حذف Gerbillio Deals

دسته‌بندی نشده

Gerbillio Deals چیست؟

Gerbillio Deals است برنامه نرم افزار تبلیغاتی فقط دیگری است که فقط معمول مرور فعالیت های خود را با تعداد زیادی از تبلیغات متنوع و اعلان های مزاحم خواهد شد، اما همچنین ممکن است یک خطر بزرگ به سیستم امنیتی کامپیوتر شما در برخواهد داشت. ایجاد شده توسط سوپر وب LLC، این نرم افزار ناخواسته می تواند کامپیوتر شما را بسیار مخفیانه وارد کنید و تغییر تنظیمات خاص مرورگر شما (اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس). این بسیار دشوار است برای تمایز هنگامی که کامپیوتر شما توسط این نرم افزار ناخواسته بالقوه آلوده است چرا همه تا آگهی که می خواهید به طور مداوم عرضه ظاهر خواهد شد به عنوان ‘Gerbillio Deals’ برچسب است.

با این حال، شما باید نگه دارید در ذهن که تمام این تبلیغات آزاردهنده هستند تولید نمی مرور خود را دخالت جلسات اما آلوده تا کامپیوتر خود را حتی بیشتر. بنابراین، هر کلیک بی دقتی در هر گونه تبلیغات تصادفی بسیاری از مشکلات ممکن است باعث شود. به منظور اجتناب از چنین خطر ما شما Gerbillio Deals را از رایانه خود حذف رک و بی پرده نشان دهد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Gerbillio Deals

چگونه می توانید Gerbillio Deals وارد کامپیوتر شما?

راه هایی که این نرم افزار بالقوه نامطلوب ممکن است کامپیوتر شما وارد کنید اصلا قابل اعتماد است. اول از همه، شما به راحتی می توانید کامپیوتر خود را با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Gerbillio Deals با مجموع رایگان نرم افزار کاربردی آلوده. به عبارت دیگر به این معنی که این سخت می تواند همراه با تعداد زیادی از برنامه های نرم افزار رایگان و شاخه است که شما می توانید به کامپیوتر خود را بعد از کلیک بر روی دکمه ‘دانلود’ بسیار به راحتی، فقط دانلود. به همین دلیل بسیار مهم را انتخاب کنید فقط از برنامه ها و برنامه های کاربردی که واقعا ارائه شده توسط طرف سوم غیر مجاز نیست و واقعی است. به محض این که شما دانلود هر گونه نرم افزار جدید علاوه بر این, شما باید برای انجام مراحل نصب بسیار با دقت و. ما بسیار هستند توصیه شما را به پیشرفته یا سفارشی گزینه نصب را انتخاب کنید و برنامه های ناخواسته اضافی بردارید. هنگامی که شما برای باز کردن نامه مشکوک هرزنامه دیگر راه که Gerbillio Deals ممکن است رسیدن به کامپیوتر شما است. نامه های اسپم که راه بسیار محبوب برای تصویب در عفونت های مختلف بالقوه خطرناک هم داشته باشید. به طور کلی، همه مشکوک به دنبال اطلاعات در فضای سایبر در بر داشت زیرا هرگز نمی دانید ممکن است چه می تواند قابل اعتماد به دنبال فایل یا برنامه مخفی حذف باید.

Gerbillio ads and deals حذف Gerbillio Deals

چه کند Gerbillio Deals انجام?

پس از نصب، این نرم افزار ناخواسته دیگر مرورگر افزودنی را تولید کند. ایده اصلی از تغییر تنظیمات مرورگر خود را به طور کامل تغییر معمول مرور فعالیت های خود را که در نهایت به عفونت جدی حتی بیشتر منجر می شود است. همه آگهی های ارائه شده توسط Gerbillio Deals در واقع Gerbillio Deals دامنه نیست. بنابراین، به این معنی که کسانی که تبلیغات توسط اعضای شخص ثالث تولید شده. اگر شما کلیک کنید در هر یک از این آگهی شما نه تنها به وب سایت دیگر هدایت می شوید ممکن است به همین دلیل است که اما امكان ناخواسته دانلود هرگونه عفونت های جدی نیز وجود دارد. علاوه بر این مشکل شما باید بدانید که اگر کامپیوتر شما حتی در این لحظه توسط Gerbillio Deals آلوده است زمانی که شما خواندن مقاله ما شما در حال نظارت است. به این معنی که Gerbillio Deals حق مطلق نظارت تمام جلسات خود را مرور و جمع آوری اطلاعات انباشته شده است. اگر شما نمی خواهید که بنابراین، تمام اطلاعات مربوط به فعالیت های مرور خود به طور بالقوه خطرناک-شخص ثالث شما دیگر نباید درباره روش حذف Gerbillio Deals دریغ منتقل خواهد.

چگونه برای حذف Gerbillio Deals

اول از همه، ما توصیه می کنیم شما برای از بین بردن Gerbillio Deals را از کامپیوتر شما، دستی:

دستورالعمل برای ویندوز ایکس پی

 • اول از همه، هنگامی که در منوی “آغاز” و پس از آن، گزینه را انتخاب کنید ‘کنترل پنل’ کلیک کنید.
 • در حال حاضر به “افزودن یا حذف برنامه ها” را انتخاب کنید و اینجا نگاه کنید برای نرم افزار ناخواسته ضروری است.
 • پس از آن، برنامه ای که می خواهید به از بین بردن و روی “حذف” را علامت بزنید.

دستورالعمل برای ویندوز 8

 • در ابتدا، “ویندوز کلید” (این اقدام مترو UI منو باز خواهد شد) را فشار دهید.
 • حالا پس از کلیک راست بر روی پس زمینه شما را به بخش “تمام برنامه” انتخاب کنید.
 • پس از آن، بر روی ‘کنترل پنل’ کلیک کنید و سپس به “حذف برنامه” حرکت می کند.
 • در اینجا شما باید به جستجو برای برنامه های کاربردی نامطلوب و حذف آنها را با کلیک کردن روی گزینه “حذف برنامه”.

دستورالعمل برای ویندوز 7 و ویستا

 • اولا, با باز کردن منوی ‘شروع’ (با کلیک بر روی آن یک بار).
 • پس از آن, ‘کنترل پنل’ را انتخاب کنید و سپس حرکت به بخش “حذف برنامه”.
 • در اینجا شما باید برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و حذف (با کمک گزینه “حذف برنامه”).

یک گام کتابچه راهنمای کاربر حذف مرورگر خود را بازنشانی است:

Gerbillio Deals از مرورگرهای خاتمه:

دستورالعمل برای اینترنت اکسپلورر

 • وقتی مرورگر باز می شود, یک بار بر روی نماد چرخ دنده’ کلیک کنید.
 • پس از آن، حرکت برای مدیریت فایرفاکس’ و ‘نوار ابزارها و پسوندها’ کلیک کنید.
 • در این فهرست برای تمام پسوند های مشکوک به دنبال نگاه و آنها را حذف کنید.

دستورالعمل برای گوگل کروم

 • باز کردن مرورگر و انتقال به بخش “ضمیمهها”.
 • یک بار نمایش داده شده با یک لیست از پسوند, به دنبال مطالب غیر قابل اعتماد و حذف آنها را فرم گوگل کروم.
 • پس از آن، باید به بخش “تنظیمات” حرکت می کند و بر روی “پیشرفته” کلیک کنید.
 • اینجا ‘تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر’ گزینه را انتخاب کنید.

دستورالعمل برای موزیلا فایرفاکس

 • موزیلا فایرفاکس را باز کنید و در فیلد url شما تایپ در ‘اضافه’.
 • یک بار با یک لیست از برنامه های افزودنی و افزونه حذف نرم افزار ناخواسته نمایش داده.
 • در حال حاضر حرکت به بخش “کمک” و “اطلاعات رفع اشکال” را انتخاب کنید و بعد از که تنظیم مجدد مرورگر.

با این حال، با دستي گزینه شما همچنین روند حذف خودکار باید انجام دهد. به خاطر که چنین غیر قابل اعتماد و مزاحم برنامه های اضافی به عنوان Gerbillio Deals می توان به کامپیوتر خود را با برخی از فایل های اضافی و بالقوه بدخیم به نصب شده باشید. بنابراین، شما به سادگی ممکن است برخی از پرونده ها به طور بالقوه مخرب داد، اگر شما یک متخصص نیست. با این حال، اگر شما دانلود و نصب یکی از قابل اطمینان ترین ضد جاسوس افزار برنامه کاربردی SpyHunter شما می توانید مطمئن باشید که هیچ فایل های بالقوه خطرناک و درخواست نادیده گرفته. علاوه بر آن، شما باید بدانید که SpyHunter ابزار یک است که تنها برای از بین بردن یک برنامه نامطلوب قرار نیست. اگر شما در حفظ این ضد ویروس برنامه بروز رسانی آن عمل به عنوان امن ضد نرم افزار مخرب است که کامپیوتر شما از هر گونه عفونت ناخواسته محافظت می کند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Gerbillio Deals

پاسخ دهید