Get.desk2opapps.com popups حذف

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد چگونگی حذف Get.desk2opapps.com

شما پنجره Get.desk2opapps.com را بر روی کامپیوتر شما را از جایی دریافت کرده اند? اگر شما سعی می کنید برای آن نزدیک آن دوباره و دوباره ظاهر نمی شود؟ مراقب باشید با این پیام و تحت هیچ شرایطی بر روی آن کلیک کنید. معمولا پنجره Get.desk2opapps.com توصیه شما برای نصب به روز رسانی جدید ویدیو. با این حال، پیام را به هر گونه ارتقاء مربوط است و آن فقط تلاش برای نصب برخی از برنامه های ناخواسته را به کامپیوتر شما، بنابراین برای آن نمی افتد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Get.desk2opapps.com popups

اگر چه این یک ویروس نیست و آن ناشی از نفوذ ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، این قطعا پرشی امن است که خطر ابتلا به رایانه شما را آلوده به شمار است. اگر شما کلیک کنید در پنجره Get.desk2opapps.com، آن به احتمال زیاد یک افزونه مرورگر پلاگین مرورگر یا سخت است که سعی خواهد کرد تا شما را به برخی از کمپین های تبلیغاتی شامل و استفاده از شما نصب خواهد کرد. این برنامه ها اغلب به عنوان کوکی های ردیابی بیش از حد کار می کنند و آنها می تواند نقض حریم خصوصی شما. آنها همچنین شما بازدید از وب سایت های مخرب فقط به پول از بازاریابی وابسته و یا سعی در متقاعد کردن شما به خرید تاسیسات جدید بی فایده می توانید.

1315 Get.desk2opapps.com popups حذف

اگر مرورگر خود را به تازگی توسط برخی از سخت تحت تاثیر قرار شد که قبلا ذکر شد Get.desk2opapps.com پنجره نمایش داده شده است. معمولا این برنامه ها همراه به نرم افزار آزاد آمده و کاربران ممکن است نفوذ خود را متوجه شوید. برای جلوگیری از آنها، باید با چه هستند شما را به سیستم خود را نصب کنه است. مطمئن شوید شما خواندن شرایط و موافقت نامه های خود را در این هفته جدید و همیشه برای سفارشی نصب بروید. اگر شما پیدا کردن هر جعبه تایید پیش کنار گزینه های نصب ابزارهای اضافی، شما آنها را بردارید مطمئن شوید.اگر شما در حال حاضر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، بلافاصله از آن خلاص. Get.desk2opapps.com اسرع حذف کنید.

چگونه برای حذف Get.desk2opapps.com

برای حذف Get.desk2opapps.com popups شما باید حذف adware است که ارمغان آورده است.

راهنمای زیر برای یادگیری چگونگی انجام این کار را دنبال کنید:

با استفاده از صفحه کنترل برای حذف پنجره اصلی Get.desk2opapps.com اجزای سخت و نصب مربوط

 • به صفحه کنترل بروید. در ویندوز XP/Vista/7 شروع به کنترل پنل ->. سپس افزودن یا حذف برنامه ها. در ویندوز 8. کنترل پنل در کادر جستجو وارد کنید. در هر دو مورد شما ممکن است باید تایید کنید که شما مدیر این رایانه هستند.
 • حذف هر چیزی مربوط به پنجره Get.desk2opapps.com. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم. اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter ایده خوبی است چه برنامه هایی را ممکن است حذف شده باید از نیز وجود دارد.
 • ببند کنترل پنل.

از بین بردن Get.desk2opapps.com از اینترنت اکسپلورر

 • مطبوعات Wench آیکون–> مدیریت افزودنی.
 • برو از طریق نوار ابزارها و پسوندها. آنهایی که شما را نمی دانم و ساخته شده توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا ادوبی را حذف کنید.
 • گزینه ها را ببندید.

پاک کردن Get.desk2opapps.com از فایرفاکس

 • مورد را وارد کنید: addonsin فیلد آدرس.
 • برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز شما را تشخیص. اگر شما نمی دانید که فرمت آن توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا ادوبی آن ساخته نشده است خوب شرط است که شما به آن نیاز.
 • به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:
 • رفتن به فایرفاکس–> راهنما (در منوی کاربران OSX). به اطلاعات عیب یابی. سپس فایرفاکس را بازنشانی کنید.

Get.desk2opapps.com popups حذف از Chrome

 • Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 • برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های شما لازم نیست. اگر شما در مورد هر مطمئن، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 • کروم راه اندازی مجدد.
 • به صورت اختیاری, شما می توانید بروید tochrome://settings، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Get.desk2opapps.com popups

پاسخ دهید