتیبانی برنامه که باعث تغییر مسیر این سایت جعلی وجود دارد. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز مسئول دیگر محتوای تجاری است که شما ممکن است در حالی که مرور وب با آنها مواجه است. توجه داشته باشید که آگهی های دیگر ممکن است فقط به عنوان غیر قابل اعتماد. تا زمانی که شما حذف Geekcomputerhelp.us ماندن همه تبلیغات.

چگونه به حذف Geekcomputerhelp.us

به منظور خلاص شدن از Geekcomputerhelp.us، شما باید به شناسایی و حذف نرم افزار است که به عهده ظاهر آن است. اسکنر تروجان رایگان ارائه شده در صفحه ما به شما کمک می توانید. هنگامی که شما پیدا کردن برنامه ای را که شما نیاز به حذف شما می توانید تصمیم بگیرید چه می خواهید انجام دهید آن. شما می توانید از بین بردن Geekcomputerhelp.us از طریق کنترل پنل و یا شما می توانید استفاده از ابزار ضد بدافزارها. اگر شما تصمیم به رفتن با دستي، شما همچنین ممکن است به حذف Geekcomputerhelp.us از مرورگرهای نیاز. اگر با این حال، شما را با راه حل های خودکار بروید، شما که همه عناصر از عفونت ریشه کن می شوند، حاصل کنید. علاوه بر این، شما همچنین تروجان قدرتمند ابزار پیشگیری است که در آینده مفید باشد موظف است به دست آوردن.

Geekcomputerhelp.us به صورت دستی حذف کنید

حذف Geekcomputerhelp.us

ویندوز 8

 • پیروزی + C تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • نرم افزار مشکوک را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
 • کلیک کنید بر روی نرم افزار ناخواسته و حذف را کلیک کنید

مرورگر شما تنظیم مجدد (در صورت لزوم)

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد دنده → آیکون تنظیمات اینترنت → → “زبانه پیشرفته”
 • حذف تنظیمات شخصی را انتخاب کنید و تنظیم مجدد را کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → Firefox تازه
 • Firefox تازه کردن را انتخاب کنید و سپس پایان را کلیک کنید

Google Chrome

 • Chrome → منو تنظیمات → نمایش تنظیمات پیشرفته
 • تنظیم مجدد تنظیمات را انتخاب کنید و روی بازنشانی کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Geekcomputerhelp.us

پاسخ دهید