حذف GoForFiles

دسته‌بندی نشده

GoForFiles چیست؟

GoForFiles برنامه طبقه بندی به طور بالقوه ناخواسته که اجازه می دهد تا کاربران کامپیوتر به اشتراک گذاشتن و دانلود فایل ها از وب سایت های به اشتراک گذاری است. این اجازه می دهد تا شما را به دانلود موسیقی، فیلم، تلویزیون نشان می دهد، نرم افزار و غيره. این برنامه بسیار شبیه به دانلود اکسپرس و ExpressFiles است. دلیل آن متعلق به دسته برنامه های ناخواسته آن معمولا با دیگر نرم افزار رایگان اغلب انواع برنامه های پشتیبانی است که همراه است. اگر شما نمی خواهید برای دیدن این تبلیغات ظاهر می شود روی صفحه نمایش شما هر بار که شما فهرست وب سایت شما باید GoForFiles از کامپیوتر خود حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف GoForFiles

چگونه GoForFiles کار می کند؟

GoForFiles به همراه با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند Mobogenie، MySavings و SerialTrunc شناخته شده است. اینها برنامه های پشتیبانی که وارد سیستم خود خسته شده اید و مرورگر خود را با آگهی های مختلف پر کنید. برنامه های کاربردی سخت معمولا سازگار با تمام مرورگرها که هر کدام یکی از آنها را شما انتخاب کنید برای استفاده از تبلیغات به معنی نیست شما را به تنهایی ترک هستند. متاسفانه از این آگهی ها آزار دهنده بودن، پنجره های بازشو و لینک هم کاملا ممکن است مضر باشد. محتوای نمایش داده شده در این آگهی به راحتی ممکن است نادرست باشد و شما ممکن است فریب به هدر رفتن پول خود را و یا دانلود نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر شما است که به شما به عنوان یک به روز رسانی نرم افزار و یا برخی از برنامه های مفید دیگر ارائه خواهد شد.

goforfiles حذف GoForFiles

GoForFiles همچنین شما با تبلیغات گوناگون خود و کسانی که فراهم می کند تبلیغات نباید اعتماد یا. آنها ممکن است نمایش داده شده در رابط GoForFiles و ترویج اسکنر رایگان کامپیوتر بهینه وب سایت ها و بازی های رایانه ای به خرید و به همین ترتیب. به طور کلی, با تبلیغات از GoForFiles و دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شما قطعا با اطلاعات بی فایده غرق خواهد شد و خواهد شد تا کامپیوتر خود را که در سیستم و اینترنت slowdowns منجر شود. این برنامه مفید و یا به شما در هر راه مفیدی است توصیه می کنیم به GoForFiles را از کامپیوتر خود را پاک کنید. نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن چگونه.

چگونه برای حذف GoForFiles از سیستم من?

به عنوان GoForFiles برنامه مخرب آن ممکن است که آن را از طریق کنترل پنل حذف نمی باشد. این کار نباید بیش از حد پیچیده است اگر شما به دنبال دستورالعمل گام به گام ارائه شده در زیر مقاله. پس از پایان این مراحل نیز بهتر است آن را اسکن کامپیوتر شما با اسکنر تروجان برای اطمینان از حذف GoForFiles موفق بود. یک راه حل بهتر با این حال، برای دانلود و نصب ابزار حذف تروجان (به عنوان مثال، Spyhunter) که کامپیوتر خود را اسکن و از بین بردن GoForFiles و همچنین تمام برنامه های ناخواسته و یا فایل های دیگر خواهد بود. برنامه ضد تروجان نیز یک ابزار مفید است که شما قادر خواهید بود برای استفاده در آینده به منظور حفاظت از کامپیوتر شما از رسوخ مختلف است.

GoForFiles حذف

GoForFiles فسخ از ویندوز 7 و ویستا

1. باز کردن منوی شروع و رفتن به کنترل پنل
2. اینجا حذف گزینه های برنامه را انتخاب کنید
3. مکان یابی و روی GoForFiles
4. حذف برنامه

پاک کردن GoForFiles از ویندوز ایکس پی

1. شروع کلیک کنید و صفحه کنترل را انتخاب کنید
2. رفتن به افزودن یا حذف برنامه ها
3. GoForFiles را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

خلاص شدن از GoForFiles از ویندوز 8

1. تنظیمات کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
3. راست GoForFiles و آن را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف GoForFiles

پاسخ دهید