حذف Glass Bottle Ads

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Glass Bottle Ads

هنوز برنامه کاربردی دیگری ایجاد شده توسط SuperWeb LLC و طبقه بندی به عنوان تبلیغات پشتیبانی برنامه می Glass Bottle Ads . مانند تمام ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برنامه های کاربردی دیگر از این شرکت، Glass Bottle Ads وارد کامپیوتر خود را به شیوه ای مخفی و سیل آن را با چند تبلیغات نشاندار شده به عنوان “گفتنیها توسط بطری شیشه ای” یا “تبلیغات توسط بطری شیشه ای”.

اگر شما آن تبلیغات در Internet Explorer Google Chrome و موزیلا Firefox مرورگر خود را به این معنی که سخت سیستم شما نفوذ کرده است. پس از تجزیه و تحلیل انجام شده توسط کارشناسان کامپیوتر ما، ما این گزارش که در آن شما پیدا کردن همین دلیل توصیه می کنیم برای حذف Glass Bottle Ads آماده است.

glass bottle ads حذف Glass Bottle Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Glass Bottle Ads

Glass Bottle Ads چکار می کند؟

می رسد سخت این رایانه کنار رایگان شارژ نرم افزار است که شما به دست آوردن از غیر رسمی و گاهی حتی صفحات مشکوک. این روش توزیع “بسته بندی” نامیده می شود و بسیار محبوب در میان برنامه های کاربردی بالقوه نامطلوب است. اگر شما قصد دارید که ادامه دانلود نرم افزار رایگان از این منابع در آینده توصیه می کنیم برای شروع توجه نزدیک به روش نصب. همیشه گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و توافقنامه انحصاری کاربر پایانی را بخوانید. در این نوشتار به دنبال نرم افزار اضافی و آن را بردارید. از حالا به بعد بیشتر مراقب باشید و برنامه های مشکوک و غیر قابل اعتماد برای نفوذ به سیستم شما اجازه.

از آنجا که شما در حال خواندن این گزارش، با این حال، شانس که شما نرم افزار تبلیغاتی مزاحم در کامپیوتر شما در حال حاضر هستند. اول از همه, ما توصیه به چشم پوشی از تبلیغات ارائه شده تا حد امکان. به یاد داشته باشید که مزاحم مراقبت در مورد خود سیستم ایمنی و دارای هیچ گونه مسئولیتی بر روی تبلیغات نمایش داده شده است. در نتیجه، منابع تبلیغات باقی می ماند ناشناس و بنابراین غیر قابل اعتماد. دلیل آن ممکن است منجر به یک عفونت جدی مخرب جلوگیری از کلیک کردن روی تبلیغات مشکوک. بهترین تصمیم به فسخ Glass Bottle Ads قبل از اینکه شما را به اشخاص مخرب در معرض دریافت می شود.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این نرم افزار است که شما باید آگاه باشند از ردیابی اطلاعات شما است. از لحظه ای که آن را وارد سیستم خود، سوابق سخت خود کلیک نمایش داده شد جستجو صفحات داراي آدرس آی پی و غیره. داده ها استفاده می شود برای شخصی سازی تبلیغات امید که شما آنها را انتخاب کنید. علاوه بر این، مزاحم این سهام اطلاعات در مورد شما با اشخاص ثالث. تحمل چنین رفتاری از نرم افزارهای ناخواسته و Glass Bottle Ads را حذف کنید.

چگونه به حذف Glass Bottle Ads

به منظور خلاص شدن از Glass Bottle Ads، شما باید بین دو گزینه حذف را انتخاب کنید. در این مقاله، شما دستورالعمل های دقیق برای حذف دستی Glass Bottle Ads را پیدا کنید. با این حال، شما همچنین می توانید برای دانلود نرم افزار امنیتی کامپیوتر مشروع و اجازه دهید آن را حذف Glass Bottle Ads برای شما انتخاب کنید. پس از ضد جاسوس Glass Bottle Ads را پاک می کند، آن هم در سیستم خود را به محافظت از آن در آینده بماند.

از بین بردن Glass Bottle Ads

ویندوز ایکس پی

 • مطبوعات شروع دکمه در نوار وظیفه برای دسترسی به منوی.
 • صفحه کنترل کلیک کنید و افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید.
 • در منوی سمت چپ تغییر یا حذف برنامه ها را ضربه بزنید.
 • انتخاب و عزل Glass Bottle Ads.

ویندوز 8

 • راست صفحه مترو UI و تمام برنامه های منو دسترسی به شیر.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و رفتن به حذف یک برنامه.
 • نرم افزار نامطلوب کلیک راست کرده و حذف را انتخاب کنید.

ویندوز ویستا و یا ویندوز 7

 • لوگوی ویندوز بر روی نوار وظیفه برای دسترسی به منوی “آغاز” را ضربه بزنید.
 • در کنترل پنل، دکمه حذف نصب برنامه.
 • برنامه می خواهید حذف کنید کلیک راست کنید.
 • عزل را انتخاب کنید و خلاص شدن از شر Glass Bottle Ads.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Glass Bottle Ads

پاسخ دهید