حذف Golsearch.com

دسته‌بندی نشده

Golsearch.com ویروس چیست؟

Golsearch.com ویروس hijacker مرورگر است که وارد رایانه های تصادفی بدون آگاهی کاربران و تغییر تنظیمات مرورگر خود را می تواند به شدت آسیب خود را تجربه مرور است. اول از همه، نرم افزار تغییر موتور جستجوی پیش فرض و یک پیام خصوصی به Golsearch.com. این اولین چیزی که شما متوجه است. و اگر چه این وب سایت به نظر می رسد درست مثل هر ارائه دهنده جستجو, در یک راه عادلانه کار نمی کند.

golsearch حذف Golsearch.comدانلود ابزار حذفبرای حذف Golsearch.com

چگونه کار می کند Golsearch.com؟

اگر شما با استفاده از این صفحه، شما خواهید دید که بسیاری از وب سایت تحت حمایت به نتایج جستجوی خود را شامل است. علاوه بر این، شما متوجه خواهد شد برخی از تبلیغات Golsearch.com که شامل لینک حمایت مالی بیش از حد. از آنجا که سازندگان ویروس Golsearch.com درآمد پول توسط نمایش این پیام ها و ترویج محصولات و خدمات مختلف این اتفاق می افتد. بسیاری از کاربران آن بسیار آزار دهنده به عنوان تاییدیه ثابت و تصادفی تبلیغات ظاهر می شود تمام وقت واقعا اختلال فعالیت خود را در اینترنت پیدا کنید.

شما می توانید از نصب Golsearch.com ویروس به سیستم شما. در واقع، شما فقط باید بیشتر مراقب باشید هنگام نصب نرم افزار های رایگان مختلف. این hijacker می تواند با پی دی اف سازندگان، بازیکن ویدیو یا موسیقی و ابزار مشابه همراه آمده است. شما می توانید آنها را در طول نصب و راه اندازی نرم افزار اطلاع می دهد. مراحل نصب را با دقت دنبال کنید و شما می توانید بسیاری از ابزارهای ناخواسته اجتناب.

چرا شما نیاز به حذف ویروس Golsearch.com؟

اگر شما در حال حاضر آن را در خود اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم متوجه حذف ویروس Golsearch.com. رفتن به کنترل پنل -> لیست برنامه ها اضافه و حذف و پاک آن را از وجود دارد. مهم است که شما حذف همه برنامه های دیگر به عنوان برخی از آنها ممکن است خريداری و یا تنظیم مجدد تنظیمات کاوشگر بازگشت با hijacker، نصب شده است. که این چنین برنامه خوبی شناسایی با ”Spyhunter” اسکن.

چگونه برای حذف Golsearch.com

شما نیز برنامه های افزودنی مرورگر برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم باید بررسی کنید. اگر شما نمی بینم Golsearch.com ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. برنامه، از رایانه ارائه دهنده های جستجوی خود را تغییر نمی کند. شما باید انجام آن را به صورت دستی توسط خودتان. بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید.
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 مدیریت ارائه دهندگان جستجو، را انتخاب کنید در IE7 کليک تغییر پیش فرض جستجو.
 3. Golsearch.com را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. را وارد کنید “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این تنظیمات صفحه را باز می کند.
 2. Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای “browser.newtab.url“. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–>موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی صفحه خالی باز (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Golsearch.com

پاسخ دهید