GetSavin حذف

دسته‌بندی نشده

GetSavin افزونه مرورگر است که ممکن است به دست آورد از آن .com صفحه رسمی GetSavin است. این برنامه در همان شیوه پس انداز عالی، کوپن کاکتوس، قایق معامله، CouponDropDown و بسیاری از دیگر برنامه های افزودنی مرورگر که توسط برنامه های نوآورانه را توسعه داده شده اند و 215 آگهی نرم افزار. گفته شده است که برنامه شما صرفه جویی در پول زمانی که شما آنلاین، فروشگاه به همین دلیل است که کاربران ویندوز mny آن بر روی رایانه های خود را در حال حاضر نصب شده کمک می کند.

Getsavin GetSavin حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف GetSavin

با وجود این، آن شناخته شده است که در برخی موارد این افزونه بر روی کامپیوتر در یک دانلود همراه بارگیری نشد. این مشکوک است و توصیه می شود برای حذف هر برنامه بدون تائید شما نصب شده. البته بیشتر دلایل چرا شما باید GetSavin را از کامپیوتر شخصی شما را حذف وجود دارد.

توسعه دهنده نرم افزار قادر به ارائه سیاست حفظ حریم خصوصی طولانی است که پس از نصب ارائه است. لازم است به خواندن این نوشتار برای کشف اینکه آیا این برنامه مجازی امنیت خود را تضمین می است. اگر شما توافق، شما را پیدا کردن که GetSavin می تواند کوکی ردیابی برای کشف اطلاعات مربوط به جلسه مرور خود را استخدام. اطلاعات در مورد وب سایت شما را بازدید، تبلیغات شما بر روی یا بوک مارک های شما اضافه می تواند درز سپس به وابسته به شخص ثالث. از آنجا که برخی از اشخاص ثالثی بالقوه بدخیم نیت می تواند این می تواند اخلال به امنیت حریم خصوصی شما. این است دلیل اصلی که چرا شما باید GetSavin بدون تاخیر بیشتر را حذف کنید.

GetSavin فرمت حذف آن به اندازه کافی برای حذف آن از رایانه است. اگر شما نمی دانید که چگونه به انجام این–دستورالعمل دستي ارسال شده در زیر را دنبال کنید.

دستورالعمل حذف دستی GetSavin

GetSavin از ویندوز 8 حذف کنید:

  1. راست کلیک بر روی زمینه صفحه شروع مترو UI.
  2. تمام برنامه های واقع در گوشه سمت راست پایین کلیک کنید.
  3. حذف یک برنامه کلیک کنید و باز کردن منوی شروع.
  4. برنامه شما مایل به حذف و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

GetSavin را حذف کنید از ویندوز ویستا یا ویندوز 7:

  1. کنترل پنل را انتخاب کنید و آیکون منوی شروع را کلیک کنید.
  2. برای لغونصب یک برنامه، حرکت می کند.
  3. برنامه کلیک راست کرده و حذف آن را حذف کنید را انتخاب کنید.

حذف GetSavin از ویندوز ایکس پی:

  1. باز کردن منوی شروع و کنترل پنل کلیک کنید.
  2. به افزودن یا حذف برنامه ها بروید.
  3. GetSavin را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

اگر شما مشکلات با اين وظيفه روبرو هستند، ممکن است که سیستم عامل ویندوز خود را در حال حاضر آلوده با نرم افزارهای جاسوسی ثانویه است. برای کشف این فعالیت های کامپیوتر خود را اسکن با اسکنر جاسوسافزار قابل اعتماد. اگر هر گونه عفونت های خطرناک در بر داشت – استخدام ابزار حذف تروجان اتوماتیک به آنها را حذف کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف GetSavin

پاسخ دهید