حذف Genieo

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف Genieo

Genieo یک نرم افزار ناخواسته (PUA) ایجاد شده توسط Genieo نوآوری های آموزشی ویبولیتین است اما آن همچنین دارای برخی از ویژگی های منفی آن بسیار مفید است و کاربر را با آخرین اخبار و گزارش های ارائه قرار است. مقاله زیر را بخوانید و پیدا کردن چرا توصیه می کنیم به Genieo را از رایانه خود حذف کنید.

Genieo چکار می کند؟

از نگاه اول این نرم افزار بسیار مثبت به نظر می رسد و ممکن است سخت به درک چرا توصیه می کنیم به حذف Genieo. به عنوان مثال، تولید آن خبر که خیلی خوب مربوط به تنظیمات شخصی خود را چون استفاده زیر فعالیت های اینترنتی خود را و شما را تنها با اطلاعات مربوطه ارائه. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد بسیار راحت است، شما باید آب و هوا را در نظر شما واقعا مایل به برخی از برنامه های ناشناخته به دسترسی به داده های خود را. سپس اگر آن ارضا شما، شما خواهد قادر به تماشای فیلم و خواندن مقالات از صفحات مورد علاقه خود را. اگر، با این حال، شما این واقعیت است که کسی که چک سابقه مرور خود را غیر قابل قبول, سپس می خواهید به خلاص شدن از Genieo اسرع.

Genieo  حذف Genieo

دانلود ابزار حذفبرای حذف Genieo

این نرم افزار مشکوک نیز بسیاری از فعالیت های دیگر است که شما واقعا در نظر مزیت Genieo حذف را انجام می دهد. اول از همه، آن را تولید آگهی های بی شماری است که می تواند بسیار آزار دهنده و ناخوانده. در حالی که مطالعه کاربران بیشتر مراعات درباره آنها قرارداد مجوز نرم افزار برای بسیاری از آنها شگفتی ناخوشایند خواهد بود. علاوه بر تحریک بر روی پنجره های بازشویی شما نیز آن است که بسیار ممکن است که تبلیغات که بدان معنی است که شما باید ماندن آنها قابل اعتماد نیست باید بدانید. اگر شما نمی خواهید به طور مداوم توسط آگهی های بالقوه خطرناک قطع شود، برای از بین بردن Genieo توصیه می کنیم.

نیز متوجه شده است که Genieo تغییر تنظیمات Internet Explorer بود. آن تغییر موتور جستجوی پیش فرض فعلی شما به search.Genieo.com/پس از آن نصب شده است. اگرچه ممکن است نگاه حرفه ای، در واقع این موتور بسیاری از لینک ها و آگهی ها نمایش می دهد. یعنی اگر اشتباه لینک را کلیک کنید، زیرا ممکن است شما را به وب سایت نا امن کارگردانی که شما هنگام استفاده از این ابزار جستجو باید بسیار محتاط باشند. متاسفانه، این نرم افزار می شود به عنوان امن به عنوان آن می خواهم به فکر می کنم ما به نظر می رسد.

چگونه به حذف Genieo

کارآمد ترین راه برای مقابله با این PUA مشروع ضد جاسوس نصب و استفاده از آن را فسخ Genieo است. اگر شما مایل به پاک کردن Genieo دستی، شما دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مقاله را پیدا کنید. در هر صورت ما را به تاخیر Genieo حذف دیگر نشان می دهد.

حذف Genieo

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • حذف یک برنامه کلیک کنید و حذف Genieo.

ویندوز ایکس پی

  • شروع کلیک کنید و کنترل پنل را باز کنید.
  • کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها و Genieo را انتخاب کنید.
  • حذف دکمه شیر.

ویندوز 8

  • ویندوز + کلید R را فشار دهید.
  • در کنترل پنل تایپ کنید و OK را کلیک کنید.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Genieo را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Genieo

پاسخ دهید